Třetí komediální setkání s Vanem Wilderem se odehrává na půdě Coolidge College, kde studovaly už čtyři generace Wilderů. Jenže kdysi prestižní škola dnes připomíná spíš vojenský cvičák a děkan Reardon, který nenávidí jeho otce, se snaží Vana vyhodit... Oblíbené a úspěšné příběhy Vana Wildera pokračují. Ve třetím filmu Van Wilder (Jonathan Bennett) nastupuje do prváku na Coolidge College, kterou absolvovaly už čtyři generace Wilderů. Jenže když se na tuto konzervativní vysokou školu zapisoval, netušil, že už dávno nemá nic společného se zábavným vzdělávacím ústavem, který jeho otec měl tak rád. Dnes spíš připomíná vojenskou základnu a děkan Charles Reardon, spolužák a nepřítel Vanova otce, se od samého začátku snaží Wildera ze školy vyhodit. Neštítí se přitom žádného podrazu, ale Van si nenechá nic líbit, takže oba brzy zjistí, že jejich souboj na Coolidge College může mít jen jednoho vítěze. (oficiální text distributora)

Rehooo

Viděl jsem první díl a ten mě opravdu nadchnul. Něco tak uchylného a přitom směšného jsem dlouho neviděl. Tohle pokračování není už úplně ono, ale i přesto si to zachovává takový ten pomyslný inteligentní nadhled. A takdy se tam objevil ten buldoček:-))) Takováhle teen komedie co jeden dlouhý večer dobře zapláce je prostě fajn. ()

mala_kea

Po pár uvodních minutách jsem nevěděl, co mě čeká. Po asi polovině filmu jsem si říkal, že to bude opět ta samá obehrávaná kostra, jen z jiného prostředí- ale omyl. Závěr filmu mě mile překvapil a jsem rád, že to dopadlo takto :). Jinak samotný děj je uhlazený, některé scény jsou dobré, některé skvělé, takže se na to dobře kouká (možná to je také tím, že zde objevuje hodně nahotin a také very hot Meredith Giangrande). Více než průměrná komedie ()

inutihar odpad!

Proč se takové filmy vůbec natáčejí? Zdlouhavé, nudné, s neuvěřitelně nesympatickými postavami, nefungujícími a násilnými pokusy o humor. Malé bezvýznamné plus za docela hezkou Číňanku a našláplý soundtrack. ()

Olík

Snad tady nebudeme mít další nekonečnou řadu ve stylu prciček, protože na zatím poslední díl dobrodružství motající se kolem rodu Wilderů se už vážně skoro nedalo dívat. Vanův boj proti děkanovy jeho nové alma mater je sprostý, primitivní a laciný. Některé teenagerovské filmečky jdou s přimhouřením oka zhlednout, některé pobaví a některé………………………. ()

merigieren

jeden hezounek co pořád koulí očima a moře nahatejch holek, oceány alkoholu a pár natvrdlejch přiteplenejch vojáků. asi dvakrát sem se usmál, ale jinak je to dost odpudivé dílko. komentář od Dragoni to celkem vystihl ()

Manhattan

Jedna s teen komedii která celkem dokáže uchvátit mladší publikum.Film plný cliché vykrádající předchozí díli ale vůbec to nevadí já jsem se bavil:Tak že kozi ven a jedem na párty ()

Jeand´Boa

Van Wilder? Kdeže...možná upadající prcičky...to, za co tu mnozí dávají alespoň nějaké ty hvězdičky - časté nahotinky - právě to mně začíná více a více vytáčet...právě to a další zhovadilosti komedií pro mladší generaci znamená velkou úroveň nevkusu...a právě proto já jdu s hvězdami dolu... ()

Petyas

Docela mile prekvapilo. Cekal jsem to mnohem horsi nez to nakonec bylo. Nekolik vtipnych scen, par vyslovene nechutnych. Skoda, ze psa do filmu nezapojili vice. Jinak takova teenagerovska klasika. ()

Yancl

Nekompromisní, až úchylné .. střelené, ale zábavné .. ulítlé, ale vtipné .. sprosté, ale legrační .. jedna z mála slov, kterými se dá popsat tento rozjetý "Wilderův" film:) Stále mi tento styl humoru připadá sympatický, obzvlášt, když je natočen takovou formou, jako v případě 'Sexy párty'. A i když jemně vybočuje ze zajetých kolejí minulých dílů, pořád to tam je .. a to je dobře. [67%] ()

cerbygerby

Taková blbustka, která už je přeplácaná kýčem a pořád jedním a tím samým... u nějakých filmů mi to nevadí, ale u tohohle mi to tedy moc nesedlo- takže jen slabší hodnocení a to jen za ty baby, kterých se v takovýhle filmech najde spoustu...ale porad se na ne dá koukat :) ()

Torgal

Namyslený frajer s maniakálnym pohľadom prichádza na univerzitu s jediným cieľom - nonstop žúrovať. Naráža na odpor armádneho riaditeľa školy a jeho poskoka (vtipne obsadeného Stiflerom z prcičkových videopokračovaní), no nakoniec samozrejme dosiahne svoje. Obsahovo je to PRESNE to isté čo servírujú videoprcičky - neustále divoké párty, všetko sa točí okolo sexu, nechutný fyzický humor a do toho sa hlavný macho snaží romanticky zbaliť priateľku svojho úhlavného nepriateľa. Akurát sa tu originálne nikto nesnaží prísť o panictvo. Scenár je idiotskejší každou minútou a nebyť tu toľko nadržaných sexy kočiek, vďaka ktorým sa je aspoň na čo pozerať, tak tomu letí odpad ako vyšitý. 2/10 PS: To sa tomu debilovi hovorí, že chce ostať na škole, keď za celý film venoval učeniu nula sekúnd času (ak teda nerátam to, že sa zahral na učiteľa sexuálnej výchovy...). ()

vieriX

Jednička byla aspoň pro mě kultovní dvojka šla rapidně dolu a trojka se snaží vyšplhat zpátky na úroveň jedničky, ale je tak v půli cesty. Rozhodně to nebyla ztráta času na to koukat. ()

Beauul

.. po navratu z nalejvarny uzasnej film. Po vystrizliveni jsem hvezdu odebral, ale i tak jsem se celkem solidne pobavil. Bylo tam vse co si podnapile telo zadalo :))) ()

Brano odpad!

Opäť ďalší generátor náhodných scén. Veľká snaha o zábavu za každú cenu. Bohužiaľ nesmial som sa. Ani herecký film nie je dobre obsadení a hlavná postava (Jonathan Bennett) mi prišiel ako dobrý trapák, ktorého povolanie je syn. Takisto o nejakom aspoň jednoduchom deji sa tu baviť nemôžeme, pretože to sú fakt iba náhodne scény pozliepané dokopy. A udivujú ma tieto "komédie" z USA, ktoré vysokú školu ukazujú ako veľkú party pri ktorej na učenie nie je čas. A ten nápad s tými vojakmi bol tiež na hlavu. Polku som musel popretáčať, pretože sa už nedalo nato pozerať. Proste lacný americký humor v plnej kráse. Podľa mňa zbytočné pokračovanie. Už aj predošlé diely boli veľké prepadáky. ()