Od chvíle, kdy se Robert McCall (Denzel Washington) vzdal života v elitní jednotce, snaží se vyrovnat s hrůznými činy, které v minulosti spáchal, a nachází zvláštní útěchu ve službě spravedlnosti ve jménu utlačovaných. Když překvapivě zdomácní v jižní Itálii, zjistí, že jeho noví přátelé jsou pod dohledem místních zločineckých bossů. Když se události změní ve smrtící spád, McCall ví, co musí udělat: stát se ochráncem svých přátel a postavit se mafii. (Falcon)

Ace.A.T.L.

Denzel opět exceloval. Někomu se nelíbí, že film je málo masakrální, ale já se na to dívám naopak tak, že postava Roberta jednoduše nemládne a tak je logický, že nezvládne takovou nadupanou adrenalinovou nálož. Naopak, když už někoho sejme, je to s grácií a vynalézavostí. Film je v krásným prostředí Itálie a to je další velký +. Já jsem se bavil. Za mě pevný 4* a DOPORUČUJU ()

veverysiak

Keď sa chcete hrať na total chrapúňa, obzrite sa najprv okolo seba, či tam náhodou nestojí ujčok Denzel, stelesnenie dobra a poriadkumilovnosti, inak skončíte strašne, strašne zle, napriek tomu, že aj on starne úplne rovnako ako my ostatní, stále má pred nami navrch a dokáže z nás za pár sekúnd spraviť náplň do bravčového črievka, je veľká škoda, že už ho dva diely v tejto fazóne poznáme, a preto prvotný ošiaľ pominul a môžeme si bez väčších emócií vychutnať nové prostredie a nové kmeňové druhy odkundesov a v spojení s tým, že to tí Taláni vedia odolčevitovať, nám prináša novú úroveň ekvalizerovky, našťastie to nezakrnulo scenáristicky ani réžijne, a tak si môžeme výnimočne vychutnať druhé pokračovanie interesantnej prvotiny, takže 65% ()

TesterX

Ackoliv si na jednicku vzpomenu pouze zablesky a dvojku vubec, nijak mne to nerusilo a uzil si oddechovou jednohubku, kde exceluje predevsim samotna postava McCalla ztvarnena Denzelem. Ackoliv je akcni slozka v mensi mire, vyvazuje to nekompromisnim pristupem, netradicnim zasazenim, sympatickymi i velmi nesympatickymi postavami a rozhodne scenami, kdy se dle sablon vzdy ceka a pripravuje na zaporaky, az nekam dorazi, tak tady ne - McCall ma uplne jiny postupy. :-p Rozhodne za delsi dobu jeden z mala snimku, ktery mne neuspal, neunudil, neotravil (dekujeme za tyto predevsim sluzbe Netflix) a ktery si klidne nekdy rad pripomenu. ()

bonovox

Zakončenie Robertovho príbehu je opäť solídnou akčnou jazdou, aj keď tentoraz je akcie menej na úkor až akejsi meditácie nad životom na dôchodku. Denzel si hlavnú postavu vychutnáva a lúči sa s ňou vcelku dôstojne. Škoda slabších mafiánskych protivníkov a slabšieho finále, ktoré je horšie ako u predchádzajúcich snímkoch. Ale ako pozvánka na Sicíliu do malebných mestečiek pri mori plní film svoju úlohu na jednotku. 70% ()

Perunwit

Nechalo mě to úplně chladným. Chvilkama záběry jako z reklamy od Čedoku a chvilkama jako akční scény s hudbou ala John Wick. Ve finále to ani nejsou akční scény ale spíš nějaký sestřihy přesných nacvičených pohybů. Jestli je 72% zdejšího aktuálního hodnocení důsledkem hype nevim, ale věřím že tohle má tak na 2.5 hvězdy max. ()

meatball

Sedmdesátiletej Denzl se skoro dvě hodiny šourá o holi, čuchá k rybám, prostírá ubrousky a předstírá, že umí italsky. Bokem jedním flusem vyvede taliány z hnoje na světlo a dědkovi ve starejch dobrejch U. S. of A. ušetří going homeless. A Dakota jenom čumí. ()

