Dálniční hlídka (2019)

Veľa krát som už počul o Bonnie a Claydovi, ale nikdy som konkrétne neriešil ich príbeh. Sfilmovanie ich života z pohľadu druhej strany ma zaujalo natoľko, aby som si ich životopis vygooglil a vyhĺadal ďalšie filmy. Kevin a Woody zahrali špičkové úlohy a perfektne sa hodili do rol dialničných agentov. /75%

Moon Knight (2022) (seriál)

1* za komiksovú predlohu, dabing 2* za herecké obsadenie, 3* za dej, hudbu, produkciu, akčné scény, kamera a hudba 4* nepredvídateľnosť deju, egyptská mytológia 5* za to, že som sa tešil na každý ďalší diel. /90% Dúfam v pokračovanie seriálu druhou sériou.

Euforie (2019) (seriál)

Posledné dva diely nemohli zachrániť celú nevydarenú sériu, ktorá sa inak tiahla ako detský soplík. Veľa nudných dielov bez akcie a vzrušenia pokazili dobrý dojem z prvej série, ktorá inak vedela uspokojiť oko diváka. S1/75% S2/30%

Uncharted (2022)

Ničím neurazilo, ničím neohúrilo. Priemerný dobrodružný film so slušným hereckým obsadením. V istých okamžikoch má človek pocit že pozerá civilný život Spidermana (tie skoky a doskoky mohli troška zmeniť). Film by som prirovnal kvalitatívne k staršiemu snímku: Lovci pokladov. /50%

Zrození fénixe (2020)

Silný dokument o silných ľuďoch, ktorým osud nedoprial najlepšie karty a napriek tomu snimi vedeli vyhrať. Boli tam situácie, ktoré človeka doslova chytili za srdce a nahrnuli mu slzičku na kraj kútika. /90%

Ulička přízraků (2021)

Od tak hviezdneho obsadenia som očakával aj hviezdny film. Bohužial prišlo hviezdne sklamanie. Produkcia, kamera a dej sú pozitívom na tomto snímku. Ale rozhovory, dĺžka filmu boli len slabším priemerom. /40%

Ad Astra (2019)

Vesmírny cowboy Brad Pitt, prezývaný ten ktorý všetko vyrieši (pristane s raketou, zastreli mesiacových pirátov, dostane sa na vesmírnu loď už počas štartu) a všetkých zachráni (alebo zabije). Snímok bol natočený kvalitne, vidno ako sa do toho sypali €€. Bol to prvý film po epidémií, ktorý prehrávali kiná, ale som rád za streamovacie služby. /20%

Batman (2022)

Batman a Catwoman- dobre, Pinguin a Riddler - dobre, tmavy James Gordon - noooo dobre, pribeh hudba a napätie - 3×dobre!! Dlzka filmu - boze preco ste to pokazili?! Stacilo natocit 2 hodinovy film a vsetci by boli spokojni. /80%

Black Widow (2021)

Smutné, že ako fanúšik Marvel Studia musím dať také nízke hodnotenie. Celkom zbytočný diel, lepšie povedané nasilu natočený, len aby Black Widow niečo mala. Réžia určite preháňala stým zeleným plátnom. Jediná zaujimavá scéna je vlastne potitulková. /40%

Nemocnice New Amsterdam (2018) (seriál)

Konečne seriál o lekároch a nemocnici, ktorý nieje len o bezhlavom riešení záhadných chorôb a zachraňovaní pacientov na poslednú chvíľu. Herecké obsadenie veľmi príjemné a hlavné roly lekárov sympatické. Po prvom diely som vedel, že to pozriem veľmi rýchlo. /S1-100%