Zvířecí horor od známého studia Asylum. U kalifornského jezera se objevil obrovský nezničitelný krokodýl a zatápí americké armádě. Svou návštěvou ohrožuje i samotné centrum Los Angeles. (weetya)

weetya odpad!

Asylum klasika. Film se odehrává napůl v lese u jezera, kde pobíhají vojáci a napůl na nějakém vojenském velitelství, kde se dramaticky diskutuje. Občas záběrem probleskne gigantický krokodýl a schramstne někoho z přítomných. Ale opravdu jen probleskne, objevuje se bohužel sporadicky a v důležitém měřítku "kvalita animace úměrně k roku výroby" film naprosto propadá. Na konec si krokodýl vyrazí na nákup do města, kde to schytá. Neobjevují se žádné legrační scény a závěrečná likvidace potvory nebyla nic nového. Nuda. Jak se takovýhle film může zaplatit nechápu. ()

George Stobbart

Poriadne nudný animal monster horor od pochybnej spoločnosti Asylum, ktorá sa svojho počítačového mega-krokodíla však bojí poriadne ukázať a tak človek väčšinu času sleduje dementné reči akýchsi pseudovojakov a ich premúdrelých šéfíkov, pričom tu občas prebehne rozmazaný krokodíl a niekoho zahryzne, raz dokonca chytí do tlamy aj vrtuľník:-) Neskôr sa z prírody presunie do mesta, kde ho už ukazujú poriadne a aj vcelku často, škoda len, že vyzerá ako počítačom animovaná detská hračka, ktorú sa nedarí vypnúť. Ináč film nemá žiadny zmysel, či nebodaj príbeh a herci sú tiež riadne zaostalí exoti. Občas som sa však na tom celkom dobre zasmial, tak tú 1 hviezdičku krokoušovi hodím, ale keby som sa na to pozeral vážne, tak je to jednoznačná strata času. ()

drankeryth odpad!

Supercroc? Nie, superdementny film s trapnymi vojacikmi a o tom krokodilovi ani nehovorim. Ani ho moc neukazovali, len ustavicne obkecavanie vojacikov, ako ho zabit a ked uz predsa ukazali toho nasho superkrokousa, tak to bolo na zaplakanie. Kurva, ten krokodil bol pekne odolny voci strelam z helikoptery a stihaciek. Ani naznak kvapocky krvi, len sa po case zatriasol a pokracoval dalej. Rozmyslal som, co by ho tak mohlo zabit a to sa mi az dostavilo pri konci filmu, ked jeden vojacik narychlo spackal malu vybusninu a superkroka zabil. Super, len tak dalej vo vyrobe takychto prepadakov:) ()