Annabelle 3

• Česko Annabelle se vrací 3 (více)

Annabelle 3 je třetím pokračováním velmi úspěšné hororové série scénáristy a producenta Jamese Wana, ve kterém se opět potkáváme s neblaze proslulou panenkou poprvé představenou ve filmu V zajetí démonů. Ed a Lorraine Warrenovi kdysi bezpečně uložili démony posedlou panenku za posvěcené sklo v místnosti s dalšími artefakty zla a přizvali kněze, aby úkryt zpečetil požehnáním. Kdo mohl ovšem tušit, že Annabelle probudí zlé duchy v blízkosti a svět zažije další děsivý útok temných sil. (Vertical Entertainment)

salisbury

Druhé pokračování Annabelle od Garyho Daubermana jsem nebral nikterak vážně, ale musím přiznat, aniž bych měl na nohách palečnice, že se mi to pro strach líbilo. Vera Farmiga s Patrickem Wilsonem jsou pro mě ostnatým drátem na hororovém dortu a jejich přítomnost mi vylepšila o pár záchvěvů smrtelné křeče karmu. The Conjuring je nepřekonatelně lepší, ale i tak jsem si tuto duchařinu užil k mé nesmírné potěše zbabělosti a rozhodně vím, že panenku Annabelle za žádných okolností doma mít nechci. ()

Tryskomyš

Film sám o sobě není špatný. Ovšem je to dost slabé. Absolutně to nedosahuje na V zajetí démonů. Vera a Patrick tu mají jen maličkou roli. Hodně jsem se těšils a trochu mě to zklamalo. Budeme holt muset počkat na The Conjuring 3. Škoda jen, že to ještě potrvá 13 měsíců. ()

Astaroth12

Film nemá čo nove ponúknuť, všetko už niekde bolo a hlavne sa mi zdá, že režisér čerpal inspiráciu z The Haunting 1 seria. Videl som tam veľa podobností. Lakačky nulové a atmosféra okrem tej hnusne temnej pivnice, tam veru nebola. Ale najväčšiu chybu vidím v tom, že keď sa začali zjavovať tie ohavy, nikto neprišiel k ujme na zdravý. Horor bez mŕtvych, je ako voda bez rýb. Škoda toho, že sa režisér troska neodviazal a okrem predvídateľného strašenia nám toho viac neponúkol. A to po vizuálnej či hereckej stránke (okrem M. Grace, tá mi pripadala, strašne neprirodzená) má film celkom bavil. Film nevystraší, ani nemôže, nieje robený pre dospelých, ale pre teenagerov. ()

PKD

Eh???? Horror/mysteriózní/thriller? Tak jo. Dauberman je možná dobrý scénárista,ale jako rež. stojí za vyližprdel. A to jsem od tohoto neměl žádné očekávání. Nevím,zda to bylo tím,že jsem to viděl dopoledne (a ještě jsem u toho stihnul vytříti prach + vysát - důkaz toho,že od tohoto filmu se prostě nedalo odtrhnouti,haha) ,ale když rádoby horor,funguje jen večer/v noci,tak nestojí za nic. Nezaujalo...nenudilo...neurazilo. Dík, ale už prosím další díly fakt ne. Jdu se omluviti the Jeptišce a zvyšuji jí hodnocení. A ten happy end made in happy USA family...to jako vážně? Možná,že to zvýším,ale v dohledné době se na tento klenot (který tady má nesmyslně 3 a víc) rozhodně nemám chuti podívat. Zlatá 1 a zatím, the best z Annabelle trilogy, 2 aka 0 aka 1. Takže shrnuto....z Conjuring universe,zatím to nejslabší (nikoli nejhorší),v závěsu s A1. Jak říkám, the Nunka jest u mě rehabilitována. Děkuji,pane Daubermane. Ještě, že neděláte Conjuring 3. I když...třeba je ten Chaves,taky takový mistr, jako vy. Holt,Wan je Wan. P.s. bezchybně přesný komentář...LIVINGDEAD. Lec, na majstrstyk od Asia_Power, na to nikdo nema! Sám bych to nevystihl lépe. Ano,na toto se může klidně podívati celá rodina,včetně kojenců. Takže vy, kdož máte děti pod 13let....směle do toho. Ne,fakt si nedělám prdel. Tak neškodný film a klidný, jsem už dlouho neviděl. To i argentinské telenovely, jsou o 200% větší nervák. Heh. ()

K.I.N.G.

