Pašerák (2018)

Clint je prostě neuvěřitelný, v 90 letech pobíhá před a za kamerou a ono to pořád funguje. Hluboce smekám pane Eastwoode.

Interstate 60 (2002)

Velmi příjemná jízda s výbornými spolucestujícími.

Ikarův pád (1977) (TV film)

Nebylo to špatný, herecké výkony na úrovni, jenže scénář byl málo poutavý, inu inscenace no. Mnohem radší mám Dnes naposled (1958)

KOndoMEDIE (2001)

Tak nevím jestli jsem měl blbou náladu, či co, ale mě to moc nepobavilo. Hlavní role byla prkenná a nudná zrovna tak jako Žérardova. Možná je to tím, že v dnešní gendrově vyvážené (rozumněj pošahané) době už legrace založená na fejkovým homoušství legrací není.

Stav milosti (1990)

Na tohle se mi příjemně koukalo, má to ten správnej punc devadesátek. Gary "prodal" své sqelé herecké šílenství, Harris zase s chutí a snadnou uvěřitelností neschopného bosse a Sean v pohodě udává tah celým příběhem. Rozhodně bude v budoucnu další reprízování, k tomuhle se za čas určitě rád vrátím.

Noc patří nám (2007)

Rozhodně koukatelná krimi-gangsterka, v jejímž popředí stojí především Žakův perfektně zábavný herecký projev, který ani chvilku nenudí. Bohužel Marky Mark je pro mě herec jen do komedií, nemůžu si pomoct.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Jedna událost, spousty detailních úhlů pohledu na tuto událost a standardně vysoký Tomův dramatický výkon. Nic navíc, ale stačí to.

Rain Man (1988)

V době mého raného mládí úspěšný film, kterému jsem ovšem nerozuměl tak jak bych chtěl. Vzhledem k mým dosti nemocným dětem a bohatě nabytým zkušenostem jsem si našel znovu cestu k projekci nyní po 30 letech. Nemám sice doma autistu, ale dva jedince mimojiné s těžkým ADHD a jeden navíc jako bonus epilepsie. Možná díky tomu mě tohle nebere tak moc za srdce, ale musím uznat že i vzhledem k věku snímku stále více než koukatelný kousek, zejména pro ty, jež nemají tušení...

Palm Springs (2020)

Tenhle žánr se jen tak neomrzí a i když to nemá hloubku jako zábava na večer supr.