V malom americkom meste začínajú pribúdať obete brutálnych vrážd. Len miestni súrodenci Coslawovci zistia, že ide o vlkolaka. Nik im, žiaľ, neverí... (POMO)

mourinho

Jedna z těch slabších Kingových adaptací. Ono už ten námět není bůhvíjak ztrhující. Inu i mistr tesař se někdy utne. ()

Raziel_cz

Překvapivě dobrý vlkodlačí horor. Sice se to zbavilo struktury původní novely, upravilo si to charakter strejdy Reda na úroveň, které se King očividně chtěl vyhnout a zvraty to dávkuje jinak (ne nutně hůř, ale vzhledem k nahodilým dedukcím hrdinům ani líp), ale funguje to. Má to šťávu a sympatické obsazení, dost krve, ucházející přeměnu a vlkodlak díkybohu vypadá úplně jinak než na přebalu. Jasně, není to zrovna Americký vlkodlak v Londýně a předloha je lepší, ale za mě oba palce nahoru. A Gary Busey je král. ()

Olík

Tohle měl být přesně kousek pro mne. Miluji osmdesátkovou pop-kulturu, v tomto případě zastoupenou budoucím idolem Corey Haimem. Miluji osmdesátkové adaptace plodného spisovatele Stephena Kinga (Stůj přim mne, To, Kukuřičné děti atd.). Miluji kombinaci naivního gore a dětského dobrodružství. Tak co bych měl ještě chtít víc? Bohužel tento maloměstský  Lykantrop je až příliš příběhu prostý. Byl jednou jeden vlkodlak, trefila ho stříbrná kulka a vlkodlak už není….taková zápletka na půlhodinovou epizodu hororového seriálu. ()

Denny

Další ze řady snímků na téma vlkodlaka,docela povedená kreatura netvora. Stříbrná kulka by měla vlkodlaky likvidovat. ()

Leoric

Další ze série průměrných adaptací románu Stephena Kinga. Tohle dílko má smůlu na masky a občasně i špatné herce, ale uchovalo si svůj půvab. Nebýt roztrhaného scénáře, mohl tento nenápadný film ve své škatuli vlkodlačích příběhů vyniknout. ()

JimiH

Excelentní práce trikařů a tvůrců masek, vynikající Gary Busey a to je bohužel vše, co mohu pochválit. Křečovitý příběh i dialogy s nezdravým množstvím patosu mi opravdu hodně kazily zážitek. ()

Titus

Není to špatné. Sem tam je tam znát nějaké napětí. Pozn.: Gary Busey ve scéně, kdy se cítí jak koňská zadnice. ()

kubal18

Jen trochu strašidelné... Ale... Vzhledem k roku vzniku horroru pořád dost dobrý kus. A vlkodlaků není nikdy dost.. ()

messi@h

Knižní předlohu jsem nečetl, ale zápletka filmu se mi zdála slabá. Daleko víc by mu slušela stopáž okolo jedné hodiny v rámci nějakého hororového seriálu, na celovečerní film to nestačí. Možná kdybych film viděl jako dítě, užiju si ho daleko víc , protože se v podstatě jedná o rodinný film se strašidelným námětem. 50 % ()

Petulka88

Naprosto pohodová záležitost, z které přímo čiší atmosféra zlatých osmdesátých let. Kdybych film viděl už tehdy, asi bych na něj vzpomínal se silnou dávkou nostalgie a dal i nějakou tu hvězdičku navíc. Dneska už to působí přece jen trošku jinak. Ale i tak jsem se u Stříbrné kulky dobře odreagoval. Je tu pár krvavějších scén, triky nejsou nejhorší, místy je to i docela sranda a vlkodlak se s tím nijak zvlášť nepáře, takže vcelku slušně pocuchá těhulku i malýho kluka. A hlavně to ani v nejmenším nenudí. Velice solidní 3*. ()

danny_21

No upřímně je to taková slátanina podlé kraťoučké povídky mistra Období - vlkodlaka ... je to naivně úsměvné, hrozně namaskované a navíc u mě místy fakt trapné - strejda vynálezce Busey mě ale fakt pobavil, jak tam tak typicky pro sebe poskakoval - 35 % ()