Když jsem byl malý, běžela v televizi reklama na panenku, která se jmenovala Baby Annabell. Ta byla teda děsivější. ()

Gorehound

Ako pozerá sa na to dobre, občas nápad vybočujúci z rutiny(TV, krabica), fajn 70s atmoška... Ale inak práve ťažká rutina, Conjuring 1, 2 narábalo s jumpscares nápadito, Annabelle 2 pridala gore, tu je občas strašné CGI a je to celé také family friendly. Záver mi tiež prišiel nejaký odfláknutý a rýchly. Ale ako O.K., bohužiaľ asi nič viac. ()

stration

Nečekejte krev, nečekejte šílený lekačky, mrtvoly a nic podobného. Jakoby byl třetí díl Annabelle natočen pro někoho jiného. Ze začátku mi to hrozně vadilo. Pak jsem si ale zvyknul, pochopil jsem záměr (doufám) tvůrců a dobře se bavil. Strašidelný to totiž je a v rámci duchařin naprosto funkční. Když o tom tak přemýšlím, tak se mi to líbilo. ()

AffectedFace

Annabelle Should Stay at Home Forever by byl mnohem lepší název filmu už před natáčením. Tady je přesně vidět, jak James Wan dokáže vdechnout hororu "ducha" strašidelnosti a napětí oproti ostatním blbečkům, jako je Gary Douchebag (neboli totální tupec). Výběr herců naprosto tragický. Masky hrozné, lekačky nefungující, logiky zaostávající! Jsem rád, že jsem se k tomu dostal až v roce 2022, protože kdybych na tenhle televizní trhák z Barandova měl jít do kina, tak bych asi dostal mozkovku. Rated R je to prosím za co??? Moc filmům odpad či jednu hvězdu nedávám, protože se snažím v každém snímku najít aspoň něco pozitivního, ale tady sakra nic není! ()

Trevor

Nakoniec o niečo zhovievavejšie hodnotenie ako som mal v pláne, nakoľko po mimoriadne náročnom pracovnom dni počas dovolenky som si celkom pri filme oddýchol, aj keď prva hodina ozaj nudila a film nevystrašil ani detských divákov v prekvapivo plnej kinosale v mojom meste, kam som nakoniec išiel sám. Škoda že tvorcovia lepšie nevyužili potenciál skladu v dome Warrenových, ale keďže film obsahoval mnoho úsmevných momentov nakoniec až tak veľmi nesklamal. Viac sklamalo pomerne veľa obsadených miest na Spidermana a tak radšej trochu počkám, kým bude v sále menej násťročných návštevnikov. ()

kajas

Po výborné dvojce velký kvalitativní sešup, který je alespoň slušně orámovaný úvodem a závěrem se starými známými Warrenovými. Další díl už nechceme, díky. ()

LND

Hlupačka, která způsobí průšvih, protože nerespektuje varování... to je skutečně zápletka jako z levného hororu pro puberťáky. Postava Boba je úplně zbytečná, postava Daniely zase neuvěřitelně otravná. Závěr je příliš uspěchaný a působí až dojmem „deus ex machina“, asi jsem čekal něco víc. V rámci universa The Conjuring patří Annabelle 3 určitě k těm slabším kouskům. ()

