Assassin's Creed : Lineage

všechny plakáty

UBISOFT vydal tento úvodní film ke hře Assassin's Creed 2. Jde celkem o tři krátké filmy, které zachycují příběh Giovanniho Auditora - nájemného zabijáka. Filmy se zabývají tím, co se událo ještě před začátkem hry, v níž se poté jeho syn Ezio stane hlavním hrdinou. Filmy jsou točeny mixem živé akce a CGI, což jsou scény vygenerované počítačem. (Gerret)

Dannysek4U

Na to, ze to je low budget a jeste skoro intro ke hre, to pusobi impozantnim dojmem. Jo, tohle bych chtel videt za hodne penez, s poradnejma hercema a v celovecernim vydani!!! ()

animaxis

Assassins Creed je moje nejoblíbenější hra a druhý díl je podle mého názoru ze všech nejlepší.Assassins Creed Lineage doporučuji všem fanouškům!Dobrý příběh a skvěle to do sebe zapadá.Takto bych si představoval celovečerní film. ()

tomeek

Jako skalní fanoušek AC musím chválit a chválit, atmosféra je skvělá, Florencie je tak nějak příjemně povědomá (kdo hrál, ví) a herci stejní jako ve hře (kromě Ezia, což je škoda). Jako předfilmek ke hře je to skvělé, ovšem jako samostatný film nevím nevím, ten green screen je z toho cítit hrozně moc a celé to tak nějak září :) Pokud by se v této atmosféře nesl i "pravý" AC film, nemám námitek, jen míň toho green screenu. Směle do toho. Jsem zvědavý na další Lineage. ()

bartias

Kostými a digitálně upravené prostředí středověké Itálie by šly. Příběh ale spíš kulhá. Pokus Ubisoftu potěšit fanoušky a vstoupit kromě herního i do filmového průmyslu jakž takž vyšel. Aspoň co se těch fanoušků týče. ()

Saraph

Velice parádně udělaný filmeček. Perfektní výkony i perfektní kostýmy. Rozhodně to přidalo do hry více života. ;) ()

Dado

Pokiaľ by som tento počin bral ako plnohodnotný film, išiel by som s hodnotením asi o niečo nižšie. Ako prequel k pokračovaniu vynikajúcej hry Assassin's Creed je to však skutočne vynikajúce, herci, i keď nepodali nejaké svetoborné výkony, sa aspoň vzhľadom podobajú na postavy z hier a počítačové efekty vyzerá skutočne skvele. (75%) ()

philip.j.fry

Vidět CGI středověkou Florencii,Řím či Benátky je neskutečný vizuální orgasmus a nejednou jsem vyvalil oči a řekl něco jako:,,Muhe...Ehehe Eeee...wááu!''Příběh AC2 je mi znám a tak jsem sledoval preqel který mi učaroval svojí profesijonalitou a nádherou středověkých italských měst a okolí.NNejzábavnější ale bylo sledovat intriky rodin a souboje(Zvláště (ne)závěrečný souboj je lahůdka sledovat.),,Jsem Giovanni Auditore da Firenze a jsem asasin." ()

Gerret

Skvělá práce už se nemůžu dočkat až vydají tu hru. Je to dobrý nápad vydat před hrou krátký film a nastínit tak prostředí hry. Mohli by klidně natočit i delší film. Hodnocení 95%. ()

Ravi

Je to prakticky krátký filmek, jehož děj předchází událostem hry Assassins Creed 2 a jako takový je výborný po všech stránkách. Pokud jste hru nehráli nebo ani nevíte o co jde, nemá příliš smysl na toto koukat a hned to ohodnotit. Scénář je kostrbatý a bez kontextu, herecké výkony mizerné, souboje vcelku dobré, hudba výborná - podobná jako ve hře. Existují jistě lepší herní filmečky, které fungují i samostatně, ale tento je vyloženě propojen krátkou pupeční šňůrou se hrou, takže nemá smysl ho od ní oddělovat a hodnotit samostatně. Myslím, že video funguje jako nabuzení diváka do interaktivního filmu (hry samé) skvěle. 85% = 4/5. To "desolator6": Možná kdyby sis přečetl celý ten odkazovaný článek na wiki, zjistil bys, že Asasíni byl náboženský řád o několika stupních, z nichž jen první dva (poddaný a kněz) neznamenaly někoho zabíjet, no v další literatuře se dá najít víc. Zčásti pravdu máš - historicky nepřesné, ale zas tak levé to není. V Evropě bylo toto náboženství celkem populární, zejména v italských městských státech, které dovážely z orientu nejen suroviny, ale i zvěsti o tamní kultuře a náboženstvích. Mnozí evropané pak zakládali vlastní sekty s okopírovaným kodexem. ()

KarKulA

Tak nebudu nikomu namlouvat že tento marketingový počin Ubisoftu obsahuje oskarové herecké výkony a bůhvíjakou zápletku. Nicméně jsem byla touto záležitostí příjemně překvapena. Počítačem úžasně vytvořený renesanční svět, nádherné kostými, doplňky, hudba - to všechno mě vtáhlo do Itálie 15.století, kterou jsem si těch 40 minut vážně užívala. Herci byli typově docela vhodně vybráni, takže nikterak svoji přítomností nerušili a příběh taky nijak neurážel. Každopádně jsem si u toho pořád říkala: sakra, proč někdo nenatočí z tédle doby a prostředí celovečerní film ... ()

Kangaxx

Vedel by som si predstaviť aj celovečerný film. Neuveriteľná práca kamery a skvelé efekty. Ako prequel k pripravovanej hre spĺňa svoj účel na 100 percent. ()

DeathTheKid

Jak už tady více lidí psalo, je to přeplácané počítačovou technologií. Jasně ja to chápu, má to být uvozovací "filmík" na Asassin´s Creed II, ale mohli to udělat líp. Co se týče podoby herců kontra postav z AC, tak se povedla, avšak zbytek ani náhodou nemusel být počítačový. Je to jediná velká vada, no ale ještě mi tu chybí lepší příběh, já chápu že jako "před příběh" to je možná akorát, ale nemá to ani na 3 hvězdy. ()