Závrať

• Francie Vertige (více)

Skupina přátel se rozhodne navštívit terén, který byl pro veřejnost uzavřen. Stezky se nacházejí vysoko v horách. Je tu však ještě něco nebezpečnějšího než samotný výstup. Skupinka zjistí, že v horách nejsou sami. Dobrodružství se promění v noční můru. (oficiální text distributora)

martasdas

Ach jo. První půlka výborná, těžko něco vytýkat. Kamera, záběry, napětí, akce...vše v pořádku. A možná že až moc v pořádku, protože to co následovalo shodilo celý film přinejmenším do průměru. Z počátku krásný survival se změnil v cosi snažící se tvářit jako horor. Hodnocení bych tedy rozdělil na dvě části. Ta první, velice podařená část, splnila svůj účel a rozhodně zaujala. Druhá, už typicky a okoukaně vyvíjející se část, byla o mnoho a mnoho horší. Z toho všeho mi vychází, bohužel, jenom slabší průměr. ()

evelouch

Uzila jsem si to vsema deseti. Hezka priroda, adrenalin, talentovani herci, fajn kamera, odpudivy vrah i bezva zapletka....slasher, ktery neni jen slasherem.....ma neco navic. Vrele doporucuju. DLOUHO jsem si zadny horor takhle neuzila. Jen skoda, ze hlavni hrdinka Chloe si vraha nepodala drive, nez On ji. ()

kecal

Větší břídil, než autor scénáře byl snad jen autor té stezky. Furt tam někdo ječí a chová se jak trotl. Jediný co udělal rejža dobře bylo obsazení těch dvou prdelek, to jediný co se dalo sledovat a odvádělo pozornost od zhovadilostí co se tam děly. Takže za slečny a přírodu za dvě. ()

mudo1982

Určite sa dá, viac takýchto filmov by bolo len plusom. Objektívne je to asi na 3 hviezdy, ale jednu prihadzujem za pekné kulisy :) ()

cica

Fajn, fajn, len na toho Luca mohla spadnúť voľáka skala už po piatich minútach... Inak celkom uveriteľný príbeh, takže už nielen medvede ma budú odrádzať pred turistikou do neznámych končín. ()

Zacharod

První půlka filmu mě extrémně bavila, potom moje nadšení opadlo no a s koncem jsem úplně spokojený také nebyl,.. posuďte sami, každopádně by mohlo být více thrillerů tohoto tipu. Je to určitě lehký nadprůměr co se týče survival filmů, ale záporák mě na ty čtyři bohužel nepřesvědčil. Ještě mě dost překvapil epilog,.. příjemně. ()

charlie.sambora

První polovina super. S mojí závratí jsem fakt trnula každou chvilkou až do poloviny filmu. Ta druhá mi přišla trochu (trochu dost) odfláklá a dost mi připomínala Pád do tmy. ()