• Krátkometrážní

Cyborg Cop (1993)

Velmi nepovedené zetko, kde David Bredley pronáší nesmyslné věty a střílí vše na potkání krátkou brokovnicí i na několik desítek až stovek metrů. Roboti jsou opravdu velmi nepovedení a zbytek jak by smet, na češ tomu moc nepřidává ani špatný dabing a zvuk, kde výstřel z AK47 zní občas jak brokovnice. Je zde ukázano, jak se senzačně balí ženský proslovem o banánu a drogách. - "Vždycky jíš banán takhle?" - "Jsi lhář. Jsi obchodník s narkotiky!"

Operace Slon (1995)

Průměrná komedie s pár slušnými scénami a celkem dost klišé, ale obsazení povedené a i slušně zahrané.

Cestovatel (2007) (seriál)

Velmi podařené sci-fi s cestami do minulosti. Tento styl mám rád a bylo to opravdu podařené, jen je velkou škodou, že byl tento seriál tak brzy ukončen.

Pětiboj (1994)

Je to sice příšerné, ale je to jeden z lepších Lundgrenových filmečků. Po většinu času velká nuda a kekonci nechtěný humor (na celkem velkou vzdálenost trefit rakotomet, no to bych ještě se zavřenýma očima nějak zkousnul, jelikož se jednalo o sportovního střelce, ale že ta raketa vybouchla, no to už opravdu moc).

Těžko ho zabít (1990)

Dost dobrých soubojů, Steve stále mlád a hubený. Děj je trochu kostrbatý, ale to v tomhle snímku to až tolik nevadí. Regenerace na ranči je super. - Senator Vernon Trent: "You can take that to the bank!" - Mason Storm: "I'm gonna take you to the bank, Senator Trent. To the blood bank!"

Disaster Movie (2008)

Bylo to skutečné zlo, ale jelikož jsem byl v dobrém rozpoložení při sledování, tak jsem asi dvakrát pousmál a jednou málem začal smát doopravdy. Narváno nechutnostmi a "dějem", který opravdu za děj nemůžeme považovat. Prostě nalepená jedna parodující scénaka za druhou. Obsazení zase nic moc, hlavně Nicole Parker (představitelka Enchanted Princess / Amy Winehouse Look-A-Like / Jessica Simpson Look-A-Like), protože jsem se zní málem pozvracel, ať byla kdokoliv.

Velcí bratři (2008)

Povedená to taškařice. Dva týpci, každý samozřejmě z jiného soudku, jak to amerických komediích má být, ale pobaví nehorázně. Rozhodně se zde cenzůrou nešetří. Režie jakž takž, to znamená, nic převratného, ale ani žádné utrpení. Rozhodně bych nechtěl mít zelené chcanky!

Strážci - Watchmen (2009)

Takovouhle věc bych od toho opravdu nečekal. Snyder do toho napasoval skoro vše z komiksu jen s nepatrnými úpravami a velkou závěrečnou (ale filmu to prospělo). Hudba se povedla tak, že jsem až při sledování nemohl. Při některých zpomalovačkách mě až mrazilo v zádech. Překvapilo mě velice (v dobrém), že se nešetřilo brutalitou a nahotou, podle komiksu a možná brutality i trochu více. Geniální casting, jež je Zackovou výsadou, se tu opět potvrdil - Waltera Kovacse už opravdu lépe vybrat nešlo. Jen si myslím, že v tomto zkrácení to možná ti co nečetli komiks zase tolik nepochopí, ale nechme se překvapit. Určitě se těším na prodlouženou verzi, jestli bude. "I'm not locked in here with you! You're locked in here with ME!!!"