Poslední dům nalevo

• USA The Last House on the Left (více)

zahadum

Nie je to horor je to poriadne napínavá dráma o rodine ktorá sa dostala do krajne nepríjemnej situácie ... v prvej polovičke herci trošku " spia " ale od polovice to má správne grády...film nie je hlúpy a všetko do seba zapadá..sem tam sa tvorcovia pozabudnú a niečo im ujde ale ináč je to až do finále skvelá jazda ... zábery znásilnenia sú nepríjemné ...krvi je tu dosť...k filmu sa hodí popcorn v závere budete radi,že nejakú tú mikrovlnku máte :) ( verziu z roku 1972 som nevidel ) ()

chelsea17

Nemůžu si pomoct, ale tohle naprosto předčilo moje očekávání. Čekal jsem doslova průměrnou slátaninu, kterých se hemží hromada kolem. Vše začíná dobře, slušný úvod, dvě dívky, únos, parádní atmosféra. Začínají násilnosti, který se asi dají čekat, ale i tak je to pořád super. Vše jde trošku dolů příchodem k domu rodičů. Jakmile se do sebe pustí, už to není ono. Napětí je fuč, a na obrazovce se jen řežou ... ok, dalo se to čekat. Až na ten zbytečný konec s mikrovlnkou, to stojí za shlédnutí. A proč se třeba nepodívat i na původní verzi ? ()

aliaska

Tak toto bol brutálny film.Absolútne som to nečakala a poviem Vám pravdu...že pozerala som ho v noci,ale nemohla som ho sama dopozerat.Bála som sa...nadávala na tých sviniarov...a nevedela sa dočkať,kedy ho dopozerám.Ďalšie prekvapenie...keď rodičia začali konať...neviem či človek sa ozaj dokáže z bolesti stáť takým človekom...a zabíjať ako nič...ale pre mňa to je silná šálka...neraz som musela pozrieť inam.A hudba...super. ()

Aurus

7/10. Konečně jsem po 3 dnech měl čas kouknout se na film a musím říct že Poslední dům nalevo byla skvělá volba. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je docela dost dobrá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé, vraždy jsou docela brutální a kamera filmu je výborná. No film si podle mě 67% nezaslouží, zaslouží si 70%. No pro mě hodně dobrý horor na který se zas kouknu někdy znovu. ()

Wargoo

Celkom vydarený thriller, kde sa opäť stretávam ( Eden Lake) s brutálnymi detailami na spôsobovanie bolesti. Pomsta rodičov ako má byť a koniec ešte "spríjemnený" dodatkom, aký som po milej scénke na lodi už nečakal... V napätí som čakal až do konca, a to som ani nemyslel na to, že film má takmer 2 hodiny. Príjemne rýchlo to ušlo. 4**** a 72,115% ()

agassi68

Nevedel som vôbec do čoho idem a bol som príjemne prekvapený. Môžem to po emocionálnej stránke pokojne prirovnať k Funny Games. Veľmi prirodzene zahrané, dej vás vtiahne a potom už len čakáte, či to bude o pomste alebo... Dobrý komentár- Malarakey, Cervenak ()

BathoryMan

Tak toto ma nejako vôbec nezaujalo.Pomalý rozjazd som síce prekusol ale potom som čakal poriadný masaker ale ten sa nejako nedostavil a namiesto toho sa kumne šírila pomaly ale isto nuda.Strašne natiahnutá minutáž tomu ešte výrazne dopomohla.Síce som si zopárkrát zakrýval oči(napravovanie nosa,hadička) ale aj tak som mal stále ten neodbytný pocit,že tento film je už tak trochu zbytočný ,pretože aj keď neprináša nič nové v žánri aspoň som sa mohol slušne pobaviť na tých jatkách!Bohužial ani tie neboli.Takže nakoniec môžem vyzdvihnuť iba vydarený hudobný doprovod môjho oblúbenca Johna Murphyho ()

xavierr13

Skvelá hororová dráma, film vás udrží v napetí od začiatku až do konca, preto nechápem, ako niekto môže napísat, že sa prvú hodinu nič nedialo. Ja som sa u tohoto filmu rozhodne nenudil ani nachvíľku. Čo sa týka spomenutej dĺžky filmu, tak podla môjho názoru je tak akurát. Film vás prinutí k zamysleniu, prečo sa vlastne oby dve dievčatá do tejto situácie dostali, bolo to nezodpovedné a ľahkomyselné chovanie, íst s niekym, koho vôbec nepoznám, do motelu... Rozhodne doporučujem, nudit se určite nebudete. ()

