Chaos

• USA The House in the Middle of Nowhere (neoficiální název)

Dvě mladé dívky se vydávají večer na hudební párty pořádanou v místním lese. Rodiče o ně mají strach, ale ony nedbají varování a seznamují se s cizincem stojícím opodál za účelem sehnání nějakých drog. Ten je přesvědčuje, že jim drogy opatří zadarmo, ale že s ním musí kousek pěšky do staré chatrče za jeho kamarády. Dívky nakonec souhlasí, ale v kabině se setkávají pouze se dvěma totálně vyšinutými agresivními muži a jednou stejně tak postiženou dívkou. Od této chvíle začíná boj o holý život, dívky jsou mučeny, přeneseny do lesa a zde utýrány k smrti. Vše vede zejména šílená, brutální a maniakální postava a vůdce bandy jménem Chaos, ze kterého mají všichni strach. Po útoku na dívky se banda chce přemístit jinam, ale narazí pouze na dům u lesa, kde bydlí rodiče jedné z dívek. Ti jsou již polomrtví strachem. Přijímají návštěvníky, protože zjišťují, že jsou to oni, kdo zabili jejich dívky. Podaří se rodičům pomstít krutou smrt mladých dívek na vlastní pěst?
Film měl být původně oficiálním remakem klasiky exploitation subžánru "Last House on the Left (1972). Na poslední chvíli dostal jiný název, ale dějově se jedná skutečně o čistý remake této kultovní klasiky. (Flipnic)

Hemlock

Po herecké stránce opravdu děs a hrůza, ale jinak to byla solidně brutální úchylárna s perfektním závěrem. Pokud si chcete okořenit romantický večer, pozvěte si domů Chaose a rozhodně se nudit nebudete - trojec a doporučuji všem co rádi rape and revenge chuťovky. ()

Cechyno4

Psycho, brutus, nářez. Zvrácené, nechutné, šokující. Ano, všechny tyhle přívlastky k Chaosu patří. Film je natočen bezcitným a zvráceným způsobem. Scény jsou opravdu pro silné povahy a pro opravdu otrlého diváka. Dívky raději od tohoto snímku ruce pryč! Nestává se mi často abych si při hororu zakrýval dlaní obličej. Ale při scéně kdy Chaos řeže holce bradavku mi vážně nebylo nejlépe. Po shlédnutí filmu mi bylo opravdu slabo (a to snesu hodně) a dlouho jsem to rozdýchával. Mé hodnocení ? Nejsem nijak zvrácený, ale toto dílo mě dokázalo zařezat do gauče a donutilo neodtrhnout se od televize. Když jsem při závěrečných titulkách nedokázal vstát, hovořilo to za vše. ()

Razer314

Tak to byl neuvěřitelně brutální sadismus. Opravdu jsem nic podobného nečekal. Tak otevřeně nechutné scény a ten špatně dopadnuvší konec, samé překvapení. Kufr se mi z toho zvedal. Cynické hlášky Chaose, sadistické psychické a fyzické mučení obětí pro potěšení, rasistické hlášky, uříznutí bradavky, znásilnění mrtvé - samej hnus, hnus, hnus, ale tak realisticky natočené, že tomu musím dát za 5. ()

muti

je presne "vyvrzenci pekla" ibaze to druhe reziroval Rob Zombie a je to o level lepsie. ked som rozpoznal ze ide o ten isty film (ktory je original nvm, oba su 2005) tak som si pozrel len vychytavky :) odporucam ti to iste ()

george16

Chaos mi přijde nejlepší remake Last House on the Left.... Na tohle by se slabší nátury a hlavně většina žen (převážně mamin) neměla ani koutkem oka dívat :) Ne vážně, zas tak šílený to není, ale brutálnost zabití zaskočila i mě a to mě jen tak něco nerozhodí. Asi nejlepší co jsem z žánru rape exploitation viděl.... Jen škoda toho debilního konce (třeba jako eden lake), ale zase hlavní zmr. to převážil k pěti hvězdám - gage jej hraje fakt dobře... prostě psychopatický a vyšinutý zmr. k pohledání... ()

