Pošli to dál (2000)

Celou dobu jsem to brala jako příjemný film, ale na konci se mi chtělo hodit grcku....

Mimo zákon (2005)

Ne moc záživný a upřímný thriller ve slušivém kabátku. Nezachránili to ani Freeman se Spaceym. Jejich potenciál byl skoro nulově využitý.

Slon (2003)

Van Santovy filmy nejsou pro každého.To neznamená, že když se někomu jeho filmy nelíbí (což mně tedy ano), je automaticky ignorant. O Elephant to platí dvojnásob. Je natočen hodně s odstupem, skoro dokumentárním stylem, ale je chladný jako led. Jako by si režisér říkal, co je mi po tom? Na tomhle filmu Vás nepoutá příběh, není to napínavé. Mohlo by to gradovat, ale gradace je záměrně potlačená. Nezajímá mě, proč to ti dva udělali. Nezajímajímě osobní životy těch, kteří byli zastřeleni. Jediné, co by Vás mohlo zajímat je, PROČ to tak natočil? Já na to mám svoji teorii (možná se v tom moc šťourám a filozofuju, třeba za tím nic není ). Asi je to film o tom, abychom nad ním přemýšleli

Přemluv bábu (2010) odpad!

Naprosto debilní, nevtipný a rádoby-cool

Truchlivé dědictví (2004)

Po tom, co jsem se z toho vzpamatovala, hodlám rozšířit svůj 1. komentář k tomuhle filmu, který vypadal přesně takhle "Tak tohle mě prostě, ku*va, dostalo. Vážně nemám co víc bych řekla". Tak se posuneme dál. Tohle je (pro mě) prostě dokonalé, dokonalé, dokonalé! Není to film pro každého a to je jedno z jeho +. Takhle by mělo prostě každé drama působit. Přesně tak, že se na konci cítíte úplně v háji. Ukázka toho, jak dokáže lidská, zvláště dětská mysl pracovat. Příběh o dvou chlapcích, kterým se stalo to samé, ale každý z nich se k tomu staví jinak. Jeden z nich si vytvořil vlastní svět a i po tom, co postupně zjišťuje pravdu, ignoruje ji, dokud se prostě přehlížet nedá. Ten druhý to vidí tak, že ho někdo miloval. Od té doby mu žádná láska nestačí a tak se uchyluje jen k její tělesné stránce. Režisér se s ničím nemazlí. Ukazuje prostou realitu a proto je to ještě drsnější

Informátor! (2009)

Takový dost průměrný film, ještě k tomu dost nudí. Dokoukat se to dá, ale nikdo na světě mě nedonutí si to pustit podruhé.

Mladí v partě (1982) (seriál)

Naprosto brutální, pro spoustu lidí nepochopitelný humor. Ale když jste zrovna jeden z těch, které to baví...... :-)

Návrat do budoucnosti (1985)

Ne, nejedná se jen o nostalgii. I když zhlídnete Návrat do budoucnosti po několikat letech, má stále své kouzlo a je to nadmíru zábavná jízda.

Rebel bez příčiny (1955)

I když mám Jamese Deana radši v "East of Eden", tenhle snímek mi přijde celkově o trochu lepší. Nemá cenu tady vypisovat všechny Deanovy herecké kvality (Já jsem v tomhle expert, to mi teda věřte). Stačí prostě říct, že je to na tu dobu poměrně novátorský film (co se tedy myšlenky týče, režijně to zas taková extra bomba nebyla). A nikdo mi stejně nevymluví, že skoro celý film stojí hlavně na Deanovi, který předvedl dokonale procítěný [pro dnešního diváka možná trochu teatrální (ale co v 50. letech teatrální nebylo?)] výkon. Sal Mineo byl taky super. Chápu, že dnes už takové filmy baví málokoho, ale pro mě je to srdeční záležitost. A nic nedokáže změnit fakt, že je to už kultovní snímek