Reklama

Reklama

Rychle a zběsile 7

  • USA Furious 7 (více)
Trailer 2

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

(více)

Diskuze

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lefty86

To mas ako Expendables ... solovku neutiahne ani jeden z nich, ale ked sa objavili v jednom filme spolocne bolo to uz o inom. To iste Rock. Pred FF5 namala seria trzby nad 400 mega a ani Rockova power-star bola slabsia nez teraz. Takze navzájom si pomohli. A Jason je dalsia star do partie, cize je logicke, ze vsetci cakaju ako sa to prejavi na trzbach.

na příspěvěk reagoval Lefty86

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Lefty86

Tu nejde o Jasonove solovky ale o to, ze sa divaci tesia na megasuboj Jason vs Rock a Jason vs Diesel.

Podobne ucast Rocka v piatom diely neskutocne nakopla trzby serie a pritom Rockove solovky tiez neboli nejake megahity.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

ywo666

ale stejně mne to moc neláká, nevím proč. možná jak je kolem toho takovej Hype. já se podíval na Wicka, protože z toho každý uchcával a hovno z toho bylo. Kingsman to má hodně podobně, ale i Waco dal 3* a nechci, aby to dopadlo jako Wick. jsem odtažitý k filmům, které jsou nejvíce vyzdvihovány :) 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

ywo666

Tak podle všeho Wan odvedl hodně dobrou práci a hlavně v trailerech není skoro nic vidět a to nejlepší nás čeká do kina (hlavně se prý jedná o poslední akci, ze který není v trailerech skoro nic).

 

Ale jinak miliardu to asi nedá - teda možná by jí to dalo, ale již brzo nastoupí Avengers 2 a ti FF7 spomalí

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

ywo666

nějak tak. 

 

Je třeba si uvědomit, že Rychlá a zběsilá série kotví pod kabátem Hollywoodu. Výsledek se rovná vysoká návštěvnost lidí, protože je to hit kina a k tomu smrt Walkera, Statham. 

 

A máš to jako s Hunger Games, 50 odstínů... lidi jsou vesměs ovce a chtějí jít s trendem. Já se na takové filmy třeba vůbec nepodívám, takže tak. Ale ty výdělky mne nepřekvapují, spíš přijdou k smíchu. 

 

Asiati by určitě natočili lepší verzi 50 odstínů, či hladových her. 

Jenže oni mají svůj jakoby filmový svět a Amerika má koule jen na natahování takových sraček, anebo na restarty série. Dlouho jsem z USA neviděl nic originálního. Dokonce ani na Kingsmana a jeho tajnou službu se nechci podívat, bojím se toho. 

na příspěvěk reagoval ywo666

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Nedostanu se tam bohužel :/ mam to nabité a pak na Velikonoce odjíždím, asi tak na velikonoční pondělí nebo v úterý pak na to půjdu..

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Sorry Waco, jedna vec je, že sa ti to nepáči. Druhá vec je, že by ťa prekvapilo niečo vcelku možné. To už je potom chyba v tvojej hlave. Ja nenávidím Hunger Games. Ale ich zisky ma neprekvapujú. Lebo tak to už chodí. Na druhú stranu stranu extrémne ma pohoršujú. Ale to je iná pesnička.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Lefty86

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Já jo. Jestli do vydělá miliardu, tak už fakt není něco v pořádku :-) I když nepřekvapilo by mě dneska už nic.

na příspěvěk reagoval mzss1

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Shakers

Možno hej. Jason a smrť Walkera možno posunú tržby smerom hore. Ak Wan spravil naozaj dobrú robotu. Môj tip je, že to zarobí 850-900 mega. Ale ak padne miliarda nebudem šokovaný.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, S.W.A.T

DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

škoda,že je to na andělu a od 20h to abych si vzal nuž a brokovnici,protože jinak se tam nedá jít....

na příspěvěk reagoval Sylviiii

Matty

Matty (hodnocení, recenze)

fummyk

Viz článek, na který jsem odkazoval o kus níž. Diesel, který filmy produkuje a podílí se na jejich scenářích, má údajně nápady minimálně do desátého dílu a producenti jsou rozhodnuti sérii dojit tak dlouho, dokud na ni budou lidi chodit. Takže je vysoce nepravděpodobné, že by to sedmičkou skončilo. 

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Záleží aj na ziskoch. Ak to dá miliardu, tak 8 bude aj keby mali byť všetci herci len prerobený CGI kaskadéri. Kým potečie, tak séria bude žiť. A ak si udrží kvalitu. Bude to len dobre.

na příspěvěk reagoval Shakers

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

fummyk

Scénář osmičky byl hotoví ještě před smrtí Paula Walkera, takže aby byl použitelný, tak by se musel přepsat. A nedávno se psalo, že se možná k režii vrátí Justin Lin. Ale 100% potvrzení dalšího dílu zatím není, ale příjde - Universal žádnou jinou takovouhle sérii nemá.

na příspěvěk reagoval ywo666

fummyk

fummyk (hodnocení, recenze)

Neví někdo, jak vypadá psaní dalšího dílu? Nebo bude další? Snažil jsem se googlit nějaké články, ale nenašel jsem ani zmínku. Navíc se mi zdá, že když zemřel Paul Walker (R.I.P.), tak Vin řekl, že tohle bude poslední díl. Jak to tedy je, nemá někdo nějaký článek, kde se o tom někdo z režísérů, či tvůrců vyjadřuje?

na příspěvěk reagoval S.W.A.T, Matty

Související novinky

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Sérii Rychle a zběsile není teasování velkých záporáků ke konci filmů nijak cizí. Šestý díl měl jako hlavního antagonistu Owena Shawa (Luke Evans), na konci filmu se ale představil jeho bratr Deckard… (více)

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)

Reklama

Reklama