Poslední dny na Marsu

• Velká Británie The Last Days on Mars (více)

Měl to být poslední den jejich mise na Marsu, jenže poté, co se jeden ze členů týmu vydá na neschválenou expedici, to možná bude i poslední den jejich života... (Czexx)

socket7

Zombie kravina. Špatně natočené, dementní scénář, průměrní herci, nízký rozpočet, prostě zbytečné. Připadá mi, že poslední dobrý film na Marsu by Total Recall. ()

mnx

Hledání života na Marsu inspirovalo tvůrce nejspíš natolik, že na jeho povrch dosadili látku vytvářející přímo živé mrtvé :) Zombie horrory mi sice nevadí, ale tohle bylo na mě trošku moc. Když k tomu připočtu nic moc herecké výkony, zmatenost děje i scénáře (ve jménech jsem se neorientoval vlastně až do konce), a odporný zvyk natáčet většinou v šeru s často blikajícími světly (což má nejspíš navodit tu správnou atmošku, ale zde to bylo spíš k vzteku), tak víc než jednu hvězdičku dát nemůžu. A i tu dám jen proto, že scifi je jako šafránu.. ()

TinyMartina

Hloupé posádky na výzkumných cestách ve vesmíru, které dělají všechno pro to, aby se nikdy nevrátili domů mě přestávají bavit. Opět se nikdo neobtěžuje poslouchat nadřízené, opět tu více než polovina postav zažije nervové zhroucení, někteří dokonce několikrát. Podobné snímky by měli pouštět v SpaceX jako instruktážní video: Co nedělat, jestli to chce přežít. ()

veverysiak

Televízne spracovanie ma dosť vyrušovalo, pre takýto žáner sa vôbec nehodí, to však nebol hlavný problém, horšie je, že som to už miliónkrát videl v podobných verziách a chlapi do toho nepriniesli nič čo len trochu originálne, dokonca sa nevyhli ani tým najbanálnejším logickým chybám, jedna hviezda za ako-tak nesprznený záver, takže 20%. ()

Majo77

Veľké sklamanie. Trailer sľuboval hory doly ale bohužial zostalo len pri sľuboch. Na jednej strane skvelý námet, na strane druhej až prekvapivo zlá kamera. Je to škoda pretože sa z filmu dalo vyťažiť oveľa viac. Skoky medzi jednotlivými snímkami (napr. presúvanie posádky/infected medzi záklaďnami) boli niekedy nezmyselné alebo uponáhľané. 3*, ale to len z lútosti ()

jirkahorn

Normálně by to byl běžný průměr. Z něj ale film narozdíl od všech těch Misí na Mars a podobně jednoznačně vybočuje tím, že (což mě mile překvapilo) není průhledný jak Marťanský křišťál od začátku až do konce a i přes naprosto běžnou zápletku bez jednoznačného záporáka umí držet diváka v napětí po celou dobu. ()

O_Peki

Zombie horor odehrávající se na povrchu Marsu. Jupí. Nebylo to špatný, ale chybělo tomi trochu víc šťávy. ()

Tristanian

Poměrně slušná žánrovka, u které jsem častokrát přemýšlel, kde že jsem to už jen mohl vidět. I tak jsem se ale docela slušně bavil... ()

retrix

K hereckým výkonům není co vytknout, režie něco mezi průměrem a podprůměrem (ty trhavé pohyby kamerou a ještě ve tmě, kde je prd vidět, si mohl Robinson; odpustit). Děj je podprůměrně jednoduchý, nic výrazného. K záporům filmů tohoto typu rozhodně přispívá ten fakt, když režiséři dělají z posádek vesmírné lodi dementy, kteří by neprošli testy snad ani na výpravu do Antarktidy natož na Mars. S hereckými výkony je ve filmu nadprůměrná i svižnost a akčnost děje a možná i autetičnost prostředí. ()

kacer4

Keby som vedel aký je to žáner tak by som oň neprejavil vôbec záujem. Horor je úplne mimo mňa a to dielo to len potvrdilo. ()

wick

Velmi zdařilé sci-fi.....v poslední době zase jednou film, který filmařsky kvalitním zpracováním navozuje ponurou atmosféru, je napínavý a též nejednoznačný konec je ok. ()

paradoxman

Velice slušná scifárna s netradičníma zombíkama a postupně se lámajícími charaktery jednotlivých postav. Přesně takhle to máme rádi! ()

david666

Ale jo, solidní kousek. Jde vidět, že i s málem financí se dá udělat solidní sci-fi. Film si drží po celou dobu kvalitní atmosféru a herecky to určitě taky není nějaký průšvih. ()

MorraEddie

Velké zklamání zaklepalo na dveře po skončení filmů. Nevím čím to,ale do hororu mi to přišlo hodně daleko. Teda aspoň jsem čekal,že když se jedná o horor,tak bych se měl bát k posraní,nebo bych měl mít aspoň nepříjemný pocit a být napnutý jako struna. Nic z toho se vlastně za celý film nestalo. To jsem měl být vážně posraný ze Zombie astronautů? Tak to vážně neklaplo. Aspoň díky za Lieva Schreibera,který drží film na hranici únosnosti. Vizuál film je ok,ale zbytek je prostě jedno velké pusto prázdno stejně jako na Marsu, ()

raxxx

Vyberte elitu lidstva , pošlete ji na Mars pak ji nakažte zoombie virem a dívete jací jsou to Trotli ! Néé je ten zoombik je nej nemocný. Asi zanět spojivek ?!? (Ku*va ukopnu mu hlavu,ne!!!),nejhorší zoobiárna co jsem kdy viděl ale musim uznat že jako celek DOBRÝ :-) ()

Ruadek

Zoufale špatně natočené sci-fi o další nudné bakteriové epidemii, které sice slušně vypadá ale díky nulové režisérské invenci, děsivému střihu v akčních scénách a klišovitému scénáři prostě nebaví. A to si přesto velice cením každého pokusu o sci-fi, který kdo kdy natočí. * ()

mararati odpad!

Zde je dobre videt, ze namysleni pseudokritici, co sem pisi ruzne zajimave vecicky, nejen, ze nerozumi filmu, ale nemaji ani vkus. Tento film muze mit 56% jen diky podobnym intelektualum, kteri davaji filmum jako Prometheus (mozna zadny prulom, ale aspon poctive remeslo) jen o 10% vic, nez tomuto paskvilu. Tento "film" neni zadny film, ale bramboracka z jedlickova ustavu. Sci-fi to je asi jako zombici v ukradenych skafandrech v Arizonske pousti a par zaberu na shuttle ukradeny z Avataru. P.S.: "topr harley" je borec! Prekladat takovou ... chtelo velkou trpelivost. ()

halberdier

Od tohoto filmu jsem čekal trochu víc. Má sice slušné herce, solidní výpravu (na rozpočet) a atmosféru, jenže postrádá originalitu. Příběh nepřináší nic nového a stále jsem čekal, kdy se to konečně rozjede, jenže ono se to bohužel nerozjelo. Srovnávat to třeba s Prometheusem (který je lepší) by to bylo díky rozpočtu nespravedlivé, i ultralaciný Europa Report je lepší, ale pořád se mně to líbilo víc než "Marsovky" Red Planet a Mission to Mars. ()

Festival sci-fi filmů

Festival sci-fi filmů