Kriminálka Miami (2002) (seriál)

To isté ako Las Vegas, čiže po technickej stránke celkom zručne natočená kriminálka, ktorej však ja osobne nikdy nebudem pravidelným fanúšikom ani divákom. Jediný citeľný rozdiel som postrehol v charizmatickejšej hlavnej postave (holt David Caruso ako Horatio Caine s jeho ťažkými,drsnými pohľadmi a efektným nasadzovaním okuliarov schová Williama Petersena z Las Vegas hravo do vačku). Hodnotenie rovnaké ako u predchodcu CSI Las Vegas, čiže: 40% a lepšie 2*.

Zvířecí rekordmani (2002) (seriál)

Tak toto bol môj seriál. Dokument o rôznych živočíchoch, ktoré istým spôsobom v niečom vynikajú spracovaný pre mňa veľmi atraktívnou formou rebríčka od 10. po 1. miesto. Zaujímavé kategórie, ešte zaujímavejšie zvieratá, ideálna porcia faktov + nejakých tých ľahšie stráviteľných informácií okolo(mixované zábery zo starých monster filmov, porovnateľné ľudské rekordy a bizarnosti...). Skrátka, pre mňa jeden z najpútavejších dokumentov aké som mal možnosť vidieť a ktorému nemám čo vytknúť. 95%

Co je Andy? (2001) (seriál)

Jedna z najlepších vecí čo ste mohli nájsť na Jetixe (dnešné deti už žiaľ nezažijú a nepochopia). Jednoduchá a vtipná oddychovka určená výhradne pre detského diváka, u ktorého funguje spoľahlivo. Nič viac za tým netreba hľadať a vo svojom žánri je  Co je Andy určite nadpriemer. Poctivé 4* 75%

Smallville (2001) (seriál)

Matne si z detstva vybavujem tento seriál a aj to, že i keď tému superhrdinov nemusím, tak toto som dokázal ako-tak sledovať bez ujmy. Ako by som hodnotil dnes sa už nedozvieme, pretože Smallvillu pri dnešnej záplave kvalitných seriálov od Netflixu aj iných streamovacích služieb už šancu asi nedám. Ale z toho čo si pamätám mi to na priemer vyjde. PS: hlavný hrdina je určite nepriznaná dvojička Cilliana Murphyho. 50%

Vraždy v Kitzbühelu (2001) (seriál)

Veľká slabota a kriminálka kvalitovo najnižšej úrovne porovnateľná napr. so Siskom alebo Žily Lescotovou. Ideálne pre ľudí, ktorí prídu domov z práce a zapnú si TV len tak do pozadia, bez skutočného záujmu o sledovanie toho čo sa na obrazovke deje... 10%

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Po technickej stránke je to o triedu inde ako Siska,Vraždy v Midsomeri, Julie Lescautová a ďalšie podobné európske kriminálky 90. rokov. No za na prvý pohľad solídnou technickou stránkou sa pre mňa skrývali zväčša podobne nudné prípady a zápletky. Nehovoriac o tom, že podobných typov kriminálok sa po pár dieloch aspoň ja vždy prejem a nevydržím ich sledovať dlhšie ako 4-5 dielov... Ja osobne by som si CSI Las Vegas už nezapal, aj keď objektívne nejde o tak zlý seriál ako možno hovorí moje hodnotenie. Len to proste nie je zrovna môj šálok kávy. 45% a lepšie 2*

Futurama (1999) (seriál)

Tento kult( a 87%!!!) teda absolútne nechápem. Asi bude chyba na mojej strane- animáky až na pár výnimiek fakt nemusím a tento je toho ukážkovým príkladom... 15%

Pokémon (1997) (seriál)

Pikachu a teď... Bleskový útok!!! Animovaný seriál s objektívne veľmi zlou animáciou, ktorý ale skoro každý v detstve žral, aj keď väčšina z nás to dnes dobrovoľne neprizná. Ja bez hanby hovorím, že ma príbehy Asha s jeho verným Pikachum a Rakeťákov Jessie, Jamesa, Mňau a Wobbuffeta bavili. Ešte o niečo viac ako táto pôvodná verzia ma chytila séria Diamant a Perla, v období ktorej vypuklo u nás šialenstvo so zbieraním Pokémonových kartičiek a každý jeden školák s nimi robil obchody a výmeny. Ale to je už o inom. Pokémon sa skrátka stal celosvetovým fenoménom, proti ktorému nič nemám a na ktorom som istú časť detstva tiež vyrastal... Jedna z mála vecí z japonskej kinematografie, čo mi sadla. Slabšie 4* a 70%

Rosalinda (1999) (seriál) odpad!

Jedna vec je vždy istá. Telenovely skončia u mňa vždy odpadom. S istotou ide o môj najneobľúbenejší a na sledovanie pre mňa neznesiteľný žáner. 0%

Medicopter 117 (1998) (seriál)

Nechápem čiernu farbu a veľmi nízke hodnotenie, ktoré tento seriál má. Mne prišiel Medicopter 117 svojou témou a prostredím zaujímavý, miestami celkom napínavý a nemal som s ním žiadny problém. Určite by som ho nespomenul, ak by sa ma niekto opýtal na moje najobľúbenejšie seriály, ale hovorím- tá prehnaná kritika mi nejde celkom do hlavy. Jemný nadpriemer a v pohode sledovateľná záležitosť. 60%