Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (CinemArt)

Hellknight12

Pekná rozlúčka s Paulom. Zas a znova príbeh je prepletený a máme tu aj pár flashbackov, ktoré ale dávajú tejto sérii pár rozuzlení. Fajn nápad ako oživiť sériu. Film môžem odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 85%. ()

Slon Hotovson

Nekompromisní jízda za zábavou, s vypnutým mozkem a zapnutým turbem. Žádné filosofování o stavu společnosti, záchraně lidstva. Naštěstí. ()

DD

Je to lepší než sračkoidní šestka, ale podle mě tahle značka přesluhuje. Moc cool začátek, krásnej konec, dvě povedené akční scény a zbytek vyplněnej slovním průjmem (snad nejhorší ze všech dílů). Ještě teda palec dolů za to akční finále, to je hrozně unavující. Další F&F v kině již určitě ne. ()

bestn

Fanoušci a "odborníci" přes Fast and Furious ví, že od 4.dílu to jde do sr.... je to spíše kriminálka a né tuning, nicméně zas tak hrozně to nebylo. Musím nejvíc ocenit konec, kdy bylo vidět, že při loučení s Paulem, to herci nehráli...jen doufám, že 8. a 9.díl který už je povolen, již nenatočí, zakončení jak má být. ()

RAFT

Tak a máme to za sebou.Když ,tak přemýšlím ,tak je tento díl daleko lepší než předchozí.Ve filmu máme akci za akci ,hlavni zaporak Jasoň Statham se na tuhle roli hodil .Dokončuje za brachu akci co se mu ,tak v Londýně nepovedla.Ve filmu necekejte tuningové závody možná jeden by ,tam byl ale to je odkaz myslím na první díl.Bitka mezi the rockem a stathamem naprosto skvělá,vůbec mi ve filmu nevadilo že herec Dwayne Johnson dostal malo ,prostoru ve filmu avšak si to vynahradil doufám ze v dalším díle bude vice.A malém bych zapomněl ,tak velké plus ve filmu je za herečku Nathalie Emmanuel ,kterou jistě každý zná ze skvělého seriálu hra o trůny.Jordana Brewster ,tak ta je od prvního dílu stále krásnější. Už nevím co bych tu napsal snad jen možná par vět. Režisér hororů a jeho první akční film ,který zvládl na jedničku.Kdybych to tak celkove zhrnul,tak by to byla dobře zakončená série Fast & Furious. Největší plus dvakrát je za prenadherne vzpomínkové urivky na herce Paul Walker.Za me 80% ()

Lilien

Dlhé, akčné (niekedy až moc). Ak by som si časť číslo 5 v Riu dovolil nazvať oživenim série a kvalitným akčným filmom, tak tento film je iba jeho slabým tieňom. ()

Nešpi

Před odpadem dám jednu hvězdičku za Tyrese Gibsona a jednu za to, že to byla celkem svižná akce. Jinak to byla strašná blbost. ()

hamir0

No co si budeme povídat. Že je to přeakčnělá, přeblblá, přezběsilá jízda, to je asi každému dopředu jasné. Tentokrát ale bylo těch do očí bijících hovadin a zázračných nezranitelností trochu moc i na mě. Ale co, pokochal jsem se, pobavil jsem se, u závěrečného epitafu jsem i slzu uronil, takže dobrý. Víc než dobrý. ()

Expertt

Je vtipný cestou z kina slyšet dvě teenagerky (!!!), jak jedna druhý řiká: "Ale myslim, že teď to bylo menší Sci-Fi než minule"..díl byl tradičně ve velkym stylu..všechno padá, bouchá, člověk je prakticky nesmrtelnej a 10x rána pěstí do xichtu nezpůsobí modrřinu ani krvácení, všude vytuněný a nezničitelný káry. Jinak je to akčńák jak řemen (možná až moc), super kamera a velkou parádu dělá neustále nové a absolutně kontrastní prostředí. I když vim, že F&F Sci-Fi je a snažim se to během promítání ignorovat, člověk se prostě stejně musí smát. Rozloučení s Paulem bylo pěkný, možná mohlo být i delší. ()

speedy7929

Streľba, streľba, streľba. To do tejto filmovej série priniesol Jason Statham. Oveľa viac akcie, bitiek a podobne, už nejde len o autá už ide o rodinu. Kvalitná kamera ktorá sprevádzala každú jednu akciu, nechýbal ani humor o ktorý bolo v predošlých dieloch núdza. Veľká to pocta od tvorcov filmu pre Briana. Osobne som čakal smrť Toretta a tým ukončenie filmovej série. ()

