Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

Larushka

Bylo to o trochu lepší jak jednička. Zase se mi potvrdilo, že se většinou směju na jiných místech než ostatní. Na pobavení úplně stačí, dávám 3,5. Bezva OST. ()

campix

Pokračování úspěšných filmů většinou nejsou zrovna trefou do černého a u Horrible Bosses 2 to platí dvojnásob. Co kdysi fungovalo, již podruhé naprosto nefunguje a je na čase aby to hollywood pochopil. Máme tu další pokračování, které se řadí do průměru až podprůměru svého žánru a nesahá první dílu ani po kotníky. Jennifer Aniston je jako obvykle super, ale jinak nemohu říct, že by celkem zajímavý cast fungoval nějak dohromady. Sudeikis, Pine i Waltz jsou na facku a vrchol všemu dává Charlie Day, kterého opravdu nemůžu vystát a slovy nedokáži vyjádřit, jak mě jeho slovní interakce většinou se svými kumpány štvala. Nebavil jsem se a další pokračování snad už radši ne. ()

necisty

Velmi slabé pokračování celkem úspěšné jedničky. Vzhledem na hereckou dá se říct elitu, jsem čekal trochu větší show. Ze začátku to dokonce nudilo a málem jsem to nedokoukal. V druhé půlce se konečně začne něco dít a přichází i možná originální vtipy. Ty jsou bohužel shazovány těmi neoriginálními (zapadlá kreditka alá Chandler v Přátelích) a neustálým ztrapňování sebe sama, myslím, že předtím ze sebe nedělali takové trouby. Možná jen kvůli těm příjemným ksichtům a chtíč po oddychovce tomu přihrál aspoň tři hvězdy. ... Takhle se setřásají poliši. Vždyť je nechceme setřást. ()

Flynn

Naprosto priserne. Bateman, ktery z hlavni trojice ma aspon trosku rozumu se musi potykat s 2 hovady, ktere se navzajem jen prekrikuji, neposlouchaji a melou hovna. Cely film me akorat stvalo jak 2 vypatlanci serou vse na co sahnou nebo co reknou. Charlie Day je jedna z nejneprijemnejsich figurek, ktere jsem kdy musel sledovat. Sral me uz v 1.dile,tady svuj uskrehotany hlasek a debilitu posunul o nekolik levelu dal. 1* za vedlejsi postavy(Foxx, Waltz, Spacey, Aniston). ()

Juto

Žiaľ, ako keby tvorcovia tochto filmu od svojho obsadenia chceli aby vytvorili dej, a výsledok je uštipačný, škaredý a bolestne nevtipný. 3/10 ()

Ondatra

Dvojka je za mě zbytečná. Vlastně podobný příběh jako v jedničce, akorát někteří herci přibyli, někteří naopak ubyli. Hlavní tým teda zůstal, a to i úrovňově. Občas sem tam hodí nějaký vtip, jinak jsou to ale sympaťáci. Co mě ale zamrzelo je například Jennifer Aniston. Ta už není tak skvělá jako v jedničce, nemá takový humor a už mi to přišlo moc podprůměrné. Jediný, kdo za mě zůstal stejně skvělý, je Jamie Foxx. Ten si stojí pořád za svým humorem a charizmatem a ve filmu dost svým výkonem vyniká. 6/10 ()

Icefist

Pokud si chcete film užít, nesmíte do něho moc šťourat. Nebo úplně přesně- nesmíte do něj vůbec šťourat. Těch děr byste totiž našli nepočítaně. Pokud ale jen sledujete bez většího přemýšlení, tak druhé šéfy dokážete ocenit. Protože opravdu vtipné scény a momenty zde jsou, o tom žádná. S procenty půjdu oproti jedničce o deset dolů, ale stále ještě to budou slušné tři hvězdy. 60 % Oblíbená část- čekání na železničním přejezdu, až přejede vlak ()

V_erus_h

Jedna z těch zoufale nevtipných komedií, kdy nechápavě kroutím hlavou, jak se hodnocení vůbec mohlo dostat přes 30%. Zasmála jsem se jednou a to spíš z lístosti.. Podobných "bláznivých" komedií se v poslední době vytvoří hromada, ale jen velmi málo z nich za něco stojí.. Měli skončit u jedničky a já bych byla relativně spokojená a ne mě zas přesvědčit, že moje neoblíbenost komedií má své opodstatnění.. ()

