Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

xenon96

Pět hvězd nedávám hlavně proto, že pod názvem Rychle a zběsile si představím ten peckovej "oldschool" film plnej muscle car a závodů. Tohle už je americkej akčňák, s obrovskou porcí digitálních úprav a bůh ví čeho ještě. Film mě tak moc nebavil, ale koukat se na to dalo. To, díky čemuž dávám 4 hvězdy je FINÁLE. Rozlučka s Paulem Walkerem byla skvělá, pro měkoty třeba i probrečená, ale byl to jeden z hlavních hrdinů našeho oblíbeného filmu, tak proč ne? Vážně pěkné zakončení, za mě to samé, R.I.P. Paule. ()

klaranapoli

Upřímně, ani nevím jestli mám právo hodnotit, protože ze všech těch dílů znám snad jen ten první. Ale pokusím se. Bože můj to byl ale děsně dlooouhej film, až už jsem u toho bohužel ani neudržela pozornost a začala hrát hry na mobilu, no já nejsem moc velkej fanda techhle akčňáků, ale asi jako většina z nás jsem se na to podívala protože je to teď snad nejvíc proslulej film bohužel z nešťastného důvodu. Akčnost dobrá, vtip nulový, mně to přišlo trošku suchý. Prostě jsem byla zvědavá jakej ten film je a na konci jsem bulela jak malé dítě. R.I.P Paul Walker, myslím že lepší hold než-li je tento film, mu nikdo jiný dát nemohl. ()

medveed

Nadupaná akční jízda, která se snaží přebít předchozí díly úspěšné série. To se filmu také v mnoha ohledech daří (zejména, co se týká některých akčních scén). Z mého pohledu by neškodilo někdy ubrat plyn zjednodušit zápletku a zaměřit se na konzistentnost děje. Celkově ale musím konstatovat, že jsem dostal, co jsem čekal v míře vrchovaté. Závěrečné loučení s Paulem Walkerem mi pak vehnalo slzy do očí… 85% ()

Adrian.S

Ešte väčšia blbosť než šestka. Osobne som si myslel, že sa to už ani nedá, ale scenáristi tejto série sa očividne radi prekonávajú. Na druhú stranu Wan z toho dokázal urobiť zábavnejší film než bola šestka, takže to vychádza v konečnom súčte tak nejak rovnako. ()

Raziel811

Upřímně. Čekal jsem víc, nebo alespoň něco jiného. Akce slušná, ale už je za hranou, takže často vyznívá spíše úsměvně. K tomu nestálé "kecy" o rodině a pomstě už unavují. Co se týče "rozlučky" s Walkerem, nic extra to není a rozhodně má do dojemnosti značně daleko. ()

Moredogs

Rychla akcia po cely čas, miestami pritiahnute za vlasy ale velmi zaujimavy film a rozlučka s Walkerom je dokonala za mna 4. ()

Mukade

kamán,1-2 hviezdičky?... ...................Obsadenie zlatíčka z Game of Thrones, nečakaný príjemný bonus :) (resp. 1 z bonusov). ........Najlepší diel série.................Jedna takmer neprekonateľná scéna :)................Ináč "miss world" ultrahekerom? Fakt len v rozprávkach LOL ()

Copter

Je to dobrej akční film,a jsou tam i docela vtipný hlášky.Byli dobrý ty scény kde auto lítalo zkrz mrakodrapy nebo když si ten týpek vzal rotační kulomet od toho drona a začal kropit ten vrtulník.Jenom mi trochu vadilo že některý ty akční scény byli docela nepřehledný a měl sem v nich trochu zmatek protože se tam až moc rychle střídali záběry ()

chytri

Zas jeden z příkladů, že spousty akce film nedělá. Chuck Norris musí mít radost, že se našlo několik jeho následovníků. Nesmrtelnost hlavních postav je až zarážející. To i Komando bylo reálnější.Na druhou stranu, konečný nástup Dwayne Johnsona byl impozantní a konečná bitka mezi Dieselem a Stathamem byla také slušná. ()

Tygr01

Dílů jako seriál, ale rozhodně to není na škodu. Vynikající akční podívaná + pocta Paulu Walkerovi R.I.P ()

pepca72

Po trošku, pro mně rozporuplném začátku, který zaváněl komedií pro náctileté, s trapnými dialogy, se film v akční rovině rozjel, a byla to jízda na plný koule. Rozloučení s Paulem více než dobré. V rámci série spokojenost. Více to nemá cenu rozebírat. Ty 4 * jsou vyloženě za skvělou akci. ()

james11

Možná jsem v hodnocení nakonec moc mírný, protože film má docela dost slabin. Děj je opravdu někdy vážně vtipný, Statham se všude objevuje, jako by to "God's Eye" vlastnil už od začátku a motivy některých postav jsou opravdu špatné, ale jsou tu opět rvačky, rychlá auto, holky... všechno, co se u téhle série asi očekává. Navíc Rockovo "sundavání sádry" bylo vážně hustý. ()

Seymour

Ono , áno je F&F ale zasa odtiaľ potiaľ. Mne celú dobu prišlo že s diváka robia dementa. A keď som si myslel že už žiadna sprostejšia scéna nepríde, tak prišla ešte dementnejšia.Nechápem prečo to nemá ako kategoriu Sci-fi, a to som sa snažil fakt vypnúť mozog pri sledovaní. Áno, Paul bohužiaľ zomrel, ale možno by bol rád že toto nemusel vidieť. ()

katherine7

Líbilo se mi to. Sice jsem se bála, že kvůli smrti Paula Walkera, vznikne jeden velký průser, ale vyšlo jim to více než dobře. Akce od začátku do konce. Drsňákovi Stathamovi role padla jako ulitá, věřila jsem mu každý pohyb, každý zlý pohled a každé slovo. Ale vrátím se ještě na chvíli k té akci. Ta byla, jak už jsem jednou napsala, od začátku do konce skvělá a dynamická. Sice to někdy bylo trikově dosti přehnané, že si člověk připadal jako v nějaké PC hře. Létají auta nebo auto projíždějící (létající) z jednoho věžáku do druhého, to všechno bylo velmi dobře, ikdyž trošku snílkovsky natočené. Velmi dlouho očekávaný film, už kvůli smrti Paula, dosáhl toho čeho chtěl - vysokých tržeb po celém světě a gigantického efektu. Za mě 4*, protože k dokonalosti to má ještě trochu daleko. ()

kacudzde

Sice každý díl obsahoval scény, které byly proti zákonům logiky, fyziky, nebo gravitace, ale tohle už byla opravdu fraška. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)