M.i.k.e

na třetí Annabelle sem se celkem těšil.Jednak proto,že hororů (potažmo těch dobrých) je málo.Druhak proto,že mám rád Conjuring sérii a třeťák proto,že trailer sliboval minimálně podobně povedené řemeslo jako byla dvojka.Bohužel skutečnost je přání na hony vzdálená a třetí Annabelle je hodně sterilní a hororově dost dietní podívaná,která nebaví.Ne,snad že by se jí v určitých momentech nedařilo budovat alespoň náznaky napětí,ale všechny tyhle scény jsou nakonec zabity tím,že se vůbec nic nestane.Když už se něco stane,chybí tomu snad úplně všechno co zdobilo oba Conjuringy,druhý díl Annabelle a dokonce i ne až tolik povedenou Sestru.Bohužel ani lekačky,kterých je tu taky celkem málo nefungují vůbec a kdo viděl trailer,viděl vše podstatné.U téhle série není úplnou výjimkou,že trailery nabídnou hodně (ne-li většinu) těch nejpovedenějších momentů,ale v tomhle případě se tvůrci překonali a nabídli v rámci traileru úplně všechny...40% ()

Figu

Ale už dost! Tady nejde hodnotit kladně! Nepochopitelný chování a uvažování holčiny, která absolutně bez důvodu otevře vitrínu s Aničkou mi jde dost proti srsti! A nějaký zakecávání, že to bylo skrz mrtvýho fotra, kterýho se snaží vyvolat zpět? Phe... Abych jen nehanil, i když dost zásadní kravskou chybu, tak té duchařiny nebylo málo a občas to stálo i za lehký polekání, nicméně se dnes točí už všechno na jedno brdo! O prsa panenky, ale přece za 50% ()

Wiikii

Potenciál - Obrovský.. Využití - Slabé. Představte si, že máte horrorový film, který se odehrává v domě, kde ve sklepě jsou schované démonské artefakty + tři holky kdy jedna touží mluvit s mrtvým otcem. .. Jestli tohle neskončí totálním masakrem a zešílením jedné přeživší, tak je to mrhání potenciálu filmu. .. P.S.: Sice chápu, že dům Warrenovích má vysokou ochranu proti démonům, ale ty ZAPRVÉ tam nebyly vidět a ZADRUHÉ bylo tam tolik démonů, že konečný výsledek mě zklamal. .. Jo a nemluvě o tom vymítání ďábla z Daniel, ke kterému by Vám dnes stačilo youtubko, ono celkově tři holky(spíše jen Judy) dokázaly víc než Ed a Lorraine, když zmákli celou grupu nejdrsnějších frajerů ze sklepa a ještě k tomu si jedna z nich (Mary) našla kluka. ... HODNOCENÍ: 40% (2*) ()

Havaj8

Opravdu fajn úvod s Warrenovýma na silnici, pak jejich dcera ve škole, kde se mihl občas nějakej strejda a pak přišel útlum v podobě lekání dětí. Přitom ten sklep u Warrenů schovával tolik posedlejch předmětů a přesto z toho nevytěžili maximum. Nebo asi jak pro koho. Opravdu jsem v napětí čekal, kdy přijde ta epická scéna, která to zlomí a začne demonologie. Bohužel, to něco málo mi vážně nestačí ke spokojenosti. Jak zřejmě chtěli naznačit pomocí herců, horor pro děti. ()

Nach

Čekal jsem minimum, ale byl o to pozitivněji překvapený. Annabelle 3 totiž šlape jako na drátkách, tasí tísnivou atmosféru, která primárně těží z kvantity, než kvality, ale dělá to skutečně dobře, že jsem se ani jednou nemusel podívat na hodinky. Největší mínus má nezajímavý lidský charakter mladé vychovatelky a její kamarádky. Trochu to zachraňuje mladá slečna Werrenová, ale jakmile se ve druhé polovině rozjede strašení naplno, je jedno kdo je kdo a já si maximálně užíval různé nápady na strašidelné sekvence a nové monstra. Velký palec nahoru za to dávám démonu a převozníku.Takže suma sumárum: příjemný, mírně nadprůměrný horor, který dělá čest tomuto Warnerovskému univerzu, které tak dále staví kvalitní duchařské snímky, jenž dělají čest svému žánru (tedy ty co jsem měl možnost vidět). 70% ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Pokračování Annabelle má název

Pokračování Annabelle má název

18.03.2019

Třetí díl hororového spin-offu k sérii V zajetí démonů o panence Annabelle má již oficiální název. Film vstoupí do kin pod titulem Annabelle Comes Home. Název pak odkazuje na fakt, že se třetí díl… (více)