Hapretor

Normálka, nic extra. Že bych se z toho posadil na prdel tak to opravdu ne. Ale dám tři hvězdy - i když remaky nerad. Za odplatu rodičů oné oběti, která stála za to. (jak oběť - chudák hezká holka, tak i odplata - adekvátně krutá). Sice sem si nelebedil, ale bavil se. ()

FilmWave

Poněkud překombinované a místy zbytečně násilné (jde hlavně o to, že některé scény jsou značně samoúčelné a tím pádem nevěrohodné). Nicméně má to něco do sebe a dvojice rodičů Monica Potter a Tony Goldwyn (ano, to je ten padouch z "Ducha") je skvělá. ()

Lyžař

No a je tu další Rape and revenge..tenhle filmek mi byl doporučen, že je podobný Jezeru smrti. No už začínám mít toho veškerého a všudypřítomného znásilňování dost. Už mi to přijde, jako by chtěli tvůrci říci, že je to "normální". No a to si snad dělají srandu. Hnusí se mi to!! No ale abych se dostal k hodnocení snímku jako takového - v titulcích jsem zahlédl jméno Wes Craven. Že by se zase jednou podílel na něčem pořádném? Začátek je sice tak trochu fádní, ale od scény RAPE samotné se ve mně nezastavil pocit očekávání něčeho hrozného a napětí odešlo to tam až na konci.....proti zpracování némůžu říct skoro ani Ň..jen..RAPE scéna by se dala pojmout jinak. ()

Heroine

Neviděla jsem původní film z 72', a možná proto mě ještě závěr docela mile překvapil. Neříkám že by se to nedalo udělat bez nahotin, a pár nudných pasáží, ale je to rozhodně jeden z těch lepších horůrků, co se dají dneska vidět. Ale rozčiluje mne to, jak jsou tu postavy divně nepřirozené, pomalé, chovají se nelogicky, a tak. Nějak jim to nevěřím. I když v závěru jsem manželskému páru z té "kladné" strany rozhodně fandila! ()

Rathalos

Vyborny napinavy a drsny horor/ťhriller s vybornym hereckym obsadenim a skvelym brutalnym koncom,nemam v laske Saru Paxton,ale tu bola fakt dobra,reziser dostava pochvalu...:-) ()

Leoric

Po delší době se do kina dostal horor, u kterého jsem neměl chuť vrátit vstupné. Pomalejší rozjezd vystřídá detailní brutalita následovaná poměrně syrovou scénou znásilnění a napětí ve filmu vzroste na nervydrásající úroveň. Škoda občasných akčněji laděných scén, strhávaly úroveň filmu dolů a ta finální ve mne vyvolala nepochopení.. ()

foundation

Ak to mam hodnotit len ako dalsi film bolo by to asi za 3 ale hodnotenie podobnych veci prebieha viac menej v ramci zanru a v tomto pripade je to urcite nadpriemerny horror v porovnani s tymi srackami co sa dneska tocia. Psychologicke nasilie prebieha skoro od zaciatku do konca. Vzhladom na stopaz filmu som bol az prekvapeny ako dobre pozeratelny a miestami neprijemny film to bol. U mna teda skvele 4 hviezdy bez vycitiek svedomia. ()

saltonsea?

Rozhodoval jsem se mezi 2 a3, jenže je to stokrát viděné a mnohdy lépe. Aspoň ta poslední scéna trochu vylepšila skóre. ()

Pacek

Vcelku překvapení.Není to sice žádné extra bojim bojim,ale thriller je to paradní.A ta zavěrečná poprava....NO KURVA! za 5 ()

cerbygerby

Suprový horor, jediné co bych mohl vytknout, je že opět režisér nezapoměl naordinovat zakopnutí při útěku před vrahem, to už je ubohé, ale je to jediná věc co mě na tom vadila, jinak mě to dost bavilo, udržovalo neustále v napětí, a ta poslední scénka.. to byla taková třešnička na dortu. Po dlouhé době fakt napínavý horor. ()