Série(2) / Epizody(16)

Bývalá rytířka Jedi Ahsoka Tano zjišťuje, že zranitelné galaxii hrozí nové nebezpečí. (Disney+)

ondravzi

No, tenhle seriál není vůbec štatný, už v prvním díle máme zajímavou bitku. Dle mého názoru je tenhle seriál lepší než Starwars 8 a 9, ano má taky mouchy, třeba, že světelné meče nejsou tak nebezpečné, že když někoho probodnou, tak v dalším díle jsou full health, ale jinak dává smysl se na to podívat. Skoro stejné jako staré Starwars, jestli mohu citovat dO_od-a, protože s ním souhlasím. ()

Mart4s

Jako velký fanoušek Star Wars se vždy rád vrátím do předaleké Galaxie (bohužel bez VIII a IX dílu) a vidět Ahsoku v hrané podobě jsem si nemohl nechat ujít. Jde o úchvatné dílo, které navazuje na předchozí animované seriály, ale co především, dává velkou poctu původním filmům. Každý si dozajista najde svojí scénu, která je nádhernou kopií svého slavnějšího bratra a zas si připadá jako malý kluk, koukající na Star Wars po milionté. Ačkoliv né každý seriál z této frančízi se dá považovat za mistrovský kousek, ale jakoukoliv snahu vrátit na plátno obrazovek nové příběhy, oblíbené či nové postavy si cením. Mě osobně je takovéto rozšíření universa, co se týče kvality příběhů či motivací postav, mnohem příjemnější, než již vše zmiňované filmy. Proto mě maličko mrzí, že spousta lidí kouká spíše po chybách, které následně veřejně kritizuje. Za mě takto měli vypadat filmy ,,3 fáze" a já doufám, že seriál bude pokračovat minimálně ještě jednou sérií. ()

rjh

Hrané pokračování animovaných Star Wars Rebels. Měl jsem je celkem rád. Víc než hlavní příběh mě ale bavily samostatné epizody. Nebyl jsem si proto už moc jistý, jak Rebels skončili. Ahsoka na ně přímo navazuje. Pro lidi neznalé původního seriálu to může být ještě víc matoucí. Zpracování je dobré, i když základní zápletka je trochu křečovitá. Na druhou stranu oceňuji přítomnost admirála Thrawna z knižní série Timothyho Zahna. Chtělo by to ještě Maru Jade. Poslední dvě epizody jsou bohužel špatně napsané. ()

corrimson

Vizuál super, efekty, muzika super, příběh slabý, na konci lízající hladinu odpadu. To psali profesionálové? Tolik logických chyb a rozporů v tom, jak se postavy vyjadřují a jak se potom chovají. Nekonzistentní skill postav podle toho, jak se to zrovna hodí pro příběh. A to vše proč? To vlastně člověk na konci nezjistí, protože to vlastně konec ani nemá. Tak snad to aspoň diznymu pomůže prodat pár hraček se SW tematikou. Škoda. ()

David.Smrcek

Popravdě - jen za herce bych ubral hvězdičku. Krom Baylana Skolla a Thrawna je to tragédie nad tragédii. Rosario Dawson se mi coby herečka nelíbila už coby vedlejší role v Marvel seriálech. Měl jsem tak obavy, jestli hlavní roli v seriálu utáhne. Neutáhne. A k tomu Mary Elizabeth Winstead, která v roli Hery působí extrémně toporně. Příběh mi připadá průměrný, stavěný tak, aby hlavně byl co největším dárkem pro fanoušky Rebels... Vizuálně je to sice fajn, ale jen do té doby, než nedojde na souboje. Bylo to poprvé, co jsem se nudil o lightsaber duelů. Míň duše se do nich snad ani dát nedá.  No, prostě - řekl bych, že to byl dost průměr. Dalo se na to dívat? Ano. Podíval bych se znovu? Ne. Lepší než Obi-Wan, ale to je teda hodně low bar. Andorovi to nešahá ani na paty. ()

lukas.7

Ahsoka Tano - veľmi podarený seriál zo sveta Star Wars po pravde ma seriál veľmi prekvapil od 1 epizódy až po poslednú každá epizóda mala čo ponúknuť ... Herecké obsadenie je slušne a zaujme čo som veľmi rad efekty a príbeh to je gro tohto seriálu a to sa tak isto podarilo .. Moje tajne zalanie je ako sa v 2 sérii Mandaloriana stretli Mandalorian a Ashoka prial by som si to zopakovať aby sa tieto dva seriály občas stretávali a nadviazali na seba // The mandalorian seria 2 epizóda 13 ( jedi ) // Seriál vtiahne diváka a ukáže čo nasledovalo po Clone Wars s Anakinom a ako učnica zistila že Anakin prechádza na temnu stranu a opustila ho .. Bol som rad keď som zbadal Hayden Christensena naspäť vo svojej role bolo vidno že si to naozaj užíval a oživil Anakin vs Lorda Vadera ..Musím ale povedať ze je mi ľúto herca Raya Stevensona RIP som zvedavý ci ho vyradia alebo nadviažu podobnou postavou myslím si že by mala jeho postava pokračovať  v seriáli a zohrať podstatnú úlohu .. Zapáčil sa mi tento seriál povedal by som podobne oko mandalorian a tajne dúfam ze sa seriáli budú časom prelínať a dočkáme sa spoločného účinkovania v nejakej epizóde bolo by to fajn ... Moje hodnotenie prvej serie - 7.5/10 ()

caesar_sauce

V půli serie hodnoceno s bídou slabší 3 _ Pak to dostane parádní grády _ Jako jsou tam furt wtf scény a infantilní momenty a patosu tuna, ale upřímně _ Kdybych tohle viděl, když mi bylo 10, posral bych se štěstím _ A že jsem se u toho cítil, jako že mi je znova 10? _ Kudos ()