Zajija

Sice jsem milovnik Rychle a Zbesil, ale co je mo, to je moc. Na můj vkus dost prehnané scény. Prostě z toho udelali USA akcní slátaninu ()

goodnic

Návrat starých známých míst i tváří a důstojné rozloučení s Paulem Walkerem. To je vše co jsem chtěl a dostal jsem to. Díky. ()

IEO10

Skvělá akce a ještě lepší rozlučka s Paulem, nic víc jsem od tohodle dílu nechtěl, druhej nejlepší díl série, mise splněna.... :) PS: Fichty91 je nejnudnější uživatel na CSFD. ()

Dantte..

To co jsem od filmu očekával, tak to jsem i dostal. Akční nářez plný hlášek, testosteronu, krásných křivek a rychlých aut. Tehle série se hold prostě vážně nebere a jde to na akčních scénách vidět, někdy je to až přemrštěné. Zatímco v první díle stačilo ke štěstí přeskok přes přejezd před projíždějícím vlakem, tu už se skáče autem mezi mrakodrapy v Abu Dhabí. Škoda jen, že bylo využito tolik málo z postavy Dwayna Johnsona, zasloužil by si mnohem více prostoru.Závěrečné nostalgické rozloučení s Paulem bylo třešničkou na dortu této akční jízdy a velmi pěkně a vkusně udělané, jak se patří k této nekonečné a dnes už můžeme říci i legendární sérii. nadprůměrných 70 % ()

Axela

Na to, že som to videla v kine a tam to bolo celkom dobré, je to bieda, pretože vidieť to len doma, no, neviem či by som to vôbec dopozerala. Toľko nezmyseľných, zdĺhavých rozhovorov nezachránilo ani pár vtipných chvíľ. Navyše to celé bolo tak nereálne, že by som to priradila aj k fantasy. A čo viac Vin Dieselová silácka finálna scéna, bola suchšia ako púsť a vôbec tomu nepomáhal ten biely gay-svetrík, čo mal na sebe. A zjavne sa to zdalo nudné aj tvorcom tak tam hodili tak epickú pesničku, že to asi malo zachrániť celý film. Lenže to tak k tomu nesedelo, až ma to rozosmialo. Vďaka tomu som v kine vyzerala ako idiot, čo ušiel z blázinca. Ale tento film ma prinútil sa nad sebou zamyslieť, keď polovici ľudi sa chcelo plakať, alebo plakali, ja som necítila nič, len som sa tešila, kedy ma zachránia Avengers. Nuž, asi nie som tak citlivá ako som si myslela... ()

Maniik88

V Malajzii trvá puberta evidentne aspoň do 40tky. James Wan natočil tak brutálne, tak maximálne prestrelenú akčnú zlátaninu, že mi je nesmierne ľúto kam sa dostal Fast&Furious. Ničomu z toho sa nedalo uveriť, ani trošičku, ani keby som na LSD. Sakra práce. Už posledné 2 dieli smerovali do pekiel, no až tento pristál na samom dne Hollywoodskej sračky. F&F1 bola originálna, prelomová, podľa nej sa urobili hry ako NFS Underground, ľudia zase začali tuniť autá a chlapci snívať o Imprezách s NOx. Teraz je z toho ultra mega debilina, určená asi 12 ročným americkým spratkom. Absolútne nevyužitý the Rock, slabo využitý Tony Jaa, samotný tunning a autá úplne v pozadí, lietanie áut, strašné prestrihy počas bitiek a naháňačiek, ani paľba z guľometov čo by rozstrieľali aj obrnený transportér našich supermanov neškrabla. Statham fajn záporák, krásne baby, najmä Nathalie Emmanuel, sem tam pekné auto. Neviem či to nie je pramálo na 2*. Som sklamaný a rozčarovaný. Wan, vráť sa k hororu, pretože robíš horor zo všetkého tak či onak. ()