bobisix

Pro mě je celá tahle série připomínkou "jednoduchých" filmů z dětství. Je jasné, kdo je padouch, je jasné, kdo je dobrák a stejně tak je jasné, že dobrák je zničí. Přesto si dali tvůrci práci s krásnou lokací, příběhem a Denzel je stále uvěřitelný, i když je v reálu už postarší pán. Řekl bych přesný opak posledního Johna Wicka, který v průběhu svého posledního filmu už fakticky parodoval sám sebe. Přál bych si víc takových filmů, které navzdory své předvídatelnosti prostě baví. ()

Mukade

Skrátka príliš málo akcie, už ani nemohlo byť menej. Čím viac nad tým rozmýšľam, resp spomínam, tým viac som nasratejší, že čo to vlastne divákovi ponúkli za dokumentárny film z "Objektívu", WTTTTTF ?!! lol  Neviem či aj 2 ** nie je veľa, no ale dobre, za "Objektív" x'D ()

vinducha

Skoro 70 letý Bertík Mkkalumů nám vylezl z regálů hobymárketu a na cestě  po malebném sicilském městečku vykosil 2a půl místního gengu kamory. Je to nádherně odsýpající a velice výživná řežba. Protože mafiánci vůbec nemají ponětí s kým si to začli zahrávat. A tak umírají 1 za 2 než napočítají do jedné takovým fofrem , že by to dědovy mohl závidět i Jeník Vyků . Takže za mě naprostá spokojenost neboť neřeším pravděpodobnost takové možnosti , že by to tam všichni byli takový neschopní nýmandi. ()

BIG.NINE.CF

Malebné městečko v Itálii. Robert sedí u stolu a dojde k němu vagínka. Nezávazná konverzace končí u toho, že mu jako amíkovi chce ukázat co tam místní jí. Střih, stánky na pláži, s různýma dobrotama a ona dojde k jednomu z nich a vezme talíř a dá ho Robertovi, ať ochutná. Prý co to je? KEBAB!!!!  :D :D :D Jsem málem spadl z gauče. Jako čekal jsem všechno, ale tohle ne... Jinak je to klasická "Segalovka", která jede přesně tak jak se očekává. Pár pěkných killů se najde. Hlavní boss od mafie byl hroznej sráč, toho by sfoukla jak svíčku i moje dcera - škoda mohli tam dát fakt nějakého pořádného záporáka, třeba toho Vikinga, tomu bych to věřil... ()

redsparrow

Jedním slovem paráda. Líbí se mi chytrost s jakou se dá využít potenciál Denzela Washingtona, aniž by to sklouzlo k trapnosti ve stylu filmů s Liamem Neesonem. Neznám scénáristu, jehož je to největší zásluha, ale i Fuqua si u mě o, několik řádů polepšil, už jsem si začínal myslet že to je žabař, který mě převezl. Evidentně není. ()

nudlis

Po slabší dvojce přišlo příjemný překvápko. Skoro sedmdesátiletej Denzel předvádí pěkný bitky, ale žádná divočina, neodpovídající jeho věku, se naštěstí nekoná. Jasně, zápletka je předvídatelná, ale co na tom? Odsejpá to, moc se tam nefilozofuje nad "težkým osudem rozpolceného zabijáka" a nevznikla ani žádná trapná milostná zápletka. A jestli tohle je fakt poslední Equalizer, jde o kvalitní tečku. ()

naytsirk

Trojka je víc podobná jedničce co se týče pomalejšího rozjezdu a gradace. Trochu škoda, že finální pomsta na hlavním padouchovi byla zbytečně krátká a obecně tam na mě bylo dost málo akce. Ale rozhodně jsem se nenudil a klidně bych si dal i čtyřku… ()

Denzel Washington přejde Alpy jako Hannibal

Denzel Washington přejde Alpy jako Hannibal