Batman je v Gotham City Jokerovi neustále v patách a ten se tak rozhodne s vidinou velké odměny za zabití Supermana, přesunout své nelegální aktivity do Metropolis. Tam nabízí své špinavé služby Lexu Luthorovi. Do města však přijíždí i průmyslník Bruce Wayne, aby dohlédnul na uzavření obchodu mezi Wayne Corp a Lex Corp. Dokáží Batman a Superman spojit své síly, aby se postavili Jokerovu ďábelskému plánu? A jakou úlohu v celém spiknutí hraje nevyzpytatelný Lex Luthor? Film je crossoverem animovaných seriálů Batman(1992) a Superman(1996). (Caszidy)

Psycho.R

V roce 99 jsem si film půjčil ve videopůjčovně a s natěšením spěchal domů. Nakonec jsem však byl mírně zklamán. Přišlo mi to jako epizoda seriálu, která byla neúnosně dlouhá. ()

VvV14

Podařený crossover. Animace a kresba sice starší ovšem svoje kouzlo to má. Zápletka tak jak bych čekal a závěr to samé. Dobře vymyšlený byl způsob vzájemného odhalení batmanovi a supermanovi totožnosti (chtěl jsem napsat pravé totožnosti ovšem u supermana je jeho alterego Clark Kent tudíž by to byl z mé strany docela blábol). A nakonec co vytknu. Nic. Film byl tak krátký a poutavý že není co bych kritizoval. ()

3dgeorge

Správna dávka akcie, podarené hlášky, skvele zvolené hlasy hercov no proste "old-school" ako má byť, nie jeden súčasný komixový animák by si mal brať príklad. ()