Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

doogiemus

Akčne to bolo skutočne fajn, aj keď niektoré veci boli až veľmi pritiahnuté za vlasy. A trochu ma hnevala tá snaha naplniť to nejakým pátosom o rodine. A dorazila ma scéna, kde sa hlavný hrdina odhodláva k pomste a pritom sa prežehnáva. Parádne imidžové kresťanstvo. No ale to chce holywood. Uff. Akcia fajn, inak nič moc. ()

matej.perun

1* navyse je za dojimavu rozlucku s PW v zavere filmu, Kurta Rusella a nemocnincne intro. Zvysok je sama voda, videna uz par krat inde, v samotnej serii ani nehovoriac. No ani neskusajte pozastavovat sa nad logickou stavbou celej zapletky (nahaname superprogram, pomocou ktoreho najdeme Jasona Stathama, pricom samotny Statham sa nam v jednom kuse promenaduje pred ocami, LOL ). Je vsak az sokujuce sledovat posun akym si presla tato seria od filmu o vytuningovanych karach v uliciach LA az po bezmala spionsky megaakcny spektakl. Akurat ten Diesel ma s tym jeho alpha-macho-meganasranym vyrazom a kecami o rodine uz zacina dost nudit. Kedze vsetci vieme, ze najvacsi badmotherfucker je THE ROCK s rotacakom ;) ()

stalkicz

Zklamání roku. Nečekal jsem mnoho, ale doufal jsem alespoň v to, že pokud vypnu mozek tak si užiju kvalitní zábavu. Bohužel výsledný produkt je taková slátanina, že by nepomohlo ani kdybych si mozek z hlavy vystřelil. Ve filmu je obrovské množství WTF momentů, které nejenom že nejsou uvěřitelné, ale nejsou ani zábavné ani akceptovatelné v rámci žánru. Doufám, že James Wan se vrátí k točení toho co mu lepe jde (nebo má vetší možnost výsledek ovlivnit) ()

BeeKay

Bud to uz starnem a viem si predstavit lepsie stravene 2 hodiny v zivote ako kukat na jednoduchy a este raz jednoduchy akcny film urobeny ako cez kopirak. Alebo uz starnem a to ze mi niekdo ukaze rychle auta a dievcata v plavkach v rychlych zaberoch snaziacich sa mi privodit epilepticky zachvat uz vo mne nevyvolava tie iste pocity ako ked som mal 15. Alebo je to len to ze ze film bol velmi umelo&beznapadito a prefabrikovane vystavany, odtazity a bezpocitovy, jednoducho slaby. Myslim ze to bude kombinacia vsetkych 3 uvedenych faktorov. Dohovoril som. ()

vladi3

Ak scena, kde padaju auta z lietadla z vysky x tisic metrov a este aj s beziacim motorom, ta najmenej prehnana, tak je asi nieco zle.... ani sympaticky/rozluckovy zaver to z biedy nevytrhne.... ()

8SCARFace8

Prečo by sa niekto sťažoval na nereálnosť a celkovú do absurdností dotiahnutú prehnanosť ? Čo iné sa dá predsa čakať od tejto série ? A presne to čo som očakával, som aj dostal. Nadupanú akciu, akciu a hlavne akciu, ktorá ani na moment nepoľavila a pohlcuje všetky zmysli. Niečo také sa naposledy podarilo jedine predošlému dielu. A pred ním tomu dielu predtým a jediné čo môže tento diel znovu prekonať, je diel ďalší ktorý už teraz netrpezlivo očakávam. ()

MecHook

* za pěkná auta * za akční scény * za nápady (viz proskočení budov autem) Herecké výkony 0, scénář 0, taková Kriminálka Rychle a zběsile ()

Dr.SMoG

Ronda Rousey se tváří jako prdel (10 filmů jeden výraz), Vin Diesel zvedá auta, a Jason Statham se umí teleportovat.... to byla ale sračka ()

luco323

Čo sľuboval trailer sme aj dostali....ale nič naviac, ani štipku. Pre mňa je Furious 7 po skvelej 5-ke a vcelku vydarenej 6-tke veľké sklamanie....akčné scény boli vždy pritiahnuté za vlasy ale aj tu existujú mantineli, kedy to už prestáva byť akčný trhák ale rozprávka. A presne to sa stalo vo Furious 7, už sa nie je kde posunúť vpred. Takýmto štýlom budú vo Furious 8 jazdiť na jednorožcoch. ()

RoyBatty444

Autá dobré aj starý známi sa ukázali a zažiarili. Akcia dobrá a prehľadná ako na kolesách tak päsťami. Nasadili aj výučnú latku naučili nás resuscitovať a nie je núdza o slávne výroky a myšlienky ako ˝nemôžeš újsť minulosti˝. Prekvapil K.Russell starý drsňák jeden so slnečnými okuliarmy s nočným videním. Ale je tu veľké ALE: Prehnané stunty po stovke pod 5 sekúnd sa za letu sa chytím spoilera nad priepasťou (na budúce si už naozaj môžu zobrať lietadlá), štandardne patetické do mrku kosti ˝ja nemám priateľov ja mám rodinu˝, pomenovanie ´jednoduchý dej a dialógy´ je až poklonou. Korunu tomu nasadzuje ˝dynamiťák˝ Statham. Aj keď som mu toho nekompromisného zabijáka skoro uveril, ale to on hrá skoro v každom filme. ()

jakup57 odpad!

Nuž, ako pri šestke, tak aj pri sedmičke. Veselý odpadík :) , nuda od začiatku do konca, nekonečne plytké, otrepané a ohrané. ()

intheend

3 hvězdy za film. Obě hvězdy dolů za nezvládnutý a nevěrohodný trikový scény. Jedna hvězda navíc za krásný rozloučení se s Paulem. ()

Mark1983

Sedmička je podle mého názoru,i když akce předešlým dílům nechyběla,nejakčnější. Možná asi proto,že jsem jí viděl poprvé,tak uvidím,jak se na to budu dívat příště. ()

Jartian odpad!

Walkera meli uplne vystrihnout , protoze takhle jde naprosto zretelne videt, ze sceny jsou splacany. Navic a to povazuju za naprostou katastrofu, jsou dialoalogy, dej, kamera... sakra film sem musel v pulce vypnout.. mozek hlasil erase a dal uz neslo pokracovat. Film pro 15lety panice PS: chudaci auta. Automobilky by meli rezisera zazalovat ()

Suchoš

Jeden z nejšílenějších filmů co jsem kdy viděl. U megalomanských akčních scén musí člověk úplně vypnout mozek a jen koukat s otevřenou pusou jakou další šílenost si zase tvůrci vymysleli. Na můj vkus to je už moc přehnané. ()

J.Gotti

WTF?... Film , který se nedá srovnat s původním Rychle a zběsile. Vůbec mě to nebavilo. Co 3 minuty akční scéna. Proč to nepojmenovat Rambo, Expendables??? Ještě Chuck Norris a je to hotovo! SCI-FI! Hnus! Pěkné holky, kde? Rychle a zběsile, kde? Hudba, kde? BLU-RAY si fakt nekoupím! ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)