Epizody(6)

Šestidílná série podobenství o Jediích z prequelové éry. Ponořte se do životů dvou výrazně odlišných Jediů – Ahsoky Tano a hraběte Dookua. Oba budou čelit zkouškám a budou postaveni před volby, které určí jejich osudy. (Disney+)

jabbo123

Když si vezmu Clone Wars, Rebels a tohle, jsou klonové války daleko ve předu ve smyslu budování děje, rozvoje světa a zábavnosti jednotlivých epizod. Rebelové a tohle je už ale silný průměr. Jasně, origin Ahsoky je fajn, ale celkově se toho zase tolik v celé minisérii nestane. Mohl bych doplnit, že daleko před tím vším je tu ještě SW Visions, ale to sem úplně nepočítám. Tales za mě slabých 60%. ()

Enon

Fajn Star Wars seriál, který nám popisuje a odkrývá věci, které jiné projekty nestihli a které hodně lidí VELMI potěší, včetně mě. Seriál obsahuje 6 epizod, z čehož 3 jsou věnované hraběti Dooku a 3 Ahsoce. Epizody o Dookuovi jsou všechny naprosto boží, dle mého si Dooku zaslouží vlastní film, snad nám ho autoři někdy doručí. Jeho postava má totiž dost silnou backstory a má opravdu hodně, co nabídnout. Epizody týkající se Ahsoky byly v pohodě, nejedná se sice o žádné zázraky ale o v pohodě podívanou a mě to jaksi vlastně i docela stačilo, rozhodně z toho nejsem nějak zklamán nebo znechucen. Hodně dobrý seriál, který určitě dost doporučuji, zvláště pokud vás zajímá postava Dookua. 81% ()

Disney se snaží přivést diváky k Andorovi

Disney se snaží přivést diváky k Andorovi

16.11.2022

Přes nadšené reakce kritiků i diváků se nejnovějšímu seriálu ze světa Star Wars ne a ne podařit přilákat k obrazovkám nové diváky. Andor má na Disney+ tristně nízká čísla, a protože i samotné studio… (více)