Predator Dark Ages

Krátkometrážní / Akční
Velká Británie, 2015, 25 min

Amatérský krátký film popisuje, jak v dobách temna je povolána skupina templářských rytířů k polapení šelmy. Tuto skupinu doplní ještě saracén, který se s touto šelmou potkal již v Jeruzalémě. Skupina válečníků brzy zjistí, že ona šelma je právě Predátor! (Dieman)

Rian_witcher

Rozhodně to každému fanouškovi Predátora stojí za strávených 25 min u obrazovky. Skvělý nápad zasadit střetnutí do středověku a nebýt nesympatického představitele saracéna, šel bych i o hvězdu výš. Na amatérský film bez milionů z Hollywoodu absolutní paráda. ()

brasek

Pokiaľ ide o amatérsky film, tak klobúk dolu... je to lepšie ako rozsiahle tv produkcie. Určite by to chcelo viac nápadu a menej čerpania z Predátora č.1 s Arnoldom, ale vyčítať môžem jedine dementný koniec. ()

DevilMayWeep

Naprosto úžasný amatérský film, ani bych nepoznal že jde o amatéřinu. Kdyby to byl celý film, klidně bych za něj zaplatil v kině. Víc netřeba říkat, a zdejší hodnocení nechápu... ()

zekon

Pokud zapomenu na stupidní příběh, tak jde o neskutečný amatérský fandofilm co jsem asi viděl. Smekám před tím co dokázali a co lze partou nadšenců stvořit. ()

fruitixx odpad!

Hrozna ideologie multikulti..toho bohdá nikdy nebude aby se muslimove postavili za křesťany, ať si smýšlí kdo chce co chce. Ale bylo by to krásné, jenže je to jen naivní. Jinak dobré B. ()

Dymnik

Po zklamání ze Žižky jsem si chuť spravil, když jsem až dnes našel tento filmeček. I když jde o amatérský film překvapí svou propracovaností. Všechno v něm funguje jak má a člověk si k postavám velmi rychle vytváří vztah. Kostýmy, zbraně a zbroje jsou super. Navíc film zachází do takových detailů kdy Freya má v toulci šípy, které mají letky vázané. Dokonce bych řekl, že konec je zde zpracován lépe než v původním Predatorovi. Filmu bych vytkl snad jen dvě věci. První je kovový zvuk při tasení meče z kožené pochvy na který začínám být lehce alergický a druhým a  podstatnějším nedostatkem je to, že Freya padla příliš brzy a člověk si ji nemohl užít déle. Přemýšlel jsem jestli za tyto dvě věci mám snížit hodnocení, ale neudělám to. Takže 5/5. ()

Dieman

Měl jsem obavu, že to skončí jako tahle strašná napodobenina (Alien Showdown). Nakonec mě to velmi příjemě překvapilo. Ano je to fan-film o tom žádná, ale neskončilo to jako fan-filmy LOTRu, kdy si člověk říká, že tomu něco chybí. Rozhodně to stojí za to vidět. ()

tXtX

Na to, že film vznikol vďaka Kickstarteru je vcelku pozerateľný, ale štipka inovácie by tvorcov snáď nezabila. Nakoľko za týmto projektom stoja veľkí fanúšikovia univerza, čakal som od toho jednoznačne sviežejší, originálnejší prístup a nie recykláciu niečoho, čo tu už bolo. Veď príbeh je prakticky to isté čo prvý Predátor, len v inej dobe. Scenárista sa teda veľmi nezapotil.. a ani herci, ktorých výkon bol viac menej úsmevný. Zopár trikov ale ušlo, kamera miestami pôsobila dosť profi a výprava (ak sa to dá tak nazvať) bola pekná. No aj napriek tomu vyššie ako 3* ísť nemôžem. ()

Googooplexer

Ako fan film celkom dobré, oproti iným to má určite o triedu vyššiu produkciu, ale chýba tomu akékoľvek všetko, čo má film mať. Trápnosť tohoto počinu prevyšuje už len jeho smiešnosť. Je to také behanie stredovekých hubárov po lese, navyše v kostýmoch na maškarný z r. 1982. Aby vybrali takých ťulpasov, kasting musel prebiehať aspoť rok. Neverím, že ktokoľvek iný by to nezahral lepšie. Skrátka tu pekne vidieť, prečo napr aj taký Eric Roberts alebo Štefan Baldwin sa môžu hrdo označovať titulom "herec". No a na dôvažok :) Prdátor má nejaké detské miery, asi bol vyhostený zo svojej planéty spoločne s ostatnými midget prdátormi. Pazúrmi sa tiež nemože pyšniť, má ich len jako taká tlustšia lasica. No a celkovo vypadá jako taký Ćapkov mlok s dredmi, aby som bol presný. Saracénsky prisťahovalec, je už len zúfalou snahou o zatiahnutie aktuálnych problémov európy až k rase prdateoria nimrodium. Hodnotím dvoma hviezdami, ale to len pre krátku stopáž a odvahu. ()

pratoriax

Ať si zdejší kritici říkají co chtějí, to bylo prostě famózní. Super nápad zasadit predátora do středověku, nikdy předtím mě to nenapadlo, ale souboj středověkých rytířů a predátora byl prostě bomba a já poprvé od Arnolda fandil lidem. Dark ages je sice amatérský film, ale není to ani trochu poznat a jen blázen může říct, že to nebyla pecka, filmu se dá vytknout snad jen (malý spoiler!), že predátor v závěrečném souboji vytáhne meč. Takže suma sumárum naprostá bomba. Kdyby kluci udělali celovečerák, já bych na něj do toho kina šel. ()

R.A.D

:o))) Co blbnete lidi? Kdyby Nimród Antal dostal jen takový rozpočet, jako tihle nadšenci, myslíte, že by natočil něco lepšího? Myslím, že ani ne. Na to, že je to fandovská záležitost, je to hodně dobrý! Konec samozřejmě posrali, protože pochybuju, že by se ten ufošmejd jen tak nad někým slitoval a když už jsme u toho "predátora", tak mohli jednak víc kostým vytunit a taky ho navléct na chlapisko aspoň o hlavu většího, aby to mělo šmrnc. Ale i tak dávám 4 hvězdy. Líbilo se mi to! Tak nějak si představuju amatérský film! Až příště budou plánovat někde tam ti hlavouni v "Halyvůdu" další díl Predátora, tak by tuhle partičku nadšenců určitě měli do projektu nějakým způsobem zapojit! ()