7 životů (2017)

Trailer ve mě vzbudil zvědavost, bohužel se mi nedostalo toho, co jsem očekával, film měl dobrý rozjezd, střední pasáž nuda a konec jakž takž. Když to tak zvážím vidím tam mírnou podobu jako u Equilibria, které oproti tomuto bylo úplná pecka. Politik udávající příkazy, likvidace nepohodlných, zhrzený agent, rozdíl jen v tom, že 7 bab se vydávalo za jednu, vykosily armádu, co zvládl Christian sám. Všechno se provalí a máme happy end. Shrnuto podtrženo víc jak 3* si to nezaslouží.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

O proti prvnímu filmu mi přišel tento slabší, méně humoru, více akce, ale výsledek obstál, že se ještě vmáčkne na 5*. Docela mi to propojení uhlazených anglánů s drsnými cowboji sedělo. Pedro, který se mi hodně líbí v seriálech, tak tu taky neměl chybu jakožto dvojitý agent. Konec dobrý, tak jsem zvědav jestli bude ještě pokračování.

Liga spravedlnosti (2017)

Trošku zklamání, měl jsem větší očekávání, bohužel děj nebyl úplně dle představ, efekty super, trošku zpackaný flash, ale jinak to docela ušlo, klasika happyend. Slabší 4*.

Doktor Strange (2016)

Na marvelovky jezdím do kina, avšak tuto jsem vynechal a už vím proč. Malinko slabší kousek z dílny Marvel studios. Sic tam hraje Cumberbatch, tak ani on nezachrání poněkud horší děj, chyběl tam klasický marvelovský humor, toho tam bylo opravdu málo, žádné peprné hlášky na účet záporáků, ikdyž Mads to tam válel, efekty a souboje pecka, na to není co říct. Slabší 4*, dost jsem u toho usínal a to se mi u Marvelu nestává.

Thor: Ragnarok (2017)

Další kousek od Marvel studios, tentokrát našlehaný hláškami a spoustou akce. Prvotřídní podívaná pro milovníky komiksů, boží efekty a super dějová linie. Ale co tam kurva dělal Met Dement nechápu, ten píčus mi marvelovky kazit nebude, nejradši bych ho vystříhal. Pro mě zatím nejlepší z Thorů, no uvidíme, co bude dál, hrozně se těším. 95%

Wind River (2017)

Po dlouhé době na drama, krimi, thriller do kina a byl jsem opravdu nadšený, pomalejší rozjezd o to lepší konec. Hodně mě to zaujalo obsazením herců. Záporák klaďas a naopak. Už ani nevím, kdy naposledy jsem koukal na film s tématem jako bylo tohle a ještě s krásnou zimní krajinou. Bohužel, trošku ponuré téma ztrát a současné indiánské situace v Americe. Přesto vše jsem si film užil a je to za slabších 5*.

Baby Driver (2017)

Hodně akce, příjemný děj, hodně záporáků a jeden klaďas, pěkný výběr písní, přestřelky fakt super, závěr mírně překvapivý, ale konec dobrý, všechno dobré.

Dárek (2014) (studentský film)

To je tak hezký, až bulim jako želva. Asi nějaká slabší chvíle, prostě pecka, tak málo stačí, aby to člověka dostalo.

Zabiják & bodyguard (2017)

Konečně jsem se dočkal filmu mimo svoje oblíbené žánry, který mě nadchl. Pecka od začátku až dokonce, hodně akce, hodně srandy, peprný slovník, tohle můžu, zase to Samíkovi napsali na tu jeho nevymáchanou hubu. Hudba dokreslovala děj, jako píchnout si ploužák, když to tam nejvíc bouchá a zrovna tam vysolej 10 zásobníků, tomu říkám odvaha, ale zase na druhou stranu to perfektně pobavilo. Jak už to bývá zvykem, když někde hraje Samík, tak to tam lítají hlášky jedna za druhou. Ryan od jeho účinkování v Deadpoolu jde stále nahoru, začínám ho mít víc a víc v oblibě. A v neposlední řadě Salma Hayek u lesa to tam taky pěkně okořenila, taková drzá a drsná milfka, velký respekt.

Bestián: Kupředu, zpátky jen krok! (1999)

To se dalo čekat, že to bude bejkárna, kdekoliv hraje R. Atkinson, tak to opravdu stojí za to. Pobavil jsem se na úkor britské historie. Netušil jsem, co od toho očekávat, ale byl jsem mile překvapen, notná dávka suchého britského humoru. Pro milovníky britského humoru jako stvořené.