SoulAsAGem

Pro mě neskutečné zklamání, troufám si tvrdit, že Obi Wan Kenobi byl lepší. Ahsoka má snad jen vizuál jako jediné plus. Pro mě neshlédnutelná a nesplinilá má očekávání, ktérá u SW mám. Příběh, děj, postavy - nuda. Bojové scény to byl snad žert, hlavně nesympaticka postava Sabine, to byla jedna velká parodie. Z osmi epizod byly 2 fajn. Teď zrovna sjíždím všechny staré SW od začátku, abych si spravila chuť… ()

Lil´fox

Strašná nuda a samozřejmě i splněna gender norma... Vyrůstal jsem na starých Star Wars, ale tyhle nové doplňující série si už nechám ujít. ()

baronGrga

Po nové naději v podobě Andora se mi chtělo věřit, že v Disneym konečně pochopili, že donekonečna paběrkovat v původní trilogii není cesta, a že dokonce i bez záplavy roztomilosti lze udělat skvělý hvězdný příběh, který dokáže nadchnout. Bohužel jestli se mi něčeho nepodařilo za celých osm dílů Ahsoky dosáhnout, pak je to právě nadšení. Ocenit se dá určitě netradiční poměr ženských a mužských postav, za pochvalu stojí i vypiplané počítačové kulisy a kvóty na roztomilost tu naštěstí byly nastaveny tak nízko, že stačilo narvat na začátek placatou kočku a želví ekvivalent ewoků na konec, tím ale výčet toho dobrého končí. Ahsoka je složena z úmorně zdlouhavých záběrů, v nichž se hlavní hrdinové beze slov a bez pointy potloukají po pěkných scenériích a marně hledají něco, čemu by se dalo říkat dobrý příběh. Dokoukat všech osm dílů se mi podařilo snad jen s pomocí Síly a Ahsoku s lítostí řadím mezi to nejnudnější, co zatím v rámci Star Wars seriálů vzniklo. 30 % ()

SalvorHardin

1 hviezda za Raya Stevensona, ktory bol najlepsou castou celej serie, ktora napokon ale neviedla nikam. Thrawn napriek tomu, ze by mal byt genialnym admiralom Imperia, sa ukazal byt ako celkom nelogicky a napokon nezaujimavy zloduch. Mohlo to byt dobre, naozaj mohlo, ale to by scenar nemohli pisat 3-rocne deti. ()

Drslw

Nudné a pomalé postavy, nudný a pomalý dej, nudné a pomalé súboje. Hlavne že sú to všetko ženy. Star Wars odnož pre feministky, a teda nie pre mňa. ()

Lukinsons-

Boring af. Klasicky nezajímavý a plochý postavy a k tomu nudný příběh, opakující se SW klišé s novou tajemnou hrozbou... ()

Leptictidium

Normálně bych jásal radostí z kvalit nové Ahsoky, ale vzhledem k událostem to neudělám. Seriál mega kvalitní, atmosféra/postavy/prostředí k tomu nemám jedinou výtku (upřímně při závěrečných titulcích u každé epizody jsem trchu zadržoval slzu z dojetí). Ale trochu cítím, že se SW opět dostaly do tzv. „Dějové pasti“ jako po epizodě VIII: The Last Jedi (kdy je samotné dílo výborné, ale nedovedu si představit, kde dějově navázat). To ovšem není vůbec nic vzhledem k tomu nejhoršímu problému. Je to opravdu k pláči, když odejde zrovna ten nejcharismatičnější, nejsympatičtější a vlastně i nejtalentovanější herec, který by měl velkou budoucnost v budoucích SW-projektech 😭. Přeobsazení postavy se zřejmě v budoucnu stane, to už ale podle mě nebude ono. Zvěsti o tom, že by Baylana mohl hrát Sean Bean (Boromir) sice zní už o něco lépe, ale zase to srovnání Bean/Stevenson, kde za hercem stál celý fandom, tak mě ještě více děsí, jak bude přeobsazení přijato. Jinak se jedná o další fantastický počin v galaxii (nebo dvou galaxiích 😊?) Star Wars a vysněná 5. série Rebels jako kdyby se stala. 10/10 Nejlepší epizoda – Fallen Jedi, Nejlepší postavy – BAYLAN SKOLL, THRAWN, SHIN HATI. ()

Petak3

No, velmi rozporuplné, většina seriálu je někde na 30%. Extrémně hloupá a nesympatická Sabine, Hera je taky příšerně tupá, až to bolí a ass to fakt nezachrání.  Samotná Ashoka ok, ikdyž ta z CW byla stejně lepší.  Milion % za díl s Haydenem, flashbacky z CW byly něco tak epickýho co jsem dlouho neviděl v žádný seriálu. Dobrej byl nástup Trawna. Finále absolutní odpad, Trawn ultra hloupej, vše nesmyslné a tupé a většina obsahu dílů jen nudnej balast proloženej nějakou totální blbostí. Nejlepší určitě díl s Haydenem, pak ten díl kde fightií Ashoka proti Baylanovi  u toho portálu a pak ten kde nastoupí Trawn. Celkově extrémně nevyrovnaný. 50%  Nebejt dílu s Haydenem je to tak na 1 hvězdu, takže ještě jednou díky za něj. ()

Flashback

Mizerné herecké výkony, špatně napsané a často protivné "silné ženské charaktery", hodně špatné akční/soubojové scény a směšně laciné CGI. Jen další z řady Star Wars woke odpadu který na nás dál Disney zvrací. Pro nenáročné dospívající diváky asi fajn, ale pro ostatní no-go. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023