Reklama

Reklama

Rychle a zběsile 7

  • USA Furious 7 (více)
Trailer 2

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Sylviiii

Sylviiii (hodnocení, recenze)

Lefty86

Jason byl dobrej. Kdyz se pral s Rockem tak to vypadalo docela komicky :-D. Vypadal oproti nemu jak tintitko :-).

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Tak já se přímo za fanouška série nepovažuju i když jsem žádnému dílu nedal méně než 70% tuším. Kromě Trojky tu jsem po asi 20 minutách vypnul a už se k ní nikdy nevrátil. Ale já prostě filmy kde vystupujou narvaný drsný chlapy žeru ( a to jsem heterosexuál ) The Rock sérii oživil a teď proti jemu a Dieselovi postaví jednoho z mých TOP a snad nejcharismatičtějšího akčního borce, teda současnosti určitě. Myslím že Jason se tam hodí jako hrnec na prdel víc než kdokoli jiný. Ani Arnolda, Stallona, nebo Van Damma si tam neumím představit jako záporáky. Možná je to jeho sérií Kurýr kde jde taky o káry... kdo ví. Zítra 12:40 a kolem 15:00 vás tu hned oblažím svými dojmy :-D

na příspěvěk reagoval Sylviiii

Příspěvek byl smazán administrátorem.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

To je dobrá stratégia. Keď má niečo málo akcie. Tak je to nahovo. Keď má niečo veľa akcie (John Wick, Raid 2) je to nahovno. Potom môžeš hodnotiť ako chceš bez ohľadu aký ten film je.

na příspěvěk reagoval Apolskis

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Neboj vzpoměl jsem si na to každej na Exp nedává, že nemají scénář ok nemají, ale bylo by fajn bejt fér a přiznat, že tohle taky ne. Nebudu spoilerovat a psát co mi vadilo konkretně (to bych vykecával děj) každopádně byla to přesně taková vocasárna jak jsem čekal. Mě už tahle série k srdci holt nepřiroste. Je to umělá předražená reklama na rádoby akční film. Dál to nemá cenu pitvat stejně se neshodneme...

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lefty86 , S.W.A.T

Tak hlavně, že vás to baví kluci. Já ty 3* nakonec dám, ale mám při tom skřížený prsty. Já vím, že je to přehnaný záměrně, ale všeho moc škodí. Nemluvě o tom, že scénář to snad ani nemá :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Lefty86

Tak za plnej počet je už jenom úvod Jasonem. Pokud seš fanda série, tak budeš 100% pálit ostrejma - je to trochu temnější, atmosférou a kamerou podle mě jde poznat změna režiséra (vizuál ale stejnej).

 

Dokonce se to hezky provazuje se čtyřkou - pak právě 4, 5, 6 a 7 tvoří takový hezký celek (a 5, 6 a 7 pak jednu z nejlepší akčních trilogií). A samozřejmě dojde na pomrknutí k 1, 2 a 3

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lefty86

Uživatel Sylviiii smazal svůj příspěvek.

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Tak viděno a prostě bomba - co jsem chtěl a očekával jsem dostal. Akce je přepálená stejně jako v předchozích dílech, postavy pořád v pohodě a nové postavy dostanou prostor se předvést.

 

Jason a Kurt jasně vedou, ti dva mě bavili nejvíc, fighty jsou super (možná mohli mít lepší zakončení) a vůbec nepůsobí blbě, že Paul ustojí Tony Jaa, akce přehledná. A musim říct jako někdo, kdo považoval Briana v posledních dílech za zbytečného, tak že rozlučka na konci filmu se mi líbila a možná mi bude v osmičce chybět.

 

Možná by tohle měl povinně nakoukat Michael Bay, aby se naučil jak se dělá pokračování a kvalita zůstává.

na příspěvěk reagoval Lefty86

hefoo

hefoo (hodnocení, recenze)

Krasna rozlucka. Nedal som to a rozreval som sa ako baba...velmi krasne to spravili. Som rad ze som sa zucastil predpremiery a vzdal posledny hold Paulovi, posledne zbohom, uctu a respekt. Nikdy nezabudeme na teba. A po dnesom diely viem ake bude moje prve tetovanie...

na příspěvěk reagoval Sylviiii

jiriluk

jiriluk (hodnocení, recenze)

Tož, dobre to bylo. A nejlepší, SPOILER The Rock jako Terminátor s rotacakem :) a druhy nejlepší, let mezi mrakodrapy a dekovacka Walkerovi :))

TheNine

TheNine (hodnocení, recenze)

Nezná někdo písničku, která hrála když se Vin Diesel a Statham připravovali na finální fight? 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

No taky asi zejtra nebudu řvát nadšením. Jdu taky zadarmo na CSFD projekci, odpad asi nedám, ale jinak fakt nevím. Vypadá to jako recyklovaná šestka, jenom ještě o něco přehnanější. Neuchvátilo mě to, jestli to bude z mýho pohledu stejná blbost jako šestka tak to u mě 2* jistí :-) Ale nevím nebudu ještě předbíhat. Třeba mě to překvapí a nadchne :-)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

jo to jsem se naučil u tebe. taky máš takovej svůj mantinelovej vkus, viz berandal 2* :-) ale já se přesto přenesl, kámo. nevadí mi to, spíš mi vadí, když si lidi vzájemně lezou do pr. a sám přiznávám, ten příběh v berandalu mne už asi na 10tý nebavil tolik. a navíc si pochválil druhou půlku, která je akční. takže si našel i na tom něco dobrého. a navíc máš dobrý komenty, takže jsem si na tvůj vkus zvykl :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

On je extrémista. Dává 5* nebo odpad :-) To je u něj normální a projekce má pokud vím zadarmo přes známýho, takže ho to nesere. Už je takovej, já ho dobře poznám. Nic si z něj nedělej :-)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

o 50 odstínů jsem řekl, že to je odpad. ale nedal jsem tomu odpad, protože jsem to neviděl. a NEŠEL JSEM NA TO DO KINA. tomu říkám komplex, cos udělal. 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Dado

Dado (hodnocení, recenze)

Merengues9

Ísť na predpremiéru nenávidenej série je buď úplný masochizmus alebo jednoducho len totálna demencia. Osobne však pochybujem už len o tom, že dotyčný ten film skutočne videl.

na příspěvěk reagoval Merengues9

Související novinky

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Sérii Rychle a zběsile není teasování velkých záporáků ke konci filmů nijak cizí. Šestý díl měl jako hlavního antagonistu Owena Shawa (Luke Evans), na konci filmu se ale představil jeho bratr Deckard… (více)

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)

Reklama

Reklama