Starý páky (2009)

Neoriginální, ale sympatická komedie s tak příjemným ústředním duem, že i když by vám na tomhle filmu měla vadit spousta věci, vlastně nevadí.

Legie (2010)

Námět naláká. Režie zmate. Scenář (celek i jednotlivosti) roztáhne ústa jedině vertikálně a donutil mě přemyšlet, jestli bych to náhodou nezvládl líp. No, ale koho chytil trailer, tak to stejně bude chtít vidět, takže nemá cenu se tady moc vykecávat...

Nuit blanche (2009)

Smutná myšlenka. Ale krásné. Díky za odkaz m3p!

Sexy 40 (2009)

Působilo to na mě docela přijemně, asi hlavně díky hercům.

Upírův pomocník (2009)

Zábavné, až překvapivě. Občas trochu promládežniké, ale uteklo to jak voda a vůbec jsem se nenudil. Docela se i těším na další díly..pokud budou.

Blood and Bone (2009)

Jsou "Béčka" a "Béčka", ale k tomu tomuhle odpustil do očí bijící šiťáckost s jakou je dělán, by to chtělo alespoň trochu nadhledu. A v životě jsem asi neviděl akční bojový film ve kterém se ani jednou nepodařilo choreografovi vytvořit iluzi toho že se tam fakt někdo bije..tady jo. Takže něco za whitea a rasistický pokec..

The Collector (2009)

Příběh sice dává logicky smysl asi jako to, že vaše IP adresa vyhrává, a stačí kliknout a vybrat si výhru, ale byl sem stejně celou dobu napjatý a nemohl jsem od schovávané po domě plném pastí odtrhnout zrak. Takže spokojenost. J*A*S*M vám o tom řekne všechno ostatní ;-)

Spartakus (2010) (seriál)

Přesně optimalizovaná davka popcornovosti pro milovníky 300 a gladiátora, kteří potřebovali přidavek. Vlastně tak dobře zacílená, až se divím že to někoho nenapadlo dřív. Sympatická R-kovost, akčnost a docela přijemné postavy. Nesympatické až přilišné kopírovaní výborných vzorů, jednoduchý příběh a taková celková průměrnost zpracování, kromě rozpočtu. No, ale stejně se budu dívat i dál ;-) A Lucy Lawless je úžasná manželka....

Dantovské peklo (2010)

Vizuálně nabušené, zábávné a téma rubačky v danteho pekle se mi prostě líbí, i když anime moc nemusím. Ale zas občas pitomé a trochu repetetivní. Ale už jenom kvůli výtvarnému zpracovaní jednotlivých kruhů pekla stojí za vidění. Tak něco mezi třema a čtyřma hvězdama.