Bubba Ho-tep (2002)

Nekde jsem si precetl ze.."na Na Bruceovi se zub času prakticky neprojevuje a v Bubba Ho-tepovi dokázal, že umí být setsakra cool v každé pikosekundě své existence"..coz mohu opravdu potvrdit.Ten chlap je buh!Zahrat starnouciho a nemohouciho Elvise jako akcniho hrdinu,kterej nakope zadek Mumii v jednom domove duchodcu je neuveritelna masaz!!

Superpoldové (2001)

Vyborna komedie.Skvele jsem se bavil skoro po celou dobu filmu.Ten nemeckej par v hnedym Porsche (+ta hudba k tehle scene) nema absolutne chybu :))..

Kam orli nelétají (1968)

Podle mě nejlepší "valečný", nebo spíše akční film vůbec! Viděl jsem ho nejmíň 20x a poprvé ještě snad za minulého režimu s dabingem kdy všechny osoby dabovala jedna ženská :). Zápletka je sice trošku více komplikovaná a trochu zamotaná, ale jinak všechno ostatní je prostě ten největší nářez co jsem kdy viděl. Bavorsko, Orlí hnízdo, souboj na lanovce, Himmleruv bratr, autobus s pluhem, zničení snad poloviny wermachtu, výborná hudba, blonďatý ssák, dvě sličné agentky..to vše do sebe skvěle zapadá a tvoří pro mě legendu. A samozřejmě RICHARD BURTON..lepšího velitele komanda, které ma vyhrát válku byste nenašli!

Jméno růže (1986)

Nemohu si pomoci ale na tomhle filmu,ktery ma predlohu podle jedne z nejslavnejsich knih na svete jsem opravdu nenasel ani jedno minus ci chybu.Je to naprosto dokonaly kulturni zazitek...vsechny klady nema cenu vyjmenovavat snad jenom vyzdvihnu opravdu vynikajici atmosferu po celou dobu a samozrejme skvele herecke obsazeni (role Willema je pro Conneryho jak delana a Slater mu velmi zdatne sekunduje).Jasnych 5*! William of Baskerville: How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull

Scary Movie 4 (2006)

Tyhle filmy jsou vsechny stejny..par vtipu je vzdycky vybornejch(awesome 80s :))..vetsina tak nak de a pak je tu i nekolik naprosto zoufalejch a trapnejch veci u kterejch se clovek pomalu stydi ze na to kouka(viz. scena s Carmen Electrou).Cekal jsem vsak daleko vic od Leslieho Neilsena jako americkeho prezidenta :).Naopak prijemne prekvapil sympatak Craig Bierko,ktery vtipne ukazal ze Tom Cruise a jeho vykon ve Valce Svetu byl vice nez trapnym.No takze ve vysledku slabe 2* nicmenne pro pubertalni freecoolin lidi to bude film roku :)

Casino Royale (1967)

Celkove je to opravdu sed a nuda ale ty camea vsech stars ze 60s jsou okouzlujici...Belmondo,Bissetova,Allen a hlavne Peter o Toole a jeho vtipek! :)) Piper(o Toole): Are you Richard Burton? Evelyn Tremble: No, I'm Peter O'Toole! Piper: Then you're the greatest man that ever BREATHED.

Doom (2005)

Je to uplne stejne spatny jak AvP..az na tu vybornou scenu z pohledu vlastnich oci..a pak samozrejme Rock s BFG to sefuje mocne.Jenze ty ostatni clenove komanda mi priserne vadili..dyt to byly uplny chudaci (kid :)) + ta doktorka tam taky vubec nemusela byt. Meli na Phobos Rocka poslat samotnyho a on uz by si nak poradil :).

Johnny English (2003)

Dobry vyber hercu Atkinson - primerene vtipny ,Malkovich - hezky prehrava , Imbruglia - no krasna :).Ovsem naprosta vetsina foru je jasna davno dopredu.Opravdu jsem zasmal asi 2 - 3x..ale ten Johnyho videoklip k ABBE je nejlepsi :).Suma sumarum tak 2,5 *

Bat Out Of Hell II: Picture Show (1994)

I do anything for love but i wont do THAT. Kráska a zvíře očima Michaela Baye..aneb nejkrásnější hudební video k nejkrásnější milostné rockové baladě všech dob!! Zajímavosti - 7 minutový klip měl zhruba stejný rozpočet jako 4 svatby a 1 pohřeb. - dodnes se vedou spory o tom co znamená to "That" které Meat Loaf prostě v lásce neudělá. Mnoho lidí text pochopilo špatně že That v tomto případě znamená prostý zápor že pěvec nic neudělá. Někteří si That vykládali jako lehčí výraz pro sexuální akt. Nicméně sám Meat tvrdí, že na to ještě nikdy nikdo nepřišel a že tak je to správně. -v klipu jsou obsažené odkazy na filmy Fantom opery, Dracula a samozřejmě Kráska a zvíře. -Skupina Evanesence se dala dohromady poté co Amy Lee ostatním členům zahrála a zazpívala tuto píseň. -Michael Bay dodnes považuje tento projekt za jeden ze svých nejpodařenějších.

Válka světů (2005)

Až na jednu naprosto úchvatnou scénu je pro mě War of the worlds naprostým zklamáním!Chudak H.G.Wells by koukal s vyplazeným jazykem co s jeho knižním veledílem Spielberg provedl.A co ta hudba??No to je otřesný.Spielberg přece musí vědět že hudba k válce světu už dávno existuje..a neni to nic menšího než veledílo Jeffa Wayne..tam kde se v knize a při poslechu Waynovi hudby člověk třese strachem a napětím(Otevírání poklopu,Thunderchild,scény s Ogillwym) tak tady se jenom trapně pousměje!A k výkon Toma Cruise?...:))Škoda,škoda...jednu z nejlepších sci-fi takhle pokazit.