Poga

Kevin James je proste chlapík - sympaťák a Salma Hayek je stále krásna žena :) Ono, scenár tu neplýva zrovna nejakou hĺbkou, je to skrátka všetko čo najjasnejšie nasmerované priamo k veci - profesor biológie ide zachrániť svojho kolegu a školu a to tak, že bude zápasiť bojové umenia. Všetko ostatné, nejaký hlbší príbeh, charaktery, logika, to musí ísť bokom. Ale nejak extra to nevadí, je to svižné, človek sa celkom baví, takže, why not ? Slušných 65% ()

avalonek

Film jako takový není špatný,ale samozřejmně ho musite brát s nadsázkou.Kevin James si fakt musel máknout,protože takhle dobře ještě nevypadal.Takže tahle podívaná neurazi,ale ani nijak nenadchne.Takový pravý americký film s dobrým koncem.. ()

Trageeed

Mám rád MMA, doma mám učitelku hudby a občas dokážu mít nadhled a jisté věci nebrat úplně vážně... Na druhou stranu nemám rád Kevina Jamese... Takže za tři a už to nebudeme opakovat... ()

JAzzeURo

Celkem fajn komedie, kterou degraduje velika mira klisovitosti. Ackoliv nejsem velikym priznivcem nechutmych scen, ale to jak pozvraci toho zapasnika me fakt rozesmalo. ()

47rieper47

dobre som sa zabavil u tejto komédie, ktorá hrá na city a ukazuje dôležitosť obetovania sa pre druhých. najlepší bol prvý zápas v klietke, kde hlavný hrdina padol po prvej rane :D ()

Googooplexer

Pôvodne som si to chcel pozrieť len tak na spestrenie, očakávania žiadne. Ale kupodivu, čo sa z toho vyvinulo! Srať na všetky tie klišé, bez nich by to bol len ďalší film na Sundance festival alebo experimentálna žbrnda. Veľmi dobrá zábava a nemusíte premýšľať o čom to bolo, lebo Lars von Trier sa na tomto filme nijako nepodieľal. Tentoraz to nie je Phila Rockyho Balbou ale Boston, a namiesto mäsa z mrazáku tu máme presnidávku, namiesto Talii Shire - Salmu Hayek a "warrior-ovské" motívy ako základ. Ešte by to chcelo nejaký voľný prequel či sequel o tlupe novoobčanov na čele so žabákom Miguélom. Viva América! ()

Blackwolfik

Asi takhle. Někdy člověk čeká od komedie hodně, zvláště po přečtení vysoce hodnocených recenzí a nakonec je zklamaný. Ale tady jsem věděl dopředu o co půjde a kupodivu jsem byl víc než mile překvapen. Po dlouhý době komedie kde jsem se fakt pobavil a to dost. Bas Rutten je talent i před kamerou. Příběh je trošku slabší, pak hlavně konec, ten bych úplně vypustil, ale jinak scény z treninků a hlavně ze začátku zápasů jsou fakt vtipné. Já se hodně dobře pobavil, takže hodnotím 7,5/10. ()

Sao Saoi

V prvom rade je to komédia. A až v druhom o tom, že je Americká a až v treťom rade naplnením Amerického sna. Musím priznať, že je to jedna z tých vydarenejších, dokonca sa vyhla mnohým sexuálnym klišé a vydržala až do konca. Ak sa na ňu dívam ako napríklad na Real Steel, tak jemu celkom podobná. Keby nebolo pár úplne "klasických" sandler či stillerovských "vychytávok" tak by to bolo ešte lepšie, lebo práve tie ten film zhodili. Našťastie ich bolo veľmi málo a tak ak si chcete odpočinúť či oddýchnuť si, tak nech sa páči... Prekvapivo to zharali viacero vtipne a výborne. Vydarené. Celkové skóre: 73% ()

BlackLucy

Nevim, co je na tom filmu tak spatneho zas, ale mne se to libilo. Pobavila jsem se a to je hlavni. Kevina Jamese mam rada a opet me nezklamal. Jo sice to melo par much ohledne toho zapaseni, ale vysledek byl fajn. ()

CitySP

Jako fanoušek Kevina Jamese jsem se na tenhle snímek těšil.Nemohu říct, že by mě nějak zklamal, to opravdu ne.Skvělá rodinná komedie, u které jsem se dost pobavil.Bylo vidět, že Kevin James na sobě i trochu zamakal a prospělo mu to v tomhle filmu jen září!:) ()

hajner

Ale bolo to v celku vtipné. Nenudil som sa a dokázal som sa cez to prelúskať bez problémov. Pár trapáreň na jeden vtip ale fight(y) boli slušné(samozrejme myslím profesionálov nie Kevina Jamese). Taká moja osobná výčitka:ten chlap na konci v klietke, by ho zabil. ()

evaesss

Tento film by byl lepší bez těch "ťuťu ňuňu" amerických vsuvek - všichni se máme rádi a nic není nemožné. Pro mě to byla oddechovka, která možná trochu potěší, ale nenadchne. ()

LUCCKE

"Jsem občan! Jsem občan, dva krát!" :D Odhliadnuc od všetkých klišé a rozprávkovosti príbehu, tento film ma bavil. Dej je samozrejme priehľadný ale postavy sú zábavné a vtipných hlášok je tam dosť na to aby to diváka rozosmialo. Príjemne strávených cca 100 minút, odporúčam. ()

Bednobuch

Komedie udělaná podle filmu Warior. Není to parodie, ale jen komedie se stejným podnětem. Jen komediální prvky tam nejsou moc veliké. Budete se smát, jen pokud se vám líbí, když silnějšího chlapa mlátí hlava nehlava. Musel jsem uznat, že James nevypadá až tak špatně, na konci filmu má docela dobrý ruce. Celkově nic moc. ()

schdrak

Za posledny rok jedina americka komedia na ktorej som sa zasmial(okrem Yesman), Kevin James je princ americkej komedie a ziaden buzerant s priteplenymi ftipkami.dohovoril som howgh ()

kika

Pozerala som tento film, keď som sa učila na atestáciu, tak si asi viete predstaviť, ako zle mi mohlo byť. A tento film ma dokázal pobaviť. A zvládol to, i keď som si ho pozrela druhý krát. Takže hviezdičky z mojej strany mu právom patria . ()