Tento film vám přináší příběh odvahy, lásky a touhy po nezávislosti a pomstě z doby dávno minulé. Z kmene žijících v lesích zůstane po barbarském nájezdu pouze krásná Hundra - žena, která žije životem válečnice. Jejím cílem je pomsta, ale proti ní nestojí pouze nepřátelé. Brzy zjistí, že přes všechno zůstala ženou se všemi přednostmi a slabostmi. (Flash Home Video)

hiroshima

Amazonce Hundře vyvraždí nájezdníci celý kmen. Ona jako poslední žijíci jedinec má za úkol zařídit aby její rod pokračoval.K tomu ovšem potřebuje muže a to ji zavede do nejedné nepříznivé situace. A teď hodnocení. Souboje byly nadmíru dobré. Hundře to s měčem opravdu šlo a klidně by po večerech mohla doučovat Deathstalkera. Líbila se mě výprava a hudba. Navíc Laurene Landon je krásná žena a to jsou další body k plusu. Ano, je pravda že byl snímek co se reálnosti týče několikrát pořádně přitažen za vlasy, ale je to fantasy ne? To je jako by jsme zpochybňovali Herkulesovu sílu nebo Legolasovu obratnost. Za mě 80% ()

beso74

Na začiatku 80-tých rokov odštartoval Excalibur a Barbar Conan horúčku zvanú fantasy. Práve na nich sa chcel priživiť aj príbeh o dievčine Hundre, ktorá nechcela byť len nejakou handrou v rukách mužov, poznačený množstvom chybičiek krásy. Od pohromy ju však zachránil úvodný prepad Amazoniek, súboj Hundra vs 16 a hudba majstra Eniia Morriconeho, aj keď nie tá jeho úplne najvydarenejšia. A samozrejme, nesmieme zabudnúť na čarokrásny kút Andalúzie, púšť Tabernas, ktorá sa stala miestom natáčania nejedného známeho filmu (Dobrý, zlý a škaredý, Navajo Joe, Vtedy na Západe...). To všetko pomáha prekusnúť amatérske herecké výkony a ešte amatérskejšie šermiarske súboje. ()

Shanen29

Sakra,co v tom filmu vlastně fungovalo?Amazonky jak vystřihlé z Playboye,namalované, čisté,umyté,.....nemám rád tyto našminkovaný a propagační rádoby herečky.No a dát tam hudbu od mistra MORRICONEHO je nehoráznost!!. ()

GameboyNES

Perfektní hudba od Morriconeho, krásná prsatica v hlavní roli, pekelně krvavá úvodní bitka a tím to končí. Pak už se jen diskutuje o statečnosti žen.... Zlatá Rudá Sonja ()

nooly

Děkuji alespoň za ty kozy. Docela dobře zvládnutý nízkorozpočťák se špatnou herečkou v hlavní roli, ale se skvělou hudbou. ()

Stejšn

Před Xenou a Sonjou byla Hundra. Conan pro feministky. Bohužel, za moc nestojí. Filmové kvality výpravnějšího kostýmního porna, příšerně natahované záběry, vlekoucí se předlouhé zpomalovačky a mizerná herečka v hlavní roli z toho dělají otravnou podívanou. Hudba je sice od Morriconeho, ale hodně se opakuje a do scén se moc nehodí. Začátek filmu je jakž takž dobrý, ale rychle se přejí a jakmile se děj dostane do města, v podstatě se zastaví a pak už je to jenom utrpení. Je to takový typicky španělský film, který nemůžu doporučit ani milovníkům fantasy. ()

martins

Lepší béčko z 80 let. LL v další ze svých spoře oděných rolí. Mečem se umí dobře ohánět..Hundra a její pomsta za vyvraždění Amazonek a cesta k hledání vhodného samce k oplodnění.. ()

Ruadek

Jedna hvězda za snahu, za výpravu a částečnou atmosféru + obstojnou kamerovou práci + hudbu. Více než bojů je tu řevu, více než originality je tu kopírování všeho co kopírovat šlo. Trochu feministické fantasy s dobrou kamerou, které je průhledné jako oděvy některých amazonek. Jednou stačilo, stejně jako Deathstalker a podobné filmové perličky. ()

Scaevola

V podstatě dobrý film s pěknou výpravou, hudbou a tím dalším, co ke kostýmnímu fantasy patří. Kromě stopáže, která je delší, než by bylo vhodné, je problematická pouze hlavní hrdinka a její náhled na svět: Bojuje sice za "osvobození" žen, ale sama používá slovo "žena" jako nadávku - asi to chtělo více promyslet... ehm, pardon, že mne to vůbec napadlo. ()

beaverkiller

Dalo by se to shrnout jednou větou: Putování svérázné bloncky za šukem. No totální zhovadilost. A jak je to natočený? Fuj. Člověk, co napsal ženský Conan, to v hlavě nemá v pořádku. Jedna hvězda za její prsa. ()