South Park: Peklo na Zemi (1999)

Pátý prapore, vy jste operace lidský štít. A vy, čtrnáctý prapore, jste operace kryjte se za n*gry! No ty brďo, to bylo opravdové Peklo na Zemi! Je to sprostý, šílený, nekorektní a ofenzivní, přesně jak má South Park být. Navíc je to také velmi z pohledu hudby vydařený snímek, který jednou chytlavou skladbou za druhou udržuje diváka nažhaveného pro další černý, v tomto případě ještě více než v samotném seriálu sprostější vtípek. Je tam akce, láska, dobrodružství, síla kamarádství (no, někdy..), naprostá šílená anarchie v podání úžasných a nezapomenutelných animovaných postaviček a hromada skvělých momentů, přičemž při některých z nich zůstává skoro zdravý rozum stát. Velmi oslnivé dílo. Teď už mi jen zbývá najít klitoris. 5/5

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Ty vole, no jo, já se fakt bál! Opravdu nekecám, měl jsem z toho filmu giga-bobky! Ovšem většinou spíše v ''humorných'' momentech, které mne doslova zabíjely z důvodu jejich až příliš hloupému a jednoduchému zrealizování. On si ten film v jednu chvíli pěkně naběhne s nějakým pěkným žertíkem, a následně celou scénu zabije druhým, už ne moc povedeným žertíkem, který by přišel hodně vtipný opravdu jenom jednodušším individuálům, kteří se budou královsky řechtat každé kokotince. Ale teď vážně, odpadní to není a já jsem poměrně fanoušek chňo-chňo, my parodujeme horory! humoru, ale tady se to nepovedlo úplně vždy. Omlouvám se tedy všem OG na černochy nadrženým fanynkám a správným, miluju gay/černej/americkej humor milovníkům, ale tohle si ode mne, místního blbečka neodnese nic hezčího než jsou tři slabší hvězdičky.. Ale že z toho Ghostxichta udělali povaleče a šulínka! 3/5

Městečko South Park - Série 4 (2000) (série)

Jójó, tady začíná pomaličku seriál přitvrzovat a daří se mu to skvěle, plus nové intro je absolutně úžasné! Mimochodem, Kenny za celou tuto sérii chcípl 15-krát.. 5/5

Krvavý Valentýn (2009)

Můj Krvavej Valentínek je lehce nadprůměrná vyvražďovačka s úžasným, hodně promakaným gore a killy, pěknou atmoškou a hromadou ubrečených nesympatických postav. Jako remake to však působí dost solidně, mně se to líbilo. Jedná se pravděpodobně o jeden z těch lepších remaků. 3/5

Městečko South Park - Série 1 (1997) (série)

South Park jsem si dlouho šetřil, a teď toho tak moc zatraceně lituju. Je to nehorázná prdel, no a tato první série je skvělý začátek šíleného a absolutně úžasného seriálu. Nebudu však vyjmenovávat žádné mé nejoblíbenější hlášky, jelikož jsem kokot s výpadky paměti a na žádné si nevzpomínám. Berme to však tak, že jich je tam dost a jsou super. Mimochodem, Kenny v první sérii chcípl 16-krát. 5/5

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Já tedy nejsem žádný velký znalec šoubyznysu, ale upřímně částečně souhlasím s rozhodnutím tý kapely plný nesympatických mladých šourků s démonickýma očima a velice, do hajzlu hodně neslušným vyjadřováním. Obětování se je totiž super, ale obětovat Megan Lišku, která zde zuby nehty, zapalovač a jazyk (kůl scéna mimochodem) hraje čistou, zcela tělními tekutinami neposkvrněnou pannu, což bych ji v životě, takto dle mého profesionálního odhadu a nízkému, přímému i nepřímému kontaktu s ženami všech tvarů, velikostí i počtu mozkových buněk, absolutně nevěřil, je docela dost velký šálek čajíčku. Mimo to, že je však už v základu totální extra-mrška, tak se z ní pro krásnou změnu stane krvelačná mrška. Příjemná změna, že?  Tak či onak, tahle rocková skupina sice umí dělat zajímavá rozhodnutí, ale neumí je dotáhnout do konce. Já bych se jí zbavil nadobro, té jedné Lištičky, než abych posral pradávný satanský rituál, a udělal z ní kanibalskou kurvu co obchází milé chlapce z celé školy a dělí si části jejich těl na kousky, aby věděla, že ruce chce v pondělí, hned po domácích úkolech, břišní špekatou část ve středu, protože proč ne, a nohy v neděli, hned po příchodu z kostela. 3/5

John Wick 3 (2019)

Po skvěle temném, neonovými barvami pro teplouše laděném prvním díle a po úžasném, stylovými cool prostory vyplněném druhém díle je zde konečně třetí John Wick, teda pardon.. Džon Vik, který mne tentokrát opět přesvědčil o tom, že on je přesně ten typ chlapa, který by měl doprovázet domů skrze temné noční uličky slečny z barů. Nerozhodí ho totiž vůbec nic. Propadávání sklem, pád z paneláku či držkopád z motorky, prostě vůbec nic. Tentokrát však nejsou pouze jeho protivníci v těžké prdeli, nýbrž i on sám. Každý mu totiž jde po krku, a to už od minulého dílu. Naštěstí jsou zde však milí přátelé, kteří mu mile rádi pomohou nechcípnout. A pochopitelně jsou zde i psi, aneb jak je já rád nazývám, kouletrhači, kteří každého, černého či bílého, maskovaného či nemaskovaného a chytrého či zcela retardovaného protivného hajzla chytnou zubama za koule a rozkoušou ho na sračky. Prostě skvělá zábava. Džonův příběh však nekončí, takže jenom doufejme, že po tomto úžasném a pro mě zatím nejlepším díle nepřijde od Chada (krále mužů) Stahelského špatný čtvrtý díl. 5/5

John Wick 2 (2017)

John Wick?.. More like John Dick!.. Cháchá, jak humorné! On však ten Džon Vik není zas takový pako, jak si někdo může možná, z nějakých záhadných důvodů myslet. Von je to docela sympaťák, mám-li být upřímný. Je rychlej, vytrvalej, s nikým se ani trochu nesere a nezastaví ho ani němá ženská s opičím kxichtem! Brilantní! Tak to má být! Džon je přesně ten typ chlapa, po kterém by šla každá česká ženská, nejlépe ta každá, která miluje krásně barevně nasvícené akčňáky se super hudebním podkladem. Od minula se sice Džonovi zachtělo nějak více kecat než zkriplovat již jako kriply narozené nepřátelské hajzly. Ale však my, nebo alespoň já, mu to odpustím, přece jenom ke konci nám ty občasné ne zrovna zábavné dialogy vynahradil přestřelkou v krásném, kurva-fix velkém zrcadlovém prostoru, ve kterém by se ztratil seriózně každý chytrý a vyspělý jedinec. 5/5

Časové pásmo bylo změněno