Bratři Bloomovi (2008)

S úžasnou lehkostí natočené zamilované dobrodrůžo. Film krásně odsýpal a na herce byla radost pohledět. Nejen hudebním doprovodem mi Bloomovi připomněli filmy Wese Andersona. Dopručuji na příjemné nedělní odpoledne k vínečko po dobrém obědě, když venku není zrovna nejpřívětivěji ;) ...jen škoda té poslední nadstavované půlhodiny...

Zastav a nepřežiješ (2006)

Dokonalá akce! A zábava. Tomu je vše podřízeno, takže logika čehokoliv se nekoná. S vypnutým mozkem žůžo pokoukání!

Občan pes (2004)

Ano - i v Thajsku točí trendové a´la Amélie filmy. Moc příjemné, avšak sdělením neoriginální, pokoukání.

Vratné lahve (2007)

Chcípáctví zabalené do milého českého filmu? Jde to! Ještě, že je Zdeněk Svěrák taková osobnost, jinak bych ten film nepřežil.

Fontána (2006)

Po měsících očekávání se mi před oči dostala esoterická ptákovina, jejíž patos je do nebe volající! Vizuálně strhující s velmi příjemnými hereckými výkony. Snaha Aronofskeho vysvětlovat každý detail několikrát, popisovat každé konání - to je tak nesnesitelné, že jsem se neustále ošíval. Nebýt komické vsuvky s levitujícím Jackmanem, olezl bych celý vyrážkou. Jsem totiž alergický na tupé vtloukání základních pravd o životě do vyprahlých srdcí jejich konzumních majitelů. Navíc ta mesiášská aura, jež se kolem Fontány točila, jen potvrdila, jak málo má dnešní člověk opravdovosti ve svém životě.

Ghost Rider (2007) odpad!

Zažíváme vrcholné období Nicolase Cage. To, v co se proměnila Cher a třeba i Michael Jackson, postihuje i jeho...pohled nakopnutého štěněte mu jde vážně skvěle!

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Stále žasnu, jak se mi něco, co postrádá jakýkoliv příběh (nebezpečí->obrana->zrada->THIS IS SPARTA) mohlo tak sakramentsky líbit! Extrémně jedlá podívaná a pocit, že bych měl zintenzivnit posilování :))

Renesance (2006)

Škoda, že tomu NÁDHERNÉMU kabátku chyběla náplň. Jen dlouhý videoklip nahony vzdálený japonským anime.

...a bude hůř (2007)

Film, který mně vrátil na vysokoškolské koleje. Tam jsem pobýval mezi podobnými typy a čuchal podobnou atmosféru...jen ten komančský strašák chyběl. Výborná atmosféra, kterou promítání v hospodách jen umocní.