Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

O dost lepši než Fincherova bezducha verze, pořád ale tak nějak o ničem podle mě. Ale Naomi jako jo, fakt jo.

Hercules (2014)

Víceméně zklamání. A to jsem se na to těšil od první klapky a netrpělivě vyčkával, čekal jsem takovou třístovečku po Dwaynovsku. Dostal jsem takove průměrne bečko po hovnovsku. Ale solidni momenty film měl, to zas ne, že by neměl. Bitvy vubec nebyly špatne, mohly byt lepši, ale taky mohly být uplně klidně mnohem horši. Každopádně, každym směrem na mě utočily nesnesitelne dialogy o hovnech a všudypřítomný nedostatek financí. Navíc mi to cele přišlo, jak kdyby to bylo tak trochu točene spíš pro děti, ja bohužel čekal dospělou řež plnou krve a to to určitě není. A samotny Dwayne ? Myslím si, že to mohl zahrat lépe, už měl docela dost rolí, v kterých ukázal, že hrát umi, tady ta to ale podle mě tak uplně nebyla. Byl celý takový v te sve typicke křeči, u ktere jsem si myslel, že už se jí dokazal zbavit, možna za to ale mohl i scenář a režiser.

Noe (2014)

Tak to byl asi nejpřepálenější film, co jsem kdy viděl. Ve všech ohledech. Joo a vzadu v lodi ti tam nějaky typek pojida ty tvoje zviřata, hňupe !!

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

No když jsem si po tom filmu uvědomil, kolik logických a celkově dějových chyb v tom bylo nasekáno způsobem, tady to máte, tak žerte, vůbec mě to vlastně nepotěšilo. Herecké výkony víceméně průměrné, jestli tohle má být smetánka anglického herectvi, tak teda nevim no. Nutno podle mě taky zaznamenat, že Poeova povídka vám v knížce vydá tak na dvacet stran, jestli si to dobře pamatuji, už jen proto mě docela překvapilo, že chce na to někdo točit film. A proto narozdíl od (asi) předlohy, je tenhle film mnohem navrstvenější, vyplývají v něm pointy, ktere předloha zkrátka vubec neobsahovala, z toho podle mě take hlavně vlastně plynou ty dějove zmetky.. nejhorší je, když si uvědomíte, že ona byla něčí pacientka a tak asi musela od začatku vědět, že ten co se ohání totožností jejího doktora, ve skutečnosti není jeji doktor, ale dobře, dejme tomu, že je to fuk. Ale musím přes to uznat, že nějakou zakladni kostru z předlohy si to tak nějak dokázalo po svem ponechat. A nemůžu říct, že by mě ten film nějak nudil a nebo sral. Jednim okem se to dalo dokoukat až do konce zcela bez problému. Závěr by vás pak měl zcela odrovnat. Navíc vyznění, že historii určitých praktik psychologie a psychiatrie, vytvořili sami blázni, vůbec není špatne. Takže asi tak. PS: Jakékoliv srovnávání s Prokletým ostrovem, je podle mě zcela zcestne.

Drive (2011)

Ten co se dívá. Sem tam se projede v autě a občas někomu uděla z obličeje polevku. Joo a má slabost pro starši ženy s dětmi. Nakonec se přiznam, že poprve jsem dal tomu jen tři hvězdy a víceméně si stěžoval na nesmyslný děj. Ale prostě jsem asi proti sve vuli zartovatěl. :( A ten sound(track). To je prostě Vhuuuu.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Posledni serie sice naprosto dokonale shodila vše, co se před ní událo, ale bez ní jde o opravdu super serial. Všichni jsou tam moc a jde jim to. Je to takovy House bez House a v šilenem sitcomu.

Birdman (2014)

Pěkný film a docela zajimavý. Navíc vlastně i dejme tomu originální. Popravdě jsem nic moc neočekával a filmy Alejandra se mi nelíbí, o to víc jsem rád, že vytvořil něco, o čem mohu říct, že to bylo fajn. Herecké výkony jsou zde vskutku prvotřídní. Kamera je v klidu. Bici patří k mým nejoblíbenějším nástrojům, takže mě ani ten sound nějak neotravoval. Navíc je zde dobrá vyváženost mezi komedií a dramatem, až vlastně ani nevim, k čemu bych to přiřadil vic. Takže zrátka hodně dobré, pro mě dokonce překvapivě. Vlastně mi to uplně klidně přišlo trochu jako třeba Wrestler, jen v herecke branži.

Moucha (1986)

Tohle je skvost. A třeba jako malemu se mi ten film vubec nelibil, zkrátka mi prostě nedocházela ta pointa a mrazivá atmosfera. Když to vidím dneska, tak fakt seru krev prostě. První vědecká pulka, která není tak zabavná, muže sice odradit, ale jakmile si borec vleze s mouchou do teleporteru, začiná uplně jiný film, z ktereho mrazi, z ktereho se taji dech a jde strach. Jen čím to, že se Goldblum už potom nějak ani nesnažil přibližit tomuto herectvi a zapadl tak nějak v pruměr, to vzhledem k potenciálu, co zde předvedl, moc nechápu.

Zmizelá (2014) odpad!

Kdy se vlastně stalo to, že Fincher začal točit hovna ? A eventuelni spojení s tou Flynn do budoucna, přislib dalších sraček a hlavně toho, že od Finchera už dobry film asi neuvidime ? Bezva. Fajn vědět. A jako o co v tom filmu šlo, co mě v tom filmu mělo bavit ? Ja to fakt nevim prostě. Skutečna pointa, myšlenka ? A vlastně i třeba nějaky ten děj, to už dnes asi neni třeba, žejo Dejvide. Fakt škoda. A Ben Affleck ? do ted mi nahání husí kůži fakt, že bude hrat přištiho Batmana, ten člověk se mi v životě a v ničem nelibil a tady ten film fakt neni výjimka. Tohle se mi prostě vubec nelíbí a nehodlám si hrat na to, že libi, jen pro to, že to točil do jiste doby i muj oblibeny režiser.

John Wick (2014)

Mně ten film přišel jako slabši Equalizer. Nemužu si pomoct, ale přes veškerou nadupanost akčních scen atd, mi Keanu prostě neučaroval.