Ještěr (2023)

Řekl bych, že kameraman trpí úchylkou na zrcadla. Detektvka celkem podařená.

Vigil (2021) (seriál)

To bylo hodně skvělý. Napínák.

Věž (2021) (seriál)

Pecká. Severské detektivky jsou temné a tajemné. A Britské detektivky jsou taky takové, ale jiné. Jsou dva typy kriminálek. Tahle byla geniální. A věřím, že za chvíli bude trojka.

Na Západ (2005) (seriál)

Nádherné vyprávění o dobývání západu. Nebyla to procházka růžovým sadem. Byl to horor.

Invalida (2023)

Velice povedené. V detailech, příběh, kostými nejvíce. Namakané. Dekl is TOP! Parádně zahrané.

Světlo naděje (2023) (seriál)

Tedy, to byl silný příběh. SKvěle natočené, moc skvěle. Nádherný přiběh o lidskosti.

To Catch a Killer (2023)

Moc pěkný úvod do děje. Perfektní průběh vyšetřování a závěr bez patosu. Perfektní detektivka. Perfektní!

Volha - FOXTERIÉRY (2023) (epizoda)

Perfektní filmařská práce i praáce produkce. Buran má sen, a je ochoten se upsat StB - to je  katastrofa společnosti. Souloží se kde se dá. OPBH a interupční komise je tu popsána úplně přesně. Úplatky a Bohemka, chlastačky v práci a všude rudá hvězda, Soudruzi. Dokonalý interiéry, extriéry a vše ostatní.

Noční agent (2023) (seriál)

To snad není pravda. "Vytočila tvoje číslo. Musiš se o ni postarat." To snad ne. To je zase blbina.

Zlatá labuť - Epizoda 2 (2023) (epizoda)

Ano, je to jako telenovela. Ale herci jsou perfektní, je to prostě paráda. Podle nás, (já s manželkou) to nemá chybu.

Časové pásmo bylo změněno