Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Opět rychlá jízda, "absurdní" akční scény a hromada testosteronu. Ono už moc vymyslet nejde, ale ať to má koule, tak další díl bude ve vesmíru. ()

Sinusiridum

Ač je to úplná kravina a nejsem vůbec milovnice aut, tak mě to neskutečně bavilo, jedna fantasmagorická akce střídala druhou, nebylo kde vydechnout, děly se tam VĚCI :-D Nejde brát vážně nic...ale Spiderman a Superman taky baví lidi, tak proč ne "létající auta". Pokud v tom nehledáte silný příběh, či filosovický podtext nebo něco dalšího cenného pro duši, budete valit očka na ty akce :-) ()

Limous

Špatný to neni, nechá se na to koukat a možná se na to nechá koukat i podruhé. Je ovšem velká škoda, že připomíná Mizery, což by nebylo špatný kdyby šlo o Mizery, jenže nejde, je to Rychle a zběsile a já bych chtěl vidět ilegální závody, tak jak to začalo, proto se z toho stal fenomén. ()

Bezda22

Plynně navazuje na plytkej scénář a přehnanou akci předešlýho dílů. Vyhnání akce do většího extrému je spíš na škodu. Nejde to lehce strávit, když do vás někdo pere demolice měst a večnou řež ve vysoký frekvenci. Aspoň, že konec byl takovej za srdíčko chytnutej. Ale víc než tři hvězdy z toho nevymáčknu.... 60% ()

Najt

Tohle je pro mě jednoznačně nejlepší díl série. Bylo to velkolepý a masakrující. Akce jde do extrému, příběh postupně graduje až k slzám. Tým drží při sobě jako nikdy, přibydou nový postavy a loajalita týmu je na vrcholu. Konec byl skvělý, jen mě mrzí, že ho trochu nenatáhli a nevěnovali Paulovi více pozornosti. Příběh tohoto filmu se prolíná s realitou a bohužel postavy, které v předchozích dílech umřely ve skutečnosti žijí a ta, co se ve filmu loučí je ve skutečnosti už po smrti, je to paradox, ale bylo cítit, že konec a celý film byl věnovaný Paulu Walkerovi a koho konec nedojal, tak je ubohá a chladná povaha, protože tady ta dojemnost a loučení na konci byla podržená i loučením ve skutečnosti, v té době po více než 14let trvající sérii, spolupráci a přátelství. Tenhle díl už nic nepřekoná .. Paule, odpočívej v pokoji. ()

ardno5

Ano dal jsem 4* ač si to asi nezaslouží, tak mám pro celou sérii slabost. Nevím jak někdo, kdo je tu jeden z největších osobností jako je sám golfista dá 1* a napíše že neviděl předchozí díly.. Co od tohoto filmu asi čekal? Kdo si neoblíbil postavy už od počátku, tak je jasné že to nebude film pro ně, ale kdo si každý díl užívá jako bezduchou přehnanou kinovou uživívačku, tak je jasné že jen tak 1* nedá.. Tady je tolik špatných filmů, co si nezaslouží ani 2* a má kolem 70% ale to už je věc názoru.. Maličko jsem se rozvášnil :-) pro mě má film 70% (solidní rozloučení se sympaťákem Walkerem) ()

Ex_Machina

Pre každého chlapa čo má miesto krvi benzín a miesto žlče testosterón zatiaľ najakčnejšia časť z prvej sedmičky tejto série s najvyšším oktánovým číslom. Veď v ktorom filme vyhodíte v Abú Dabí z okna mrakodrapu krvavo červený Lycan Superšport za 3 milióny a v ktorom filme skočíte s autami na padákoch priamo do zbesilej akcie? Okrem toho je tu stret troch lebkáčov, kde Jason Statham ako tvrdý protivník rozhodne neťahá za kratší koniec a vie si poradiť aj s Dwainom i Vinom. FF7 je film pri ktorom sa nenudíte ani na sekundu a priehrštie exkluzívnych kár, supermodeliek, akcie a humoru sa postará o vašu neutíchajúcu zábavu. ()

Kidomil

Rychle a zběsile začal jen jako nevinný film pro milovníky aut a rychlých motorů, ale postupem času se rozrostl v heptalogii určené především pro fanoušky kapitalismu. Důvod proč mě série filmů plná rychlosti neoslovila, je právě kvůli mému abnormálnímu vztahu k automobilům. I pohled na turecké záchody mě vzruší víc, než ten na sebedražší káru. Pro mě byl největším lákadlem jedinečný James Wan, i když mi bylo jasné, že u takového blockbusteru nebude mít úplně volné pole působnosti. A taky to tak dopadlo. Výsledkem je velice průměrný akční film s příběhem, který nedává smysl. ()

vieriX

Hodně těžko se mi píše tyto řádky už jen kvůli tomu,že Paul tu byl s námi naposled. Teď už bude závodit jen v nebi. Žezlo tu po Linovi převzal Wan a nakopl tuhle sérii na naprostý horní level záměrně říkám akčního filmu protože to je akční film s auty. Nebudu tu nic říkat o scénáři to v téhle serii není to hlavní. Akce tu je nejvíc ze všech dílů a je prostě parádní. Paul tu má po Vinovi druhou největší roli a je minimum scén kde jsou místo něho brachove a nebo je digitální. Můžu prozradit posledních deset minut je prostě dojemnych a měl jsem slzy na krajicku. Děkuji Wanovi a všem jak se s Paulem rozloučili. ()

