Režie:
Frank BeyerScénář:
Knut BoeserKamera:
Witold SobocińskiHrají:
Ulrich Mühe, Ulrich Tukur, Manfred Zapatka, Sylvester Groth, Matthias Habich, Udo Samel, Pierre Besson, Johannes Herrschmann, Kijoši Kodama, Isao Nacujagi (více)Hrají
Ulrich Mühe
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Životy těch druhých (2006)
Přízrak v křoví (1986) (TV film)
Funny Games (1997)
Ulrich Tukur
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Životy těch druhých (2006)
Vražedná stěna (2008)
Bílá stuha (2009)
Manfred Zapatka
Německá říše
Nejlepší filmy:
Případ Collini (2019)
Svobodná vůle (2006)
Vražda bez důkazů (2014) (TV film)
Sylvester Groth
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Hanebný pancharti (2009)
Předčítač (2008)
Matthias Habich
Německá říše
Nejlepší filmy:
Nepřítel před branami (2001)
Za hranicí ticha (1996)
Pád Třetí říše (2004)
Udo Samel
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Sedmý kontinent (1989)
Die Rebellion (1993) (TV film)
Tak daleko, tak blízko! (1993)
Pierre Besson
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Das Versprechen (1995)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Johannes Herrschmann
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Poslední dny Sophie Schollové (2005)
Das Wunder von Wörgl (2018) (TV film)
Svatební zvony (2009) (TV film)
Kijoši Kodama
Japonsko
Nejlepší filmy:
Nihon no ičiban nagai hi (1967)
Čúšingura: Hana no maki – juki no maki (1962)
Steamboy (2004)
Isao Nacujagi
Japonsko
Nejlepší filmy:
Pod vlajkou vycházejícího slunce (1972)
Magobei se vrací (1969)
Jaký otec, takový syn (2013)
Barry Bostwick
USA
Nejlepší filmy:
Dokud se nesejdeme (1989) (seriál)
Podvod (1985) (TV film)
Úžasňákovi 2 (2018)
Andrew Wilson
USA
Nejlepší filmy:
Jak jsem balil učitelku (1998)
Taková zvláštní rodinka (2001)
Vyfič! (2009)
Kaoru Kobajaši
Japonsko
Nejlepší filmy:
Princezna Mononoke (1997)
Tokyo tower: Okan to boku to, tokidoki, oton (2007)
Fune o amu (2013)
Jonathan Burn
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Dokud se nesejdeme (1989) (seriál)
Marat - Sade (1967)
Magne Håvard Brekke
Nejlepší filmy:
Sestra (2012)
První láska (2011)
1001 gramů (2014)
Ed Brigadier
USA
Nejlepší filmy:
Vídeňská špička (1994)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Láska podle předlohy (2007)
Jeff Burrell
USA
Nejlepší filmy:
Curveball (2020)
Jack Strong (2014)
Barva vítězství (2016)
Tom Jahn
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Případ Collini (2019)
Free Rainer (2007)
Prolomit zeď (2008) (TV film)
Sven Lehmann
Východní Německo
Nejlepší filmy:
23 (1998)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Das Versprechen (1995)
Bernd-Uwe Reppenhagen
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Služebnice boží (2011) (TV film)
Das Versprechen (1995)