Slender Man (2018)

Zaujímavý námet a aj hororová postava, ktorá si zaslúži svoj priestor pre desenie. Bohužial, toto spracovanie bolo tak slabé, že zaujímavejšie mi prišlo doma si vygoogliť čl zač je Slender man. Je mi lúto, že sa toho nechytil lepšejší hororový znalec a producent. /30%

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Ethan Hunt ma veru neomrzí a to preto, lebo si stále drží svoju kvalitu výbuchov, dejových prekvapení, hereckého obsadenia a filmovej znelky. /80%

Pátrání (2018)

Po dlhšej dobe som narazil na film, ktorý by stál za pozitívnu reakciu. Najprv som neveril tomu, že John Cho hraje v drame (všetci ho poznáme z amerických komédií ( MCBP ! )), ale ozaj ma prekvapil zo svojho výkonu. Príbeh vložený do dnešnej "sociálnej" doby, kedy 3/4 ludí sedí doma s telefónom v ruke a scrolluje facebook, natáča si vlogy alebo prídava fotky na instagram bol hlavným lákadlom filmu. Hlavný hrdina ukázal svoje veľké rodičovské srdce, chladnú hlavu a schopnosť nevzdať sa ani v tej najhoršej chvíli. A finiš filmu bol veľkolepý. /80%

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Film bol zachránený od hodnotenia "odpad", len vďaka tomu, že je to asi najlepší z filmov o megalodonovi. Aspoň grafický žralok nevyzeral ako plastelínový alebo ako detská nafukovačka kúpená na 5-dňovej dovolenke v Bulharsku. Inak mám strach o nášho kuriéra, ktorý už ide v stopách iný hercov a sústreďujú sa na Bčkové filmy. Tiež sa pomaly zo Stathama stáva nezničitelný jedinec. /20%

Mrakodrap (2018) odpad!

61%???? Really?? Vypol som to po tom ako sa začal Skala šplhať po žeriave (nezabudnime, že je beznohy). Stále to isté, na rovnaké kopyto. Blbosti, nereálne somariny a scenáre vymyslené počas pobytu na toalete. /-10%

Rampage Ničitelé (2018)

Dwayne Johnson aka Bruce Willis aka Steven Seagal. Neviem odkedy sa z neho stal herec béčkových filmov, ktoré sa hrajú na prvúligu, ale už to fakt nestojí za to. K filmu: nápad o zväčšení zvieracích predátorov ktorí zaútočia na mesto je dobrý, ale naklonovať ich na výskumnej stanici spolu s veveričkou, okrasnou kvetinou, dikobrazom a svinčou hlavou už taký super nápad nebol. Som rád, že som na tom nebol v kine, aj keď opičák mal super zmysel pre humor. /25%

Blok 99 (2017)

Jedným slovom masaker. Bojím sa tomu dať plnýpočet, lebo neviem či som len nebol unesený týmto filmovým prekvapením. Som rád, že vo vybíjanej nikto Vincentovi neuniesol ženu. /85%

Tomb Raider (2018)

Indiana Jones v ženskom prevedení, ktorý nás nechal zapomenúť na nepodarený film s Angelinou (sice Angelina je Angelina). Velmi mi to pripomínalo Indyho jednotku a trojku a istotne sa producenti nechali trocha inšpirovať. Pekné bolo tiež, že celý film nám začína dielom kedy sa len Lara stane Tomb Raider. Uvidíme čo povie pokračovanie, no prvý diel ma nenudil a zanechal vo mne dobrý dojem. /60%

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Podla môjho názoru to najlepšie Star Wars, ktoré kedy tento svet uvidel. Diel, ktorým bola vyvrcholená dejová línia a hlavne diel v ktorom bolo všetko vysvetlené. Tieto SW stáli za to či po vizuálnej stránke alebo po bojovej stránke. Čo viac dodať, nič lepšie nebolo a hlavne nebude, nové diele sa na túto klasiku nechytajú.

Kickboxer: Odplata (2017)

Neveriacky krútim hlavou.. Po prepadáku nastane rovnaký prepadák. Obsadenie ešte s väčšími menami ako v predchádzajúcej časti, ale nič to nepomohlo. Nudné bitky kedy sa súpera stačilo len dotknúť a on skoro zomrel, zatial čo Mr. Kickboxer schytal 2638 rán a bojoval ďalej bez škrabnutia ma tak unudili, že som vážne rozmýšlal nad otázkou: "Za čo zatvorili do väzenia Ronaldinha, ktorý je dobrák od kosti?"