Stalingrad (2013)

Sračka, snad jen Kretschmann se vymyká hnusu.

Donšajni (2013) odpad!

hrozná sračka

Elysium (2013)

Marx by měl z Maxe radost o tom žádná, Leninovi by se pleška v mauzoleu radostí orosila, ale to je tak asi všechno.

Red 2 (2013)

No až na tu hroznou Mary co ráda kouří důchodcům frogy to ujde i díky fantastickému Hopkinsovi a neméně geniálnímu Malkovichovi. Thewlis si to vyloženě užíval.

Den Šakala (1973)

Forsythova klasika na filmovém plátně s vynikajícícm Edwardem Foxem, dnes již s řadou zkostňatělých scén bez větší akce, ale s perfektní dobovou atmosférou.

The Iceman (2012)

Shannon je geniální, jeho reklama na poker face s fantastickými výbuchy čistého hněvu jsou prostě dokonalé. I am polak I work for everyone.

Wolverine (2013)

Logan dokáže odtáhnout sám hodně nudný film s mdlým a hloupým koncem. Je škoda, že je tahán přes takové sračky a Marvel něco takového dovolí. Být Jackmanem tak se jim na to z vysoka ........ .

Pahorek (1965)

Libya - Africa - WW2 - prison camp - dva choré zelené mozky - a excelující Connery. Co je lepší zažívat peklo v trestaneckém táboře nebo peklo u El Alameinu? Ossie Davis v závěru fantasticky chčije do tváře všem náckům. Horacio, tvůj hotel nemůžu doporučit. Já tenhle film ano.