Poslední dny na Marsu (2013)

Má to 98 minut a po 45 jsem to musel vypnout. Jeden z mála filmů, co jsem nedokoukal a nikdy nedokoukám. Takovou nudu jsem snad nezažil, a víc nezáživnýho Schreibera taky ne. Ani ten odpad si to nezaslouží, náleží tomu jedna hvězda.

Ledová archa (2013)

Konec to trochu zkazil, kdyby si tvůrci troufli zajít ještě dál, napálil bych nemilosrdně plnej počet.

Zpátky do ringu (2013)

Až na moc ukecanýho nigga s pištivým hlasem nemám co vytknout. Všichni staroušové mají kadenci funny keců přinejmenším stejnou jako kulomet Terryho Crewse v Expendables a svojí ostrostí si hlášky s realnýma kulkama taky v ničem nezadají. Dědkové v ringu svlečení do půli těla vůbec nevypadají směšně a přinejmenším ze Slye jde pořád respekt. Jedna pasáž byla braná snad až moc vážně a zábavnost trochu opadla, ale naštěstí se nejedná o nic, co by výrazně narušilo parádní dojem z filmu. Poslední scéna taky slušně pobaví. Zkrátka spokojenost, víc filmů jako Grudge Match, kde se člověk pořádně zasměje a pobaví.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Mnohem zábavnější než první Hobbit. Akce za akcí a občas se i člověk zasměje. Pohádkovou auru to má pořád a natahovaný je to stále dost, ale aspoň tu jsou zajímavější postavy, než santus kouzelník s ptákama na hlavě. Vlastně ani moc nevadí, že člověk neví kolik trpaslíků je celkem na cestě (důležitý jsou stejně jen asi 3) a kolik skřetů je nahání, nebo kdo ty skřety vede a kdo je ten jinej velkej skřet, ale koho to zajímá, když efekty jsou so cool! Nejvíc mě zaujal pochopitelně Smaug, kterýho si divák i užije má dost "prostoru" a Evangeline Lilly, který to jako elfce fakt dost sekne. Ale to elfský mumlání by mohli vynechat, vždycky mi přijde, jak když to jsou zvukový výplody nějakýho šílence ve svěrací kazajce. Mu mlé a-mlumla aumlaj.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Za první season dám ruku do ohně, za druhou season bych byl ochotnej dát ruku třeba jen do vody a za třetí season bych si oběma rukama nejradši zakryl oči, protože co se stalo s tímhle seriálem je hrůza. Kdo chce doprdele sledovat, jak si Mike zařizuje bydlení s Rachel a proměnu Harveyho ve člověka s citama? Já teda ne.

Prvních 100 (2014) (seriál)

Pilot: Nuda a herecká tragédie, ale tak co čekat, když hlavní postavy jsou teenageři. Děj bude stejně o hovně jako v Terra Nova a Defiance, jen tu nejsou tak pohodový postavy, takže to bude ve výsledku ještě horší. Party hard na zemi, kde se spoléhá na to, že diváka bude bavit sledovat zírání na stromy, dýchání kyslíku nebo čvachtání se ve vodě. A pozor, na konci přijde nejvíc nečekaná událost -> Hooolyyyy shiiit, we're not alone! No kdo by to sakra čekal, revoluční nápad! EDIT: Po 4. dílu definitivně končim s timhle seriálem, umělý natahování děje, vztahy a motivace postav nepochopitelný. Ani to neni ten případ, kdy se člověk zasměje demenci, jako třeba v Revolution.

Helix (2014) (seriál)

Co začínalo jako příjemná mystery/sci-fi zápletka se zvrtlo do absolutní idiocie a absurdity stokrát viděných podprůměrných až sračkovitých seriálů a filmů. Herecký obsazení je tragédie a na každý postavě vás bude něco srát, ať jsou to nadbytečný kila, chrochtavej přívuk nebo hlasitý oddechnutí za každým slovem. Nicméně je to ten seriál, co nenudí a v každym díle se můžete zasmát dalším a dalším věcem. 2 až 3 hvězdičky.

Šéfové na zabití (2011)

Nejlepší byl úvod a představení šéfů a pak až nepovedený scény, co běžely jako závěrečný titulky. Jinak je to jen nadprůměrně sprostej film s průměrnýma gagama a podprůměrnýma (hlavníma) hercema. Jamie Foxx a Kevin Spacey super, i ta Anniston mě občas bavila.

Stopař (2007)

Začátek se mi dost líbil, Sean Bean je prostě frajer a dokáže zahrát skvěle klaďase i zmrda. Horší je, když po půl hodině přejde film do ultimátně trapnýho vyvražďováku, kde jeden chlápek v autě postřílí půlku americký armády a s kuličkovkou v ruce zníčí 4 tanky, dva vrtulníky a jeden bitevní křižník. Absence logickýho uvažování hlavních postav nebo snad uvěřitelnost příběhu nemá smysl řešit. Brzy dám originál, určitě bude lepší než tenhle remake. Škoda Seana Beana na tyhle (pod)průměrný filmy sakra.

Láska a jiné závislosti (2010)

Koukal jsem na Love and Other Drugs, protože v Odvážných palcích říkali, že je to dobrej film a Anne Hathaway je tam často nahá. Jedno z těch tvrzení je pravda.