Strach.com

• Česko StrachTečkaCom (více)

Vyšetřování tajemných zločinů, řady krvavých a podivně podobných úmrtí, svedla dohromady newyorského detektiva Mikea Reilly a krásnou vyšetřovatelku Terry Houston. Jediným pojítkem mezi oběťmi je návštěva jedné morbidní webové stránky. Najít šíleného zabijáka, který tuto stránku vytvořil, znamená pro Mikea a Terry "přihlásit se" - a vstoupit do strašlivého světa halucinací, nočních můr a nelítostných vražd. (oficiální text distributora)

anderson odpad!

Nerád komentujem takéto filmy, pretože sa mi na jazyk tlačia vulgarizmy, aké ešte ľudské ucho nepočulo. Tu som sa ale po veľmi dlhom čase nechal zblbnúť trailerom a kamošovým presviedčaním, že je to cool. Skrátim to: ak sa nechcete vizuálne a emocionálne povracať, ruky preč ! (29.10.2004) ()

Tigo

Typicky beckovy horor, prirovnani k Mlceni jehnatek (na obalu DVD) je dost prehnane, ale jinak celkem zajimave udelany - i par leknuti se najde. ()

claudel

Průměrný hororový krimi-thriller, dalo se na to dívat, místy se leknout nebo pobavit. Viděl jsem větší blbosti. Tři hvězdičky jsou adekvátní. ()

Morholt

Inspirace Kruhem byla víc než okatá, ale to by zase tolik nevadilo. Problém byl, že i přes neumdlévající snahu nedokázal film ani trošku postrašit, nedařilo se mu vytvořit správnou atmosféru a už vůbec ne pocit nějaké nálehavosti, se kterou by se dvojice hlavních hrdinů snažila něco zachránit. Herci tu byli zajímaví a pro Nataschu McElhone mám slabost, ale ani oni s tím nedokázali nic moc udělat a po pravdě řečeno ani se moc nesnažili. 30% ()

corpsy

Má to temnú atmosféru, ktorú vytvára hlavne dobrá kamera a dej rovnako nieje na zahodenie, ale režisér to akosi nevie využiť a vytrieskať z toho hutný horor/thriller pri ktorom by divákovi tuhla krv v žilách. ()

Tryskomyš

No pravda se to trochu podobá Kruhu. Napadl mě tento film v průběhu sledování děje. A také že se to podobá Sawu. Ale rozhodně si nemyslím, že by to byl špatně zpracovaný film. Naopak. Navíc dobří herci. ()

jajinka

Nezáživné, divné a neupoutávající... Jako hororu tomu chyběla nějaká klasická lekavá scéna...a jako krimi se to dá nazvat jen díky zástupu policajtů, kteří se ve filmu objeví... ()

Desperado

Mizerný hororový blábol, ktorý sa tvári príliš vážne a v skutočnosti je príliš k smiechu, v prípade hororového fanúšika ako som ja až k plaču. Napriek zaujímavému hereckému obsadeniu (Natasha McElhone, Stephen Rea) som sa dočkal neskutočného paskvilu, pri ktorom prakticky nič nefunguje. Príbeh, atmosféra, napätie, ba dokonca ani herci, nič z toho. Tá jedna hviezdička čisto z milosrdenstva, a keď už tak jedine pre vizuálnu stránku. ()

JohnMiller

Nemastný neslaný nudný thriller ktorý som videl niekedy v roku 2004. Je to absolútne o ničom .... horor ? ani náhodou je to iba obyčajné klišé o vyšetrovaní mysteriozného prípadu. Nuda ktorá nemám obdoby. ()

AlistairMir

Také jsem měl při sledování tohoto snímku strach. Strach, že to nedokoukám. Jestli je něco kolosální nuda tak tohle. Ani nevím proč tomu dávám dvě...asi proto, že i když to nudilo až hanba, tak to zase vyloženě nerozčilovalo a vzít to do ruky někdo trochu (více) jinak, mohl to být koukatelnej film. Takhle zjistíte že hodinu po zkouknutí nemáte šajn o čem že to bylo, ale to je vlastně dobře. Na co si v hlavě držet blbosti. A to přitom Malone neměl špatný filmy, teda podle mě :-D ()

c.tucker

Abych se zasmál tohle a hororový thriller, no dovolte. Děs a běs šel z tech strašných nesmyslů a neumětelské práce a to toho tam bylo. Už nikdy více nic podobného. Tu jednu hvězdu dávám jen ze krásné oči Nataschy McElhone. ()

PADDY odpad!

Jedine pozitivum je docela desivy cover ale jinak nudnejsi horor sem teda nevidel.Nesmyslna kravina na druhou. ()

lennyd

Po městě se začínají objevovat zavraždění (případně sebezavraždění) lidé, které spojuje na první pohled jediná věc - masivní krvácení z očí. Epidemoložka Terry Houston (Natascha McElhone) a detektiv Mike Reilly (Stephen Dorff) však nalézají ještě jedno spojení - všechny oběti byli velkými fanoušky internetu (kdo by nebyl, že?), ale hlavně stránek feardotcom.com (opravdu ne fear.com jak by se z názvu mohlo zdát), kde sadistický lékař se online baví torturou nevinných obětí. Ale každý, kdo se na dané stránky podívá, do 48 hodin umírá, dohnán svým největšími fóbiemi.. Jakmile má nějaký film úspěch (Kruh), hned se objeví spousta jeho klonů, a to buď stoprocentních kopií (Kruh US) případně kapku inovovaných, jako je tento film. Namísto videokazety se díváme na webovou stránku, a vše jede dál při starém. Nu což, s tím se asi nutno smířit - horší je, že Strach.com je jako film o ničem, bez hlubšího příběhu - takže jediné co snad stojí za zmíňku je pár hezkých efektů (např. efektní fóbie z hmyzu Amelie Curtis)... ()

VasaX

Slabota která mě mučila po velmi dlouhých 101 minut... slaboduchý děj a zápletka jakbysmet, herecké výkony na hranici pomalu mě uvádějíc v pláč. ()

pfa

Strach.com je zase takový thriller - horor z druhý vlny, ale poměrně velké a dobré. Klepat strachy se asi nebudete, nic méně dobrá morbidní atsmosféra vás podrží u tohoto filmu až do konce. [6/1O] ()