Reklama

Reklama

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část

  • USA The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (více)
Trailer 4
USA / Německo, 2015, 137 min

V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než ten s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her. (Forum Film CZ)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

MikyAff

Myslíš že vyvázne? No když myslíš.... B)

 

Ale vážně, Když o Katniss usilují 2 vlci najednou.. jeden bude muset z kola ven. 

Podle mě to bude, ten co umí předstírat větev... :D

Knihu jsem nečetl, o to si můžu dovolit dedukovat dopředu. :)

na příspěvěk reagoval beba789

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

MikyAff

Nikdo nikam nikoho nestahuje... jen se po někom sápu... :D

Ale jinak máš pravdu, ty mutanti se povedli... hlavně to že nemají žádné oči. :)

Tak nějak asi měli vypadat krtci z F4:2 kterého se naštěstí už nedočkáme... :D 

na příspěvěk reagoval MikyAff

MikyAff

MikyAff (hodnocení, recenze)

Viscovim

Neuvěřitelný, pouhý trailer a mám z toho už husí kůži. Navíc ve chvíli, kdy Finnick říká "Ladies and gentelman, Welcome to 76 Hunger Games." trošku měknu a pískání reprozdrozda mi vždycky nakonec nejvíc odrovná. Mutanti navíc vypadají, jak jsem si je představovala, tak je to skvělý. 
Spoiler - Jen mi hrozně napjala scéna někdy v 1:16, kdy mutant stahuje Finnicka. Jestli to ve filmu dopadne jako v knížce, bude v kinosále ode mě hotová potopa. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

belien

No právě... říkal jsem si že už to nebude ono, že to bude jen válka a vida jak se jim to tam podařilo pěkně propašovat. 

Když už nic, lepší než druhý díl to bude rozhodně. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

belien

Ako HP7...a Rozbřesk-PII.. :D

Ano, vypadá to na velmy dobré epické finále do kterého dokonce propašovali i ty zkoušky o přežití. :)

na příspěvěk reagoval belien

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Joe123

Bubu mlhu a nadržený šimpanze nepočítám. Dobrmany na steroidech... taky moc né, pač tam byli jen k jednomu účelu. Tady to konečně vypadá na pořádný odvaz a především přímou konfrontaci.. tedy boj/souboj. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Tak tohle bude masáž... přidat tam i mutanty.... no sakra! Kde to všechno bylo ty 2,5 dílu předtím! :D

na příspěvěk reagoval Joe123

VeronikaNR

VeronikaNR (hodnocení, recenze)

SPOILER: Myslím, že prežitie Finnicka by dej nejako zásadne neovplyvnilo, avšak Prim zomrieť musí, to je jasné :-). Čo mňa zamrzelo na traileroch je to, že som čakala, že Katniss bude pri tej záverečnej poprave zjazvená od ohňa a ono nič :-(

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

Jacinda

SPOILER: oni ji nevysvobodili... prostě jen na konci, když měli tu poradu před popravou Snowa tam byla jen zmínka že tam Cetkie je taky a že vypadá hrozně jak ji věznili.... toť vše ;)

Jacinda

Jacinda (hodnocení, recenze)

tím přežtím bych si tak jistá nebyla. ale je to už delší dobu co jsem to četla, mohla jsem její vysvobození přehlédnout,

qnuxik - ano to je celkem klasická varianta. ale taktéž v jedničce byla hromada krve a víme jak dopadla jednička s krví a roztřesenou kamerou.

no nechme se překvapit

na příspěvěk reagoval beba789, j.linhi

JP84

JP84 (hodnocení, recenze)

Jacinda

Už je to přes tři roky co jsem to četl, ale jestli si to dobře pamatuju, tak Cetkie přežila i v knize.

na příspěvěk reagoval j.linhi

Qnuxik

Qnuxik (hodnocení, recenze)

Jacinda

Je asi jasný že Finnicka i Prim nechají umřít, protože to znamená důežitej zvrat pro děj. Zatímco Cetkie nechali filmaři naživu naschvál, protože přípravný tým (Flavius, Vennia a Octavia) nebyl nikdy zapojenej nijak zvášť do děje. Sice je filmu zobrazenej byl, ale nikdy nehrál velkou roli ani na příběhu, ani na celkovym výsledku.

Jinak to v tom kanále bylo přesně to, co bylo popsáno v knize - ještěří mutové..

Související novinky

Filmový BioShock našel režiséra

Filmový BioShock našel režiséra

26.08.2022

Netflix, BioShock a režisér Já, legenda nebo Hunger Games. Tak přesně tahle kombinace teď má fanoušky dnes již kultovní herní série přimět k tomu, aby se začali mírně těšit na filmovou adaptaci.… (více)

Hunger Games dostanou prequel

Hunger Games dostanou prequel

17.06.2019

Spisovatelka Suzanne Collins oznámila na květen roku 2020 zatím nepojmenovaný knižní prequel Hunger Games a filmová adaptace na sebe nejspíš nenechá dlouho čekat. O právech na zfilmování knihy… (více)

Spider-Man a čtení myšlenek

Spider-Man a čtení myšlenek

01.12.2016

Hunger Games skončily, Divergence se přesouvá do televize a Labyrint má před sebou poslední díl. Hollywood tak hledá další velkou "náctiletou" ságu a je slušná šance, že jí nastartuje Hlas nože.… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Tak který bude nakonec nejlepší film roku 2015? Revenant: Zmrtvýchvstání nebo Osm hrozných? Nebo ani jeden z nich a do čela žebříčku nej celovečerních filmů roku 2015 se u nás probojují nové Star… (více)

Reklama

Reklama