1984 (1984)

Chápu, že je dost těžké tuhle knihu zfilmovat, ale přece jen jsem od tohoto filmu čekal o trochu víc. Naštěstí jsem si už přečetl knihu, takže jsem snadno pochopil veškeré reálie. Bez jejího přečtení je ale tento film dost zmatený a nebál bych se říct, že téměř nepochopitelný. Nemůžu dát víc, než 3*.

P.S. Miluji Tě (2007)

Na tenhle film jsem se díval jak kvůli vysokému hodnocení tady na CSFD, tak i kvůli komentáři, který tady dal Golfista. Každopádně jsem viděl spoustu filmů, které tady měly hodnocení o poznání nižší a byly mnohem lepší než tenhle. Tenhle film byl podle mě "hour too long" a neskutečně nudný, ač je tady napsáno, že je to komedie. Rozhodně nemůžu dát víc, než jednu *. Nemůžu doporučit.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Po prvním a druhém díle, na které stálo za to se podívat, následoval díl třetí, který jsem ještě sice dokonce dokoukal, ale na víc, než tři hvězdičky neměl, následuje díl čtvrtý, který u mě naprosto propadl. Hlavním problémem byl hlavně děj, který se aspoň z mého pohledu, vůbec nehýbal kupředu a když už se pohnul, tak to nestálo za mnoho. Někde za polovinou filmu jsem už byl tak vyřízený, že jsem se nebyl schopen udržet vzhůru, což se mi u aspoň trochu kvalitního filmu nestává. Možná, že kdybych to nějak ty úmorné dvě a půl hodiny vydržel, dal bych možná i 2 hvězdičky, ale bohužel. EDIT: Tak po druhém shlédnutí filmu musím radikálně změnit hodnocení, a to až na 4*, po slabším Vězni z Azkabanu se Potter vrací do formy. Asi bych se měl přestat dívat na filmy večer, má to na moje hodnocení neblahý vliv :-)

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Tak tohle je vážně asi jediný film, na kterém se mi nejvíc líbily jak úvodní tak i závěrečné titulky. Pop! Goes my heart je prostě skvělá. Tím samozřejmě nechci říct, že by film jako takový nebyl dobrý, ale na víc, než 3* to nebude.

Jediná dlouhá noc (2007)

No filmu bych možná dal i víc hvězdiček, kdyby se v něm mluvilo trochu míň španělsky (nebo byly aspoň titulky). Když má ale film takových 90% jazykem, kterému vpodstatě nerozumím a jenom 10% dabovaných, tak to prostě není můj šálek čaje.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Když jsem si ještě před několika dny četl názory některých lidí, že je to lepší než Friends, říkal jsem si, že snad nic lepšího ani být nemůže. K mému úžasu jsem se naprosto fatálně zmýlil. Tohle je komediální seriál jak má být - plný toho nejlepšího humoru. Nejvíc mě ale rozhodně baví Barney a jeho hlášky, to je vždycky úplně na po*rání. Nemůžu jinak než plný počet.

Imagine: John Lennon (1988)

Koukám, že půjdu proti proudu, protože na mě tenhle film neudělal naprosto žádný dojem. 2 hvězdičky jsou teda maximum, co za tenhle film můžu dát.

Na Hromnice o den více (1993)

Dost bídná komedie na téma, které se rozhodně dalo zpracovat o dost líp. Kdybych u toho neusnul (což se mi teda u komedií moc často nestává), tak tomu možná dám o hvězdičku víc. Vpodstatě se dá říct, že se ztotožňuji s názory pana Jiřího K.

Big Lebowski (1998)

Fakt nechápu jak tomu může dát někdo tak vysoké hodnocení. Já jsem svoji hvězdičku jenom za skvělé herecké výkony, ale za cokoli jiného ji dát nemůžu. Film postavený na jednom pochcaným koberci mě tedy opravdu nebaví.

Kancl (2001) (seriál) odpad!

Někdy opravdu žasnu nad tím, čemu jsou lidi schopní dát 5 hvězdiček. Všehovšudy jsem tohoto seriálu viděl jeden díl a bohatě mi to stačilo. Komediální seriál, u kterého jsem se ani jednou nezasmál, ode mě nemůže čekat nic lepšího než odpad.