Reklama

Reklama

Rychle a zběsile 7

  • USA Furious 7 (více)
Trailer 1

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

(více)

Diskuze

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Mně přišly v pohodě. Osobně bych nepoznal rozdíl mezi Wanem a Linem. Akce je fakt hodně a je myslím docela intenzivní a přehledně natočená. Ty akční scény jsou docela megalomanský. V tom není nejmenší problém.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Ako by si ohodnotil prehladnost akcnych scen? Niekde tvrdia, ze su prehladne a v inych recenziach tvrdia, ze je neprehladnejsia ako v minulych dieloch.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Aha. No tak to nevím. Já mám práh odolnosti vůči kokotinám díky béčkovým filmům dost vysoko a tady jsem několikrát kroutil hlavou. Ta akce je fakt skvělá a je jí hodně, ale ten zbytek je ultradebilní. A to i v porovnáním s předchozími díly. Ty byly over the top, ale v pohodě. Na tohle budeš čumět s otevřenou pusou:))

na příspěvěk reagoval Lacike

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Jen pro představu, pokud ti v Die Hard 5 vadila scéna, kdy Willis a Courtney vyskaskujou před vrtulníkem z okna, aniž by věděli, co je za ním, tak tady je podobných scén hned několik.

na příspěvěk reagoval Lacike

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

No ty píčo! Včera jsem na tom byl. Akce famózní, bavil jsem se, ale ten příběh je neuvěřitelná kokotina. Dialogy jako z Růžovky. Je vtipný, že filmy jako Torque tu mají 40% a tohle 80%.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Vilain21

To bylo mířeno na jednu konkrétní osobu, která má vždycky potřebu reagovat na cokoliv co napíšu. Uvidíme jestli zabere i tentokrát.

na příspěvěk reagoval Lacike

Baik

Baik (hodnocení, recenze)

Vilain21 , Wacoslav1

tak ona je v planu 8,9,10 chteji to udelat jako trilogii mluvil o tom Vin Naftak ale uz je to delší dobu, to ze jedna postava film nedela..Ok..vydelava jim to peníze ...OK...Ale podle me by se mohli vrátit ke korenum kde zacinal  první dil osobne mam nejradši:

1.dil:uplne něco novyho
3.narozdil od předchozích dvou filmu něco jineho
5.podle me jeden z nejlepších v tyhle serii proste akce ne zas tolik prepalenych akci (ano vest trezor zahaknutej za dvouma Dodgema mam dojem není moc realny ale co uz)+nastup Hoobse

7.dil narozdil od 6dilu kde jsem se i nachytal ze se nudim :D jsem se u tohodle filmu nenudil par vtipných kecu ala Roman:Ja jsem tu ted sef ne ty stim se proste musíš narodit :D - kdo vi tak vi je to u toho stolu kde planuji jak se dostat na ty hory :D

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jedna postava sérii nedělá. I když osobně bych už taky dál nepokračoval. Ne kvůli PW (každej je nahraditelnej) ale kvůli tomu, že už ta série podle mě nemá dál co nabídnout. Je to dokola furt to samý, divím se, že to nikdo nevidíte a doufám, že mě zase patřičně ukamenujete...

na příspěvěk reagoval Vilain21, Baik, Lacike, Martin741

Vilain21

Vilain21 (hodnocení, recenze)

Baik

To ja bych byl tez proto aby uz zadny dil netocili.Ale myslim si ze tam bude hrat Cody Walker a pripoji se k parte a pojede se dal. Pac kdyz to vemes tak to vydelava velek prachy a oni si je nenechaji utect mezi prstama a budou tocit dal dokud se jim to bude vyplacet. A dokonce jsem se docetl ze to maji naplanovany az do desateho dilu.  Kazdopadne osmicka bude pac herci maji podepsany uz smlouvy.

na příspěvěk reagoval Baik

Baik

Baik (hodnocení, recenze)

Vilain21

ja ti nevim osobne bych uz další netocil....mozna tak třeba kdyby natocili v 8dile kterej by se odehraval napr. po 15letech a jezdil by tam synek p. Walkera jinak nevim...

na příspěvěk reagoval Vilain21

Vilain21

Vilain21 (hodnocení, recenze)

Baik

to mas recht vsak u te pisne jsme mel husi kuzi.... Fakt skoda ho R.I.P Walker budes nam v tom dalsim filmu chybet.

na příspěvěk reagoval Baik

Baik

Baik (hodnocení, recenze)

Mno film jsem shlednul a uprimne po prepalenych scénách ze 6 (200km runway apod.) jsem cekal další prepaleny sceny takze me to nevadilo. Na ten film jsem sel z několika duvodu

 

1.sleduju tuto serii odzacatku

2.fanda rychlejch aut který vlastnit az na par kousku který bych mohl nebudu

3.zajimalo me obsazeni bratru Walkerových

 

Ikdyz to ma 140min tak se nudit nebudete. jen me nastvalo par věci a to ze jsem cekal ze parta z Tokia bude kompletni a bude hrat vetsi roli v tomto filmu..bohužel 5minutovy rozhovor s L. Blackem a cus..A za další lidi kteří (s tim moc nepocitam ale muze se to stat) nevedeli co se stalo s Paulem tak si ani moc nevsimnou ze v nekterych zaberech to není paul ale jeho bratr s dodelanym obličejem..je to hlavne videt v zaberech kde parta stoji nad mestem a rukuji co a jak dal. Vsichni mluvej jen Paul ma takovej hodne blbej vyraz a hlavne na konci je to poznat kde spolu s Vinem jedou po silnici a tam ma celkem hodne blbe vykuleny oci :D....Ale tzv. rozlouceni s p. Walkerem bylo bravurni a muzu klidne rict a nestydim se za to trochu mi ukapla slza třeba uz jen kvůli tomu ze to sleduju od zacatku a s Vinem hrali neuvěřitelnou dvojku proste mi tam pasoval. Uprimne me zajima kdy/co/o cem budou další dily....davam tomu 85%


na youtubu uz je zaver filmu natocen z kina tak kdyby byl někdo zvedavej :P :

https://www.youtube.com/watch?v=7F-hI2lGR-I

Uživatel Baik smazal svůj příspěvek.

Související novinky

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Sérii Rychle a zběsile není teasování velkých záporáků ke konci filmů nijak cizí. Šestý díl měl jako hlavního antagonistu Owena Shawa (Luke Evans), na konci filmu se ale představil jeho bratr Deckard… (více)

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)

Reklama

Reklama