Tvůrci:
Guy BurtScénář:
Guy BurtKamera:
Ben WheelerHudba:
RaffertieHrají:
Otto Farrant, Ronke Adekoluejo, Brenock O'Connor, Vicky McClure, Ace Bhatti, Nyasha Hatendi, Stephen Dillane, Thomas Levin, Haluk Bilginer, Ana Ularu (více)VOD (2)
Série(3) / Epizody(24)
Obsahy(2)
Alex Rider je jméno mladého supešpiona MI6, jehož postavu vytvořil britský spisovatel Anthony Horowitz. První řada seriálu vychází z jeho druhého románu "Akademie Point Blanc" z roku 2001. Alex se bude snažit infiltrovat do exkluzivní školy, která se nachází na vrcholku alpského štítu Point Blanc. Speciální personál, pod vedením doktora Griefa, v ní napravuje mravy synkům boháčů. Když oni a jejich zámožní otcové začnou náhle umírat, britská zpravodajská služba vytuší, že se děje něco nekalého... (AXN)
(více)Hrají
Otto Farrant
Nejlepší seriály:
Silk (2011) (seriál)
Vojna a mír (2016) (seriál)
Bílá královna (2013) (seriál)
Ronke Adekoluejo
Nejlepší seriály:
Pán času (2005) (seriál)
Šest v tom (1997) (seriál)
Chewing Gum (2015) (seriál)
Brenock O'Connor
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Holky z Derry (2018) (seriál)
Dickensian (2015) (seriál)
Vicky McClure
Velká Británie
Nejlepší seriály:
This Is England '90 (2015) (seriál)
This Is England '88 (2011) (seriál)
Broadchurch (2013) (seriál)
Ace Bhatti
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Silk (2011) (seriál)
Three Girls (2017) (seriál)
Vraždy na Shetlandech (2013) (seriál)
Nyasha Hatendi
USA
Nejlepší seriály:
Garrowův zákon (2009) (seriál)
Protiúder (2010) (seriál)
Casual (2015) (seriál)
Stephen Dillane
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Koruna (2016) (seriál)
John Adams (2008) (seriál)
Thomas Levin
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Haluk Bilginer
Turecko
Nejlepší seriály:
Alex Rider (2020) (seriál)
MI5 (2002) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Ana Ularu
Rumunsko
Nejlepší seriály:
Jack Ryan (2018) (seriál)
Borgiové (2011) (seriál)
Spy/Master (2023) (seriál)
George Sear
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Já, Victor (2020) (seriál)
Into the Badlands (2015) (seriál)
Alex Rider (2020) (seriál)
Marli Siu
Nejlepší seriály:
Still Game (2002) (seriál)
Grantchester (2014) (seriál)
Alex Rider (2020) (seriál)
Liam Garrigan
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Endeavour (2012) (seriál)
24 hodin: Dnes neumírej (2014) (seriál)
Pilíře Země (2010) (seriál)
Howard Charles
Nejlepší seriály:
Světlo a stíny (2021) (seriál)
Tři mušketýři (2014) (seriál)
Prolhaní (2017) (seriál)
Macy Nyman
Nejlepší seriály:
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Alex Rider (2020) (seriál)
Ben Peel
Nejlepší seriály:
Pád (2013) (seriál)
Alex Rider (2020) (seriál)
MI5 (2002) (seriál)
James Gracie
Jihoafrická republika
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Pod černou vlajkou (2014) (seriál)
Až na konec světa (2005) (seriál)
Simon Shepherd
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Perla v koruně (1984) (seriál)
Hazardér (1990) (seriál)
Robin Hood (1984) (seriál)
Steven Brand
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Hellsing (2006) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Vlčí mládě (2011) (seriál)
Josh Herdman
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Andor (2022) (seriál)
Zločin na statku (2020) (seriál)
Protiúder (2010) (seriál)