Chobotnice (1998)

Zábavnej béčkofon s dokonalým obsazením neboť zde máme amíky, jižanskýho burana, mexikánce, USA negra, africkýho negra, korejku, indiána a brita. Opravdu barvitý film.

Úkryt (2011)

Super dusný drama s hodně silným koncem. Michael Šanon opět bezva.

Šibenice (2015) odpad!

Megasračka s tak hrozně napsanejma dialogama že by se za to stydělo i céčko vod Asylum. Jeden z nejhorších found footage co jsem kdy viděl.

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Je zábavnější strávit začátek zombie apokalypsy v kómatu než při vědomí a řešit sračky. Zatim nechávám bez hodnocení protože z úcty k Walking tomu chci dát šanci při dalších dílech (nerad bych dopadl jako lidi co původní WD odepsali po první sérii a připravili se tak o nejlepší seriál všech dob) ale nevidim to dobře. Nesympatický postavy hraný hnusnejma hercema tenhle seriál neutáhnou protože právě WD má sílu v charakterech. Navíc jelikož jde o začátek tak zombíci jsou ještě čerstvý, to znamená že nám tu chodí lidi vod marmelády, a jak každej hororovej fanoušek ví, marmeládníky nemá nikdo rád. Zatim zklamání. P.S. obsah seriálu zde vůbec nesedí.

Mechanik (2004)

Pro fanoušky ponurejch filmů je tohle rozhodně bomba, občas z toho sálá troška Davida Lynche, sem tam problesknou i momenty alá Jakubův žebřík. A k tomu kostěj Bale kterej se z týhle postavy dokázal během šesti měsíců vypracovat na Batmana.

Krvavá hostina (2005)

Trochu neznámý béčko který zaválo svěží červivej vítr do žánru hororový komedie a zároveň boří snad všechny myslitelný klišé žánru. Nahláškovaný jak svině s tunou památnejch scén. Do toho super cameo Henryho Rollinse nebo Jasona Mewese. BARMAN - 4x POSTŘELEN, 6x POBODÁN A JEDNOU KOUSNUT VEVERKOU, CO HO V ŽIVOTĚ ČEKÁ: DĚSIVÁ SMRT DO 70 MINUT

Pavouci (2000)

Dovalil jsem to z půjčovny ještě na prvním stupni základky a pamatuju že obří pavouk byl docela sranda.

Prolhané krásky (2010) (seriál) odpad!

Příšerně zahraná televizní rádoby mystery sračka pro děti do 15 let.

Temné kouty (2015)

Velice nudný drama který nezachraňujou ani herci.

Mlčení jehňátek (1991)

CEJTIM TVOU PÍČU a hod mrdkou do ksichtu jsou jedny z mnoha důvodů proč je tenhle film nadčasovej.