Pro každého, kdo někdy o něčem snil a měl odvahu něco pro svůj sen udělat, přichází skutečný životní příběh Roberta Radio Kennedyho. Prožijte s ním jeho změnu - z mladíka, kterému nikdo nerozuměl se stává trenér, bez kterého už se neobejdou. Spolu s hlavním trenérem Haroldem Jonesem Radio motivoval fotbalový tým stát se šampióny a město mu otevřelo své srdce. Skvělé herecké výkony oscarového Cuby Goodinga, Jr. (1997, Nejlepší herec ve vedlejší roli, JERRY MAGUIRE) a Eda Harrise (POLLOCK) vás rozesmějí, rozpláčou a potěší ve filmu o muži, který dokázal, že ta největší vítězství na světě se v životě opravdu stávají. (oficiální text distributora)

Ecthelion

Pro někoho možná patetický film a laciný útok na city diváka, pro mě jeden ze skvostů filmové produkce současnosti. Tenhle film je třeba sledovat jako přepis skutečného příběhu na filmové plátno. Cílem filmu není diváka držet v napětí a udržovat jeho pozornost dynamickými změnami scén, ale naopak v dnešní uspěchané konzumní době nutí člověka zastavit se a zamyslet se, jak zbytečně nás někdy malichernosti této doby ovlivňují. Výborný výkon podávají jednoznačně Cuba Gooding Jr. a Ed Harris.. 100%. ()

JerryPilsen

Životní příběh lokální postavičky stojí na geniálním výkonu Goodinga Jr.Samotný příběh a všechny potíže jsou jen tak nějak poskládány a zasazeny do nám vzdáleného časoprostoru. ()

Stoupik

Sportovní film, který až tolik o sportu není. Ed Harris opět skvělý, Cuba místy trochu balancoval na hraně, kdy už to příliš přehrával, ale ve výsledku tu náročnou roli zvládl dobře (i když chvíli mi trvalo se oprostit od té jeho nálepky šaška z komedií). Velmi slušné tři hvězdy si Radio zaslouží. ()

Sejkorka

Možná trochu rozporuplný film, kde člověk tu skutečnost vnímá, zvláště když v závěru jsou skutečné osoby promítnuty. Na druhu stranu, je to poměrně povrchní a schematické. Kouč se dceři přizná o svých pohnutkách k tomu, aby Rádia podporoval. Ale tak nějak tomu člověk moc nevěří. Jinak je to ale koukatelný film. Zajímavé že hlavní hrdina Cuba Gooding Jr. obdržel Golden Raspberry Awards (Razzies) 2003 (Nejhorší herec). a to má Oskara za Jerryho Maguira. ()