predator.1

Film o mučení a následném zabití 2 dívek. Film je jinak sám o sobě o ničem, ale 4* za to, že tak brutálně natočenou torturu jsem ještě asi neviděl ( a to jsem toho viděl hromady, protože exploity a slashery patří do moji TOP ). Hlavně jde o to, že je to opravdu natočeno velmi realisticky a na nic si ten film nehraje. Kevin Gage je sadistické hovado, který se s ničím nesere a rozjede to hned co děvčata vlezou do domu. Těším se na film Perseveration, který možná převálcuje vše, co jste doposud viděli. Konec filmu komentovat nebudu, ten mi přišel celkem vtipný a zasmál jsem se :D Film nedoporučuju ženskému pohlaví. ()

MFZB

Čím ďalej, tým viac sa mi začína vidieť tento subžáner Rape & Revenge. Tento film bol, aj keď nie najlepší podľa mňa, ale každopádne najbrutálneší. A doteraz najkratší film, aký som videl. No, ale jedna scéna (nejdem to tu rozpisovať) bola fakt extrém...Škoda, že takýchto filmov je pomerne málo. ()

jopal

Tak verte, ze napozeraneho mam uz toho hodne, znesiem vela, ale tie dve sceny ma naozaj polozili. Toto mi tak skoro nezmizne z mysle. Takze objektivne 4*, ta 5 je za "odvahu" a brutalitu spominanch dvoch sadistickych scen. Keby som toto videl pred 15 rokmi, tak v zivote svoje dcery nikde bez dozoru nepustim! Videne opat 1.2017, pre mna drastickejsie, ako prvy krat. ()

Majoslav11

"That bitch got my knife !" Pôvodný film ma svojho času sklamal, tento celkový dojem tiež nevylepšil. Taký I Spit On Your Grave (1973) sa mi páčil teda viac, aj keď nebol originálom. Naozaj zaujímavé sú len vlastne brutálne smrti obidvoch dievčat a vygradované finále so zaujímavou prestrelkou. K dobru môžem pripočítať fakt, že dej nie je zbytočne naťahovaný a ide sa rýchlo na vec, tam, kam nás tvorcovia chcú dostať. Dolu to ale ťahá lacný vizuál a príšerné, fakt príšerné herecké výkony. Dávno som už nevidel film s úplnou absenciou hudby, ak nerátam pustené rádio v aute. Za tri hviezdy a viac ani náhodou. ()

Easykill

Marný to úplně není, ale jak tak čtu hodně se tady v hodnocení přehání. Amatérský remake, kde hraje dobře jen jeden jediný herec a holky dobře křičí. 2 Brutální scény jsou dost málo, ale na druhou stranu look 70's se povedl. ()

Norzog odpad!

Pokud jste perverzní, podívejte se na nějaké ty pily nebo si stáhněte porno (nějaké to tvrdší, samozřejmě). Ať je to jakkoliv, tento film je naprostou ztrátou času. ()

Trescha

Drsný snímek o tom co všechno se může stát uprostřed lesa,aneb nepoštějte hezké holky do hvozdů a na barvě pleti nesejde;-) ()

Mark1983 odpad!

Brutální nechutná úchylárna,která jasně dokazuje,že lidská fantazie nezná konce,co se brutality týče,protože tohle už bylo i na mě opravdu moc.Řezání ňadra a jedným velkým otvorem spojit řitní otvor s vagínou je natolik nepopsatelné až se člověku z toho zvedá žaludek.Já si myslím,že i takové filmy by měly mít svoje meze.Nelíbilo se mi to. ()

old_school

Film, co fakt vidět nechceš (tahle věta působí úplně stejně jako "Neoblizujte zábradlí, je mráz"). Těch 35% dávám nakonec jen kvůli vcelku geniálnímu konci. Jinak tedy: Ne děkuji, znovu se nepodívám. ()