john.h

Výborný. Teda do kina rozhodně. Už to není to starý dobrý Rychle a Zběsile ale over the top akce, kde se demoluje Los Angeles a dokonce padají budovy podobně jako v Transformerech třeba. Tímhle tempem tam za 3 díly bude partička kolem Vina Diesela bojovat proti Alienům, ale pokud mě to bude bavit jako toto, tak proč ne? Co na tom, že tam Diesel s autem líta z mrakodrapu do mrakodrapu přes rozbitý okna, zvedá auta holejma rukama a The Rock tam chodí uprostřed dálnice v LA s rotačákem v ruce a nahání helikoptéru. Já se u toho usmíval jak pitomec a bavil jsem se od začátku do konce. Celé to bylo takové Expendables s moderními akčními hrdiny, potěšil Tony Jaa a povinná scéna s běhací honičkou a trochou tohou parkouru (i když krátká) a hlavně Kurt Russell, kterého když jsem viděl, tak jsem měl hned chuť si pustit Útěk z New Yorku. Pocta Walkerovi ve filmu byla až nečekaně dojemná. Za ten tribute dávám o hvězdičku víc, páč jsem měl zvlhlý oči a když jsem se v kině podíval za sebe, nebyl jsem sám. Kluci se drželi, ale holky utíraly slzy. ()

Shaqual

11.4.2015 Shaqual (to jest já), toho času předešlých dílů neznalý právě viděl poslední film nejslavnější filmové ságy o autech asi jako ever. No, byla to docela sračka. Fakt se mnou nehlo posledních pět minut vzpomínání na chudáka Walkera (i když si to asi fakt zasloužil, sympaťák jeden). Kupodivu se mi víc zamlouvala první půlka, která strašně odkazovala a navazoval na předešlý díly, o kterých jsem ani nevěděl že jsou. A co že se mně na tom počinu tak nelíbilo? No třeba, že film o autech o autech vůbec nebyl (sice se o ně moc nezajímám, ale stejně..), nebo že ta hlavní akce z druhý polovičky byla doslova uspávající. Bezva byl ale Statham, záporák jak má být, ale škoda slabýho scénáře a taky že mu nedali moc prostoru... Asi se budu muset juknout na ostatní díly, snad tam budou aspoň nějaký závody. Je mi líto, ale i kdyby měli tu smůlu a zemřeli všichni lidi, co na tom filmu dělali výš prostě nejdu.. ()

Zombiepod

Fast & Furious od majstra súčasného hororu, to je niečo nevídané. Pravdou však je, že vznikol plnohodnotný, ba dokonca možno najpôsobivejší diel série. Tým myslím megalomanský, hlučný, zbesilý akčňák s akciou balansujúcou na hrane fyzikálnych možností (niekoľkokrát i ďaleko za ňou), plný luxusných superáut, ženských, a svalnáčov. Wanove režijné vychytávky samozrejme spoznať na každom rohu, no vidieť v jednom filme mlátičky Diesel/Statham a Rock/Statham, to je skutočná bomba. Film je napumpovaný akciou a hláškami, no pochopiteľne sa nedá očakávať žiadny zaujímavejší scenár, či príbehový zvrat, takisto Rocka bolo vo filme zúfalo málo a bolo to cítiť. Ja som sa však výborne zabavil, záverečná rozlúčka s Paulom Walkerom v podaní zostrihov s Dieselovým monológom bola krásna. It's never goodbye. ()

TSZ

Zas o trochu víc přepálený maglajs, v němž stráví auta asi víc času ve vzduchu než na silnici. Potěší áčkový záporák a velmi vkusné rozloučení s Paulem Walkerem, naopak nepřehledně natočené souboje a zbytečných 140 minut srážejí celkový dojem trochu dolů. Jako zábava bez ambicí sdělit cokoliv hlubšího to ale poslouží velmi dobře,nenudil jsem se asi ani minutu - IMAX plátno tomu navíc dodalo ještě větší šťávu. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)