Poslední dům nalevo

• USA The Last House on the Left (více)

panic25

masakr jak má být, chladnokrevní zabijáci se schovají před bouřkou v domě, ve kterém je čeká něco co si vrahové ani vrahové nedokáží představit, co dokáže pomsta ()

Monini

Výborný trailer mě příjemně naladil a já jsem se na tenhle film těšila jak malé děcko. Po přečtení prvních komentářů jsem proto byla mírně sklamaná. Nebylo to třeba , Poslední dům nalevo mi dal vše co jsem chtěla: - uvěřitelné herecké výkony - logické chování postav - reálnou zápletku - reálné jakoby nehrané scény (scéna se znásilněním byla opravdu excelentní). Nic nebylo zbytečně prodlužováno, ani jednou jsem se nenudila. Postavám jsem opravdu věřila jejich zoufalství i strach. U scény kdy rodiče najdou na terase polomrtvou Mari jsem i uronila slzičku. Doporučuji ()

AnthonyB

Nebojím se dát i čtyři hvězdičky v kontextu s horory, kterými jsme v poslední době zaplavováni. Poslední dům nalevo na mě udělal dojem jako málokterý horor. Kvalitně natočeno, kvalitně napsáno a kvalitně zahráno. Postavy se v každé situaci chovají logicky a úměrně danné situaci, herci nepřehrávají, jejich výkon je naprosto uvěřitelný(tím myslím, že když mě zrovna zapáchnou, tak nezačnu šíleně ječet, jako prase co jde na porážku, jako to je běžně třeba v texaském masakru), dále pak skvělá hudba a kamera jsou naprosto skvělé. škoda, že nemám porovnání s Cravenovým původním filmem, ale možná je to i dobře. ()

oceanic6

Veľké prekvapenie na poli hororu, aj keď nejde úplne o horor. Skôr je to mrazivý thriller, ktorý vás niektorými svojimi scénami vážne šokuje. Minimálne scéna znásilnenia a scéna s drvičom odpadkov sú naozaj drsné a v iných súčasných amerických hororoch určite nič podobné nenájdete. Film stále udržiava napätie a smeruje veľmi rýchlo do finále, ktoré svojou mrazivosťou a neskutočnou reálnosťou asi dlho nič neprekoná. Do sledovania tohto filmu sa mi veľmi nechcelo, o to väčšie bolo moje prekvapenie po jeho skončení. Výborný remake! ()

croftak

Neviděl jsem originál, tak jsem nakonec byl docela překvapen, protože jsem nevěděl do čeho jdu. Nakonec jsem sice po dlouhém váhání ty 4 hvězdy dal, ale silně polemizuji nad úmyslem autorů zdramatizovat snad každou scénu od cca 20 minutě filmu. Ano možná díky tomu to uteče poměrně rychle , přesto mi to všechno nějak moc nesedělo. Troufnu si říci, že kdybych viděl původní snímek , tak jako u většiny těchto "remaků natočíme to znova a hezčeji" bych byl určitě kritičtější co se týče hodnocení. ()

fořtajs

Na to, jak o tom před premiérou všichni básnili, slabota a jsem neskutečně rád, že jsem to v kině už nestihnul - to by to bylo možná jen za 2*... ()

montel

Mari tráví prázdniny se svými rodiči na venkovském sídle uprostřed lesů. Jednoho dne jede Mari navštívit kamarádku Paige. Obě dívky ale přepadne banda násilníků, v čele s uprchlým trestancem Krugem. Paige zabijí a Mari brutálně znásilní. Poté se ukryjí před bouřkou právě v domě Mariiných rodičů. Jakmile rodiče zjistí, s kým mají tu čest, začíná boj o přežití...Napínavý hororový thriller s brutálními scénami. Docela se to povedlo.75% ()

morbido

Výborne!Tak toto mna potešilo.Nečakal som v podstate nič ale výsledok ma prekvapil.Nevidel som originál ale určite si ho zoženiem.Koniec je proste geniálny a všeobecne scény s likvidovaním psychopatov vo mne vyvolali nával radosti :D nebol v podstate ani jeden moment kedy by som chcel pretáčať alebo vypnúť....u mna zaslúžených 80%. ()

lemings1

Na film so strašne úbohým námetom a zápletkou to nakoniec neskončilo až tak zle. Bolo to napínavé počas celého filmu, herecké výkony boli slušné. Ale na horor to nebolo až také strašné ako by sa mohlo čakať. - takže si zaslúži štandardných 50-55% ()

Neel

Žádné extrémní potoky krve, které se už bohužel v tomto žánru stávají nudným stereotypem. Minimální množství mrtvých... Pubescentní mládež se tam také nevyskytuje v hlavní roli. Takové vraždění z opačné strany barikády, kdy jsou těmi vrahy "ti hodní" a to, běsnící pomstychtiví rodiče... Jen některé ty scény by se daly výrazně zkrátit... ()

Horácius

Budiž varováním, ty dvě ...píp... dostaly jen to, o co si koledovaly. Nicméně taťka s mamkou neměli chybu. Soudím dle komentářů, že někteří zřejmě opětovně nepochopili, na jaký film a proč vlastně koukají. Tak alespoň 70%. ()

Snakefinger

Ale jo. Docela pohodová podíváná zasazená do pěkné přírodní kulisy. Všeobecně jsem tímto filmem příjemně překvapen, není to žádný béčkový film ale řemeslně dobře odvedená práce. Určitě patří k tomu lepšímu, co se za poslední dobu v tomto žánru objevilo. ()

mimuzik

Druh thrilleru, který já můžu - dusná psycho atmosféra a málo krve. Film mě udržel po celý děj v napětí a nechápu některé zdejší komentáře, že cca. hodinu se nic neděje. Dokonce mi nijak nevadila stopáž filmu, mě osobně to docela uteklo. Celkově se jedná o dosti zdařilý thriller, který doporučím jen otrlejším divákům. ()

petrastrela

Žádná sláva. Asi jsem čekala, navzdory superlativům od známých, více. Zpočátku (naštěstí pak pro to nebyl prostor) mi hodně vadily ala sexy záběry, zřejmě za účelem diváka přesvědčit, jak jsou dívky přitažlivé a sexy, na mě to však působilo velmi lacině. Celkově mdlé, bez nápadu a herecky nedobré, s občasnou dobrou scénou. Normální průměrný triller. Slabé tři * . ()

joslin246

Nesrovnávám tento snímek s ničím. Sedla jsem si v kině, čekala nepřipravená na děj a pak na konci vycházela z kina s očima na vrh hlavy. Nemůžu si pomoct, ale i když už je to pár měsíců zpátky, co jsem v kinosále seděla, doteď si na hlavní hrdinku bojující o poslední jiskru života vzpomenu. Myslím si, že je to byl pro mě dobrej zážitek. P. S: tohle bych pouštěla některým milým mladým slečinkám preventivně. ()