Krokodýl zabiják

(TV film)
všechny plakáty

Malé lázeňské městečko terorizuje ohromný lidožravý krokodýl a ubohá skupinka Američanů ho musí zastavit, než začne znovu zabíjet. (Filmbox)

Mernque

Hľadala som nejakú kladnú vec, za ktorú by som mohla dať aspoň jednu hviezdičku a nie odpad! Nakoniec som ju udelila tomu chlpatučkému sloníkovi a opičkám. Krokodíla, ktorý mení dĺžku svojho tela podla toho, či sa nachádza na súši alebo vo vode, tak toho by som si nechala asi radšej na rozprávku pre deti. 6 metrový ( vodný) by bol vtedy, keď by neposlúchali a on by ich následne za trest zjedol. Akú by sme mali poslušnú mládež. Krokodíl, ktorý sa až príliš adaptuje do prostredia je u mňa za odpad!, ale jedna hviezda za tie ostatné zvery. ()

weetya

O řád lepší než třeba druhý a třetí díl série Lake Placid. Tenhle krokodýlí film neobsahuje žádné komické scény a má normální rozměry, to také nebývá zvykem. Animace krokodýla klasicky příšerná, prokládaná jakoby dokumentárními záběry. Hlavní hrdinka pěkná, což se hodí. Ale ta herečka má jinak strašné jméno. ()

damned odpad!

Velice laciné a špatné, ale i u takového filmu jsem očekával nějaké napětí a gradující konec, ale nic takového se nedostavilo. Prostě pokropili krokodýla salvou ze samopalu a konec. ()

Junkman27 odpad!

Taková píčovina thole jako jak se sakra ten krokodýl dostal do bazénu???? Herecké výkony jsou strašné ten krokodýl je na většině záběrů gumový oni říkaly že má 7 metrů přitom měl asi tak 3 metry navýc ten film má rozpočet 75000 USD takže to mohl být dobrý film. ()

Embolo45 odpad!

Prostě hrůza. Nemá ani cenu rozepisovat co vše se nepovedlo. Jedna velká nuda ,chtělo se mi u toho spát i když jsem na to koukal v jednu odpoledne. ()