Poslední dny Sophie Schollové (2005)

Názorná ukázka,že všichni Němci přece jenom s hitlerovskou diktaturou nesouhlasili a někteří dokonce s režimem bojovali. Dialog Sophie s Mohrem je exkluzivní, líbila se mi i hudba. Respekt Bílé růži a potažmo všem odbojářům!

Prorok (2009)

Tahar Rahim zahrál skvělě, celé je to autentické a drsné. Líbí se mi filmy z vězeňského prostředí. Přeměna hlavního "hrdiny" z řadového nývlta na kápa je super. Artové vložky mi vůbec nevadily,právě naopak. Zdařilé..

Moneyball (2011)

Pitt klasicky výborný, líbilo se mi to..

Poslední skaut (1991)

Nikdy jsem neviděl v originále, jenom v dabingu na čt, ta verze dabingu,kterou pustila Nova je prostě PSYCHO! Asi jeden z nej "akčňáků" 90.let. Jako když to jede v televizi, tak to dám, ale že bych si to pustil sám, to asi ne. "Byla to nehoda,že? Šel jsi, zakopl jsi a náhodou jsi vrazil ptáka do mý ženy. Jééé,promiňte paní Hallenbecková,tenhle tejden mám samou smůlu!!!:)))". One & only dabing = Soukup!

Zločinec (2008)

Uff. Něco tak španého jsem už dlouho neviděl. Nechápu pozitivní komentáře. Nemá to ani hlavu, ani patu. Když vezmu třeba nedávno viděnou španělskou Celdu 211,tak tady to nešahá zmiňovanému filmu ani po kotníky. Žádná chemie, nevěřím ani jedné postavě, pathos tak trapný, že jsem musel smát. Film se tváří tak strašně tvrdě,že vyznívá komicky. Kilmer v roli "mentora" je tak ubohý,že mi prostě docházejí slova. Výkerovaný kalendář na jeho ruce - no to si děláte kozy,jako.. 2 dny zpátky jsem se díval na kresleného Asterixe a celkem ho sepsul..teď se mu musím omluvit..tento film je v mých očích nepochybně horší..

Což takhle dát si špenát (1977)

Česká klasika,která vždy pobaví. Aspoň teda mě.Že jsem si radši nevzala toho Vokouna - ten pořád mluvil jenom vo dítěti:)

Mr. Brooks (2007)

Hezká Demi,velmi dobrý Kevin,ale oba hravě strčí do kapsy William Hurt jako alter ego Mr.Brookse..Check it!

Avatar (2009)

Megaklišé. Vizuálně skvělé,ale stejně - od filmu čekám víc. Jediné, co si z filmu budu navždy pamatovat, je to, že jsem ho viděl v Ružomberku a vyšly na nás poslední 2 místa. Asi tak..

Přepadení (2010)

Stereotyp,šeď,nuda. Obrovské zklamání. Asi jsem se díval na jiný film,než většina ostatních. Ničím nevybočuje, ničím nepřekvapí, hercům se nedá věřit ani fň. Kdysi jsem na toto téma viděl dokument na čt2. Mnohem lepší zážitek, by the way...

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Tady není co dodat. Snad jenom legendární "dělo", kterým Hlinomaz sestřelí pistolníka na schodech poté, co poníženě utíká nahoru do pokoje s kalhoty "proklatě nízko". Tato scéna mě spolehlivě pokaždé rozesměje. Smrdutý oposume!!!