Reklama

Reklama

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část

  • USA The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (více)
Trailer 3
USA / Německo, 2015, 137 min

V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než ten s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her. (Forum Film CZ)

(více)

Diskuze

fiLLthe3DD

fiLLthe3DD (hodnocení, recenze)

j.linhi

Možná proto, že si dotyční o sobě myslí že nejsou líní a nemají problém se čtením... Bohužel si tihle lidé neuvědomují že jsou tu i ti, kteří špatně vidí (já osobně musím například koukat na filmy na pc ze zhruba 30 cm vzdálenosti a na tabletu z 5-7 cm, jinak už blbě rozeznávám výrazy v obličeji atd)... Jinak ale bych byl ale pro zavedení rychlodabingu, je lepší :-)

na příspěvěk reagoval j.linhi

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

stejně by mě zajímalo proč, když se někdo někde baví o dabingu, musí vždycky přijít někdo kdo si nemůže pomoct a prohlasí že dabing je na hovno a že by mělo bejt všechno s titulkama.... proč tohle nefunguje opačně, proč to prostě ty lidi nemužou nechat bejt a když je dabing nezíjmá, nevyjadřovat se...

na příspěvěk reagoval fiLLthe3DD

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

j.linhi

Já teda dabing jsem HG zaregistrovala prvně relativně nedávno.. asi před půl rokem? Když šel první film na Nově a působilo to jako strašná parodie :D Třeba jako kdybych koukala na Pár Pařmenů :D

na příspěvěk reagoval j.linhi

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Vxxx

Jenže ten člověk co je časuje asi předtím dělal ve fastfoodu... :D

Neříkám že všichni, ale někdy se stane že se spíš soustředím na děj víc než na monology. 

Na druhou stranu v případě příběhu, co jsem slyšel, Můžeme v klidu vypnout mozek. :)

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

Prometheus69

:-O :-O k dabing/originální znění se už ani vyjadřovat nebudu, ale vždy mě fascinuje, jak je možné že když lidi koukají na film s titulky, tak nestíhají koukat na film? Vždyť ty titulky jsou V TOM filmu... A jsou dělané tak, aby člověk přečetl krátký překlad a mohl se věnovat scéně, která zrovna ve filmu probíhá... :-O

na příspěvěk reagoval Spiker01, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

fiLLthe3DD

Však na to moc dětí asi nepůjde... a dospělí umí přece číst. 

V případě SW sice lidi číst umí... ale všichni budou raději sledovat co se děje na plátně a né pod ním... :D

na příspěvěk reagoval Vxxx

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

j.linhi

Logicky... takže tak už v polovině na začátku února... :D

To by mě zajímalo jak to může uniknout na net... když musí udělat ten dabing.

Druhý den náhle zmizí za podivných nevysvětlitelných okolností jedna kopie? ;)

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

Prometheus69

na DVD to vyjde koncem března, první dabovaný ripy budou tak během prvních 14 dnů březnu, většinou kolem tejdne před oficiálním vydání DVD ;)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Bože to vypadá skoro stejně ta kresba a pěkně šílený, no tak to děkuju mockrát... :D

Se těším až vyjde FT:Prequel a XRaven anime.. :)

Už jsem se lekl že mi budeš cpát ještě trapnější One piece... to mě přestalo bavit už po Alabastře. :)

Související novinky

Filmový BioShock našel režiséra

Filmový BioShock našel režiséra

26.08.2022

Netflix, BioShock a režisér Já, legenda nebo Hunger Games. Tak přesně tahle kombinace teď má fanoušky dnes již kultovní herní série přimět k tomu, aby se začali mírně těšit na filmovou adaptaci.… (více)

Hunger Games dostanou prequel

Hunger Games dostanou prequel

17.06.2019

Spisovatelka Suzanne Collins oznámila na květen roku 2020 zatím nepojmenovaný knižní prequel Hunger Games a filmová adaptace na sebe nejspíš nenechá dlouho čekat. O právech na zfilmování knihy… (více)

Spider-Man a čtení myšlenek

Spider-Man a čtení myšlenek

01.12.2016

Hunger Games skončily, Divergence se přesouvá do televize a Labyrint má před sebou poslední díl. Hollywood tak hledá další velkou "náctiletou" ságu a je slušná šance, že jí nastartuje Hlas nože.… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Tak který bude nakonec nejlepší film roku 2015? Revenant: Zmrtvýchvstání nebo Osm hrozných? Nebo ani jeden z nich a do čela žebříčku nej celovečerních filmů roku 2015 se u nás probojují nové Star… (více)

Reklama

Reklama