Hellknight12

Dnešná premiéra. Ďalší za mňa kvalitný film podľa predlohy S. Kinga. Príbeh je zaujímavý, dobre spracovaný a za mňa ako bonus aj celkom pekný. Dospeláci to hrajú priemerne ale detské výkony sú skvelé. To, že dospeláci ti až tak neťahajú mi neprekáža, keďže celý film je postavený na deťoch a ty to zahrali skvelé. Veľmi sa mi páči koniec filmu. Také príjemné ukončenie. Film môžem jednoznačne odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 70%. ()

Knor

Chtěl bych víc mrtvol a krve. Vlkodlačí monstrum je ještě pěkně postaru ruční práce, stejně jako mordy, ale je jich fakt pramálo. Atmosféru to má, herci jsou OK. Největším překvapením je Gary Busey, kterej tu je jako klaďas, což je po něj netypický, ale v pohodě. Takže takovej čistej průměr na jedno podívání. ()

Cortesz

Když jsem byl mladší asi tak kolem 10 let a rodičové nebyli doma tak jsem zůstal déle u TV a začínal tento snímek. Vím, že sem se tak bál, že jsem měl strach jít na záchod. A trvalo to celou věčnost, když jsem náhodou na tuhle noční můru mého dětství narazil znovu. A to byla chyba, kterou jsem neměl dělat. Místo strachu se dostavil spíše smích a musím si nadávat, že jsem na to koukal. Není to vůbec špatné, herci hrajou dobře, hlavně opilej strejda v podání Busey, i ty děcka se dali skousnout, ale co bylo k smíchu byla hlavní postava a to byla vlkodlak, vypadal spíš jako divoké prase, které chodí po zadních a nechápu proč ty lidi nežral ano je t u spousta nelogičností. Vím, že je King je král hororů, ale dle mého se pouští až do moc témat o kterých moc neví a pak to tak dopadá. Ale proto, že tohle je jeden z mála hororů u kterých jsem se v dětství bál nemůžu dát míň jak 3 hvězdičky. ()

johnsnow

vydarená Kingovka. HERCI: Všetci v pohode obzvlásť Busey ako strýko super. AKCIA: Slušná, krvavá, dobre ozvučená. EFEKTY: Nuž na tú dobu viac než slušné. 5* však dať nemôžem kedže podľa môjho názoru toho vlkolaka vyradili až príliš rýchlo. ()

Pitryx odpad!

No, tak hlavně že měl chlapeček novou tříkolku od strýce. Také se dozvíme spoustu dalších podružností. Rozuměj zbytečností. Kupodivu to není až tak hluché, jak bývá u Kinga obvyklé. Ale stejně mne to vůbec ničím nezaujalo, takže snová scéna v kostele byla jediná, která asi stála za to. Navíc mi vadilo chvilkové vyprávění do děje. A ta doba keců, než se něco semele... ()

djbarrel

Dobré, zábavné, atmosférické na jednu stranu, na tu druhou ale špatné masky a stylizace ala dobrodružný film na nedělní odpoledne. Celkově to patří k lepším vlkodlačím filmům, ale na ty nejlepší se stále dívá hodně z daleka. 65 % ()

VanBradley89

Měl jsem chuť na vlkodlaky. Rozhodoval jsem se mezi tímhle a prvním Howlingem. Nakonec to vyhrála Kingova adaptace. A bylo to divný. Hrozně nevyrovnaný. Některý momenty byli perfektní a fakt sem si je užil ( většina mordů, cokoliv z reverendem ) a někdy to bylo strašně nudný a nelogický ( a to si nelogičností většinou moc nevšímám, ale tady mě zaráželi ) Určitě bych vyzdvihl atmosféru, povedený masky, hudbu a strejdu Garyho. Velice pravděpodobně už se na to nikdy nepodívám, ale možná si zkusim sehnat předlohu. ()

kacir

Dalo sa to, daloo. Asi by mi nebolo všetko jedno ak by som to videl v tej dobe..fajn masky..a Gary Busey klaďas, to sa len tak nevidí. ()