DeNighty

Akční, dobrodružné.. Honičky, bitky, vše co divák očekává - včetně zajetých klišé.. Tři hvězdičky. Ale za konečnou rozlučku s Paulem prostě nejde dát o jednu navíc.. Nemluvě o scéně, kdy na pohřbu Paul říká, že bude ještě jeden pohřeb - což vyzní jako že bude jeho.Kdyby jenom tušil.... ()

Jason69

Jak už trailer napověděl, tak sedmička oproti šestce točí ještě vyšší otáčky akce a přestřelenosti. Příchodem Stathama se do filmu vkradl jeho typický "stathamovský" žánr, což pro mě osobně moc filmu nepřispělo, nemluvě o tom, že z trojice postav Toretto, Shaw a Hobbs se stali tři muži z oceli. Škoda jen, že poslední zmiňovaný nedostal daleko více prostoru, nejlepší postava ve filmu. Jinak se však film nese na vlně parádní zábavy a neustále dávky vtipu, kterou především obstarává kdo jiný než Roman. Bavil jsem se dobře a rozlučka na konci pěkná, ale očekával jsem trochu něco jiného i tak ale 80%. ()

Hjuud

3* za film, který byl vlastně pouhou akční nereálnou slátaninou (která ovšem příjemně ubíhala!), 4. hvězdu za závěrečnou metaforu. ()

Vykuk

Tenhle film je krásný návod, jak všechno POSRAT! Jako mám rád fantasy, velmi rád, ale tohle je spíš parodie a jako taková není špatná, ale na parodii jsem nešel, teda čekal jsem kokotiny (sry za slovník, ale tady se neudržím), ale takhle vzít solidní akční béčko, hromadu hvězd a vyblít tohle, to chce buď velkou dávku sebejistoty, pocitu, že dívák je jen tupá ovce.. a ono jich asi bohužel dost je nebo už jim z té snahy, překonat předchozí díly, kapku hráblo. Mno za fajt Statham/Rock, za Tonyho Jaa, pár fakt povedených vtípků a za závěrečné, leč už trochu kýčové, rozloučení s Paulem, nedám odpad, zase akce byla povedená a zasmál jsem se, ale další díl už eeee, určitě ne v kině. ()

Zolky

Je to mega akčná záležitosť, ktorá bola miestami solídne prehnaná, ale bez toho to predsa nie je ono. Škoda, že Dwayne Johnson nedostal viac úloh, ale na druhej strane pozitívne hodnotím digitálneho Paula a tiež humorné scény ma dosť pobavili. Od predošlých častí sa to veľmi nelíši, takže komu sa tie páčili, ten si príde na svoje aj pri sedmičke. Záver veľmi pekný. Naozaj veľká škoda, že Paula Walkera už v nových filmoch neuvidíme. ()

Uberlord

Popravdě už mě to ani nebaví... A koho taky má bavit sledovat nekonečné souboje, kde se nikdy nikomu nic nestane, ať už to schytá ocelovou tyčí kamkoliv. Opět všechno až šíleně naivní a megalomanské, až z toho skřípou zuby. Logiku by v tomhle příběhu člověk jen těžko pohledal, ale to už jsme si od čtvrtého dílu museli všichni zvyknout. Ale tady se to opět posouvá o úroveň výše, protože naši automobiloví spasitelé světa, se snaží získat zařízení, s jehož pomocí najdou šmejda, kterej se je snaží zabít... a on, se je při tom samozřejmě snaží zabít... a proto před ním utíkají... (wtf?!) To, proč Toretto, místo toho, aby toho šmejda přejel, začal skákat jak klokan z mrakodrapu na mrakodrap (wtf?!), aby ukradl ono zařízení... jsem vážně nepochopil. Klasická, desetiminutová bitka, kde si každý s každým dá čtyřicetkrát pumelici do ksichtu a na konci by to nikdo nepoznal, byla vylepšena a posunuta na novou úroveň. Nazval bych to level Star Wars... Pravda, auta už nejsou co bývala, tak proč do toho nemixnout prvky z jiné úspěšné série... vždyť jim to fungovalo... To, že pro Paula je mechanismus kliky doposud neobjeveným tajemstvím, je asi kapitola sama pro sebe, stejně jako předávání si "horkého bramboru". Největší pojeb v mých očích, ovšem zůstává pan Shaw, který je nesmrtelný, nezničitelný, nepolapitelný, nedostižný, nezranitelný, bohatý, všudypřítomný... Docela by mě zajímalo, proč všichni hledají to Boží oko, když se sakra mohli zeptat pana Shawa, kde kdo je... ten ví úplně všechno, s odchylkou na dva centimetry. A jeho představení hned v úvodu, je zoufalost z nejubožejších... Ten film není nic jiného, než sbírka totálně vymletých a dementních kravin, bez logiky... Stejně ovšem dám tu jednu jedinou hvězdu. A to především kvůli kameře, která byla občas vynikající a občas zase ne... Kvůli soundtracku. A kvůli rozloučení s Paulem... To a prvních 5minut Toretta s Lety, jsou jediné části filmu, stojící za zhlédnutí. ()

hepi_

Sračka v zlatom župane. Akcia za akciou aj za cenu, že to nemá ani trocha logiky. Hlavný predstavitelia sú diel od dielu nesmrteľnejší. Od pouličných krádeží z roku 2001 sa dostávame do prostredia medzinárodnej špionáže, terorizmu pričom všetko čo môže vybuchuje. Vo filme úplne absentuje príbeh a humor. Nuž, ani po zhliadnutí sedmičky v kine nechápem, čo na tom toľko ľudí vidí_nuda, strašná hudba, pekné riťky 15% ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)