Šimpy

Bože, to byla ptákovina.....takovou bandu idiotů, aby člověk pohledal...ale bavil jsem se, to zas jo. "Vykouřil jsem ho, olízal mu koule i tu jeho zpocenou prdel!" :-D ()

URBAN

V porovnání s prvním dílem to moc neexceluje, ale pokračování takovýchto filmů většinou dopadne mnohem hůře, ale jako taková milá oddychovka na večer to funguje. Zasmál jsem se a to znamená že to splnilo svůj účel a dokonce mě ten film dokázal překvapit. ( 12.2.15/PC ) ()

Prometheus69

Nikdy nevymýšlejte plány dopředu... to je nuda, inprovizujte! Nejbestovějiší útěk před poliši... který jsem kdy viděl. XD Po Millerovy na tripu.... další komedii pecka... i když koukám že jenom pro mě. Ale seru na to, já se kurevsky dobře bavil. Brutální a šílené.... luxusní kydy... scény prostě všechno. Kromě toho že Jenifer je stále pořádná kost... i když v tomhle podání mimořádně úchylná... ale, čím víc věcí znáš... ;) Skráceně Tyhle šéfy bych vážně nebral, ale chtěl bych bejt jejich kámoš. :D Teď jdu na jedničku... pač jsem na to parádne nakopnutej, snat mi vydrží ta erekce! XD Verbal: ty jsi začal brát hormony co? B) ()

panMartin

Zoufalý, ubohý, sračka roku. První Šéfové na zabití byly úžasný. Dvojka... Jedna z těch zoufale nevtipných komedií, kdy nechápavě kroutíte hlavou nad trapností, a jak se hodnocení vůbec mohlo dostat přes 40%. Titulní trojice je neskutečně trapná, zápletka totál o hovně a humor ve filmu není, zdůrazňuju není!! Totálně mě iritoval Charlie Day - tomu jedině zlatou malinu a doživotní zákaz se ukázat v kterýmkoli filmu. Nemůžu uvěřit, že se mi to povedlo dokoukat. ()

Radiq

Začne to docela vtipně a na podobné vlně to jede celou dobu, takže humor to má a bavit to taky umí. Relativně. Dost to kazí hlavně to, jak přes sebe ti tři mluvěj, že se nedá stíhat ani jeden (aspoň v dabingu). Taky tam nemusely být ty trochu násilně vměstnané přeživší postavy z prvního dílu (Spacey, Aniston, Matkychtivej) - jen mrduchtivé úchylné Aniston se to dá odpustit, vzhledem k jejímu mrduchtíči a úchylnosti. Christoph Waltz i Chris Pine zdatně sekundovali, i když jsem ještě ani jednoho v komedii neviděl... a nemaj se za co stydět. Bohužel to není už taková bomba, jak mě dostala jednička. Jo, je to prostě typická dvojka. ()

otík

Nechtě musím přiznat, že dvojka mě pobavila. Ano, námět už není tak propracovaný, ale humorně je to na vysoké úrovni, divák musí ovšem akceptovat poněkud hrubší humor s mnoha sexuálními narážkami a některým scénám jsem se skutečně od plic zasmál. Takže za mně dobrý. ()

Doudis19

Ojedinělá vyjímka, známého pravidla, že pokračování nikdy nepřekoná originál. A navíc bez vykrádání. Perfektní scénář nemá hlušších míst a Chris Pine v sobě objevil duši komika :-). Wow.. Doufejme, že trojka je jen otázkou času. ()

Triple H

Úplne o ničom. Varenie z tej najvodovatejšej vody a zmena hlavných postáv zo sympatických chlapíkov na extrémne otravných a totálne vypatlaných idiotov (ako keby im IQ pokleslo o niekoľko desiatok bodov). Počúvať ich guľometné a absolútne nevtipné slovné prestrelky bolo čisté utrpenie. Toto si môžu všetci zúčastnení strčiť pekne do riti. ()

Saraph

Jednička se mi moc líbila a ani dvojka nezklamala. Této komedie si cením mnohem více, než mnohých prohlášených s hodnocením přes 80 %. Nejlepší roli měla samozřejmě Jennifer. Ani bych se nevsázel, že někdy hrála něco lepšího. Ou Jamie, příteli